به عنوان اتباع و Astros رسیدن به مشترک بهار مرکز آموزش همه آرام است — در حال حاضر

بنابراین در یک قطعه زمین ما دفاع از شانزه خوار شانزه این باشگاه از دست داده است که برای دفاع از شانزه و مدیر گرد و خاکی بیکر که از کار اخراج شدند نه پیشرو در حال حاضر دفاع از شانزه به عنوان سه سال پیش. باید آن را برای زمان جالب.

توسط 9 صبح روز شنبه وجود دارد در حال حاضر ظاهری تفاوت های بین دو بهار دوره های آموزشی. کوزه و خشکشویی گزارش برای هر دو اتباع و Astros. هیچ رسانه ای اجازه داده شد در گذشته ورودی. اما در حالی که اتباع’ پارکینگ سکوت کرده بود و فقط نیمه پر با اتومبیل آستروس شد بنا توسط یک جمعیت از خبرنگاران. ESPN تا به حال یک دوربین خدمه. دو عکاسان جامعی عکس های هر ماشین که گذشت. بود که در پشت پنجره های رنگی یک بازی حدس زدن است.

ESPN گزارش داد که این روز را Astros و صاحب جیم جرثقیل دیدار خواهد کرد تا نقشه از پاسخ های عمومی. اولین تلاش خود را در یک رویداد تیم در اواسط ماه ژانویه نشان داد کمی ندامت و عاری از کلمه “متاسفم.” الکس Bregman کارلوس کوریا جورج اسپرینگر و جثه Altuve همه hitters که در شرکت استادانه درست شده ثبت نام الکترونیکی-سرقت طرح در حال حاضر خواهد شد یکی دیگر از ضربه به عذرخواهی می کنیم.

سابق خود هم تیمی شروع به انجام این کار. Marwin گونزالس را در دوقلوها مینه سوتا’ بهار, آموزش در روز سه شنبه. دالاس Keuchel یک پارچ که بهره مندی از نشانه سرقت شد پشيمان پس از پیوستن به Chicago White Sox این زمستان. سابق Astros مدیر A. J. Hinch که اخراج شد در پی در لیگ تحقیقات به Astros به تازگی نشسته مصاحبه با MLB Network. تا بعد باقی مانده ستاره.

انتظار می رود که این بازیکنان — Bregman, کوریا, Springer, Altuve — آدرس رسانه ها روز شنبه در حالی که همه اتباع فقط تعداد کمی طولانی پرتاب دور. بیکر را هم تنها سه چشمه پس از او در سراسر راه است. همچنین انتظار می رود که دانش سطحی ملی بیس بال خبرنگاران وجود دارد خواهد بود و توییتر خوردها روشن خواهد شد تا با هر کلمه ای که گفتم در Astros,’ محل باشگاه وانجمن.

در عین حال این امر می تواند احمقانه به نشان می دهد که وجود خواهد داشت هر گونه ملموس تنش بین اتباع و Astros. هیچ کس خوشحال است با Astros در حال حاضر اتباع گنجانده شده است اما آنها تنها دیدن هر یک از دیگر در طول برگزاری نمایشگاه در داخل مرکز اصلی ballpark. این عمل زمینه کاملا جداگانه است و پارکینگ و اتباع داشتن برنده سری جهانی احساس نمی تحقیر شده میبیند توسط Astros,’ شیوه های. MLB گزارش تحت پوشش 2017, آستروس’ قهرمانی فصل معنی لس آنجلس داجرز از دست یک عنوان در حالی که ورود به سیستم را سرقت بود در نوسان کامل است. این امر می تواند بیشتر بی دست و پا اگر آنهانه اتباع روت در وست پالم بیچ.

خواهد هریس پیوست اتباع در ماه ژانویه و در Astros’ اغل گاو یا حشم از سال 2015 تا 2018. او یکی از واشنگتن بازیکن با یک اتصال به نشانه سرقت رسوایی اما تنها در این است که او در این تیم در حالی که آن اتفاق افتاد. او نه سود به عنوان یک مسکن. او بحث خواهد شد 2017 عنوان در روزهای آینده, آیا او احساس می کند آن است که آلوده و آنچه که او می دانست در آن زمان است. دیگر اتباع خواسته خواهد شد که برای مشاهده گسترده تر از Astros چه این به این معنی برای این ورزش و چه کافی لیگ پاسخ بود و یا اگر آنها فکر می کنند آن کافی بود.همه در همه ،

اینها سوالاتی هستند که زنگ در سراسر بیس بال که قرار بود بی لکه هیجان برای یک سال جدید است. وجود خواهد داشت یک نقطه با این حال به مراتب از زمانی که تمرکز تغییر خواهد کرد به این زمینه است. اتباع و Astros خود را باز بهار, آموزش, برنامه, on Feb. 22. اتباع باز خواهد شد فصل خود را در نیویورک در مارس 26. اما آن را در یک بیت که تغییر اتفاق می افتد در وست پالم بیچ.

روز چهارشنبه در آستانه این تیم برای اولین بار در تمرینات وجود دارد طناب راه اندازی برای نگه داشتن رسانه ها به دور از Astros’ پارکینگ. روز پنج شنبه پس از آن تمرینات شروع آن خواهد شد سخت تر برای مخفی کردن.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>