به عنوان سینما شروع به بستن جهانی حرکت می کند برخی از فیلم ها به بر روی تقاضا

در اعلام شاهوار را بسته Mooky Greidinger مدیر اجرایی شاهوار پدر و مادر Cineworld گفت: “در این زمان ما را ساخته اند این تصمیم دشوار به تئاتر ما. ارزش ما فیلم-دوست داشتن مشتریان و بدون شک ما خواهد بود و خدمت به آنها را دوباره به عنوان به زودی به عنوان ممکن است با یک تخته سنگ از فیلم های پرفروش هالیوود.”

AMC کشور بزرگترین زنجیره ای هنوز برای اعلام برنامه های خود را. یک درخواست برای نظر از این شرکت نیست عملکرد یک پاسخ. مدیران در انجمن ملی تئاتر صاحبان تجارت که در هفته گذشته بود و اطمینان استودیو و مصرف کنندگان است که تئاتر باقی خواهد ماند, باز, نمی, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

اما در روز دوشنبه مقامات در لس آنجلس و نیویورک — کشور دو تا از بزرگترین جعبه-دفتر بازار — دستور داد تمام سینماهای تعطیل. اوهایو و پنسیلوانیا ساخته شده مشابه سفارشات. واشنگتن دستور تئاتر به آغاز و در 10 p. m. روز شنبه همراه با رستوران ها و کافه ها.

این دستور به عنوان رئیس جمهور تهمت مردم خواست برای جلوگیری از تجمع بیش از 10 نفر.

جهانی تصمیم به انتشار چهار عنوان برای صفحه اصلی مشاهده و حتی به عنوان آنها در حال نشان داده شده در تئاتر نخستین بار است که عمده استودیو منتشر خواهد شد به نظر می رسد در سیستم عامل های دیگر به طور همزمان. استودیو داشت که این حرکت در یک واکنش خاص برای یک لحظه منحصر به فرد اما آنلاین نظر تعجب که آیا این می تواند آغاز یک تغییر در هالیوود تمرین.

فیلم ها الیزابت ماس فوقالعاده هیجان انگیز “مرد نامرئی” از طنز سیاسی “شکار” the Jane Austen انطباق با “اما” و انیمیشن آینده ماجراجویی “عضو شورای نظارت مدت تور جهانی است.” این فیلم در دسترس خواهد بود در یک پیشنهاد قیمت $19.99 برای 48 ساعت اجاره در سیستم عامل است که عبارتند از: Comcast, جهانی, خواهر شرکت.

“Universal Pictures گسترده است و طیف متنوعی از فیلم با 2020 بودن قاعده مستثنی نیست. به جای به تاخیر انداختن این فیلم ها و یا انتشار آنها را به چالش کشیده توزیع چشم انداز ما می خواستیم برای ارائه گزینه ای را برای مردم به نمایش این عنوان در صفحه اصلی است که هر دو در دسترس و مقرون به صرفه” NBCUniversal اجرایی جف شل در بیانیه ای گفت.

“ما امیدواریم و معتقدیم که مردم هنوز هم در رفتن به سینما در تئاتر که در آن در دسترس است اما ما درک می کنیم که برای مردم در مناطق مختلف جهان است که به طور فزاینده ای تبدیل شدن به کمتر ممکن است,” او اضافه شده است.

در میان شرکت های ارائه جهانی فیلم منشور ارتباطات’ طیف Comcast بزرگترین رقیب و AT&T این کشور بزرگترین ارائه دهنده های ماهواره ای و صاحب NBCUniversal رقیب وارنر رسانه ها. بر روی تقاضا از سیستم عامل مانند Vudu, Fandango و اپل نیز ارائه دهد. آن است که هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است که شرکت ها را قبول کند.

در گذشته تئاتر صاحبان شدت اعتراض به studios آوردن فیلم های خود را در هر نقطه اما تئاتر برای اولین بار و به پیشنهاد آنها خواهد بود باز به این ایده تنها در صورتی که شرکت می تواند در درآمد های.

“مرد نامرئی” شده است متوسط آمار پس از آن در اواخر فوریه آزادی پرفروش $64 میلیون دلار در ایالات متحده است. “شکار” و “اما” گرفته اند در کمتر از 15 میلیون دلار به هر کدام.

“عضو شورای نظارت مدت تور جهانی” خواهد شد مناسب اجرا هنگامی که آن را وارد تئاتر در ماه آوریل است. انیمیشن دریم فیلم با الهام از اسباب بازی محبوب و با بازی جاستین تیمبرلیک و آنا کندریک, عاقبت به سال 2016 فیلم که فروش $154 میلیون نفر در ایالات متحده است.

این فیلم هنوز هم آمار تئاتر — با فرض اینکه هر باز باقی می ماند.

در علاوه بر این به AMC مستقل تئاتر منطقه ای و زنجیره ای در برخی از نقاط کشور هنوز به فروش بلیط. اما سوال این است که چه زمانی و اگر مردم آنها را خرید. Box office این آخر هفته گذشته بود که کمتر از نیمی از آنچه در آن بود در همان آخر هفته در سال 2019 حتی با L. A. و شهر نیویورک تئاتر باز به عنوان عمومی خانه ماندند چون از coronavirus نگرانی.

جهانی را آغاز کرده است به بازار “ترول” از جمله با آزاد تابلوهای تبلیغاتی. آن را به نگه داشتن آن در جای خود با توجه به یک فرد با آگاهی از این طرح بود که مجاز به صحبت در مورد آن publicly.

این استودیو هنوز هم نیاز به پیدا کردن یک راه به بازار فیلم به در خانه مصرف کنندگان که در هر دو هولناک با گزینه های جریان و عادت کرده اند به دنبال استودیو فیلم بر روی تقاضا عامل است.

جهانی, اخبار طول می کشد یک گام فراتر از دیزنی اعلام جمعه که آن را کوتاه “خانه فیلم” پلت فرم برای “یخ زده 2” — است که, نگاهی به فیلم در حال حاضر در انتشار دی وی دی و قرار دادن آن در دیزنی به همراه امید رانندگی اشتراک. Comcast ممکن است بنگريد به: همان با استفاده از طاووس, آن, جدید, جریان, خدمات, اما پلت فرم راه اندازی نشده تا جولای.

آیا جهانی تلاش خواهد کرد با این بالاتر-مشخصات منتشر شده و یا با استفاده از “ترول” آزمایش به عنوان یک دروازه به سعی کنید همان استراتژی پس از همه گیر به پایان می رسد روشن نیست: استودیو به تازگی نقل مکان کرد و آن را بسیار پیش بینی عاقبت عمل “F9” از مارس اکران به اجرای خود در تئاتر در مارس سال 2021.

این شرکت عمده دیگر آزادی برای ماه های آینده “عوامل: ظهور Gru” باقی می ماند در تقویم برای اوایل ماه جولای. این فیلم بخشی از “نفرت من” جهان عاقبت به 2015 “عوامل” فیلمی که با فروش $1.16 میلیارد دلار در سراسر جهان.

فراتر از این بیماری همه گیر جهانی, اخبار, باز احتمال “روز و تاریخ” منتشر استودیو — فیلم های است که, فیلم های در دسترس به طور همزمان در تئاتر و در خانه-مشاهده سیستم عامل است.

فیلم های مستقل استفاده می شود تاکتیک. اما studios به طور عمده در مورد آن صحبت کردیم اغلب با ترکیبی از هیجان و ترس است. Comcast خود extolled امکان به عنوان gorges سپس آن افسر ارشد عامل گفت: تلویزیون-صنعت حرفه ای از این برنامه.

“شما می توانید تصور کنید در یک وضعیت که در آن ما قرار “مرد عنکبوتی” [در pay-per-view] همزمان با افتتاح آخر هفته برای $30 یا 40 دلار یا 50 دلار” او گفت:. که در سال 2007 بود.

معلوم نیست چه درآمد تقسیم می شود بین جهانی و سیستم عامل در این کوارتت از تصاویر روز دوشنبه اعلام کرد. استودیو معمولا 50 تا 60 درصد داخلی تئاتر درآمد با تئاتر در نظر گرفتن بقیه.

وجود سابقه برای studios با انتشار روز و تاریخ در موقعیت های اضطراری. در سال 2014 سونی پیکچرز در زمان کره شمالی-مجموعه کمدی “مصاحبه” را به بر روی تقاضا عامل پس از تئاتر صاحبان کاهش یافته است به آن بازی در پی یک رسوایی شنود مکالمات.

برخی از گذشته آزمایش کرده اند تمایل به هزینه برای مصرف کنندگان است. جهانی ارائه شده بسیار محدود و آزمایشی در انتخاب بازار با آن کمدی “The Tower Heist” در سال 2011 و به اتهام $59.99 در اجاره.

استودیو می خواستم هر دو برای محافظت از تئاتر و به حداکثر رساندن درآمد با تک خانواده ها دعوت از گروه های بزرگ از مردم برای تماشای یک فیلم است. در این مورد هر چند اجتماعات بزرگ بعید است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>