به عنوان بیشتر ویروس موارد ردیابی ریشه های خود را به مصر, سوالات, افزایش بیش از اقدامات

– خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

گردشگران بازدید از مجتمع معبد کرنک در مصر به جنوب شهر اقصر در 8 مارس سال 2020 است.

قاهره — به روز در حال حاضر دولت مصر اعلام کرده است که یک تایوانی زن آمریکایی بود که منشاء عفونت کروناویروس از 45 مسافران و خدمه سرنشین نیل کشتی کروز نشان می دهد که مصر یک قربانی از گسترش جهانی بیماری همه گیر.

روز یکشنبه تایوان مورد مناقشه که ادعای. پس از جداسازی سویه از ویروس از زن به عنوان شناخته شده مورد #39 تایوانی محققان آن را متفاوت از کسانی که از دیگر آلوده تایوانی کشور مراکز کنترل بیماری در بیانیه ای گفت. به عبارت دیگر او بود که منبع عفونت است.

“مشخص است که مورد #39 قرارداد رمان coronavirus در مصر و توسعه علائم پس از بازگشت به تایوان و که این یک وارداتی مورد” خواندن بیانیه ای.

مقامات مصری می گویند که بر اساس آنها نتیجه گیری در مورد این زن پس از بحث و گفتگو با سازمان بهداشت جهانی در افغانستان ، با این وجود اختلاف آخرین توسعه که پرسش در مورد گسترش ویروس در مصر و جهان عرب پرجمعیت ترین کشور با بیش از 100 میلیون نفر — و راه این دولت است که دست زدن به این تهدید است.

[مصر در تلاش برای اطمینان بخشیدن به گردشگران به عنوان coronavirus خوشه]

برای هفته ها در رسانه های اجتماعی و بیش از شام مکالمات مصر با ابراز نگرانی در مورد عدم شفافیت است که گسترش coronavirus می تواند بسیار بزرگتر از آنچه که دولت نشان داده است تا کنون. بر خلاف بسیاری از کشورهای دیگر در خاورمیانه و سراسر جهان, مصر بسته نشده مدارس متوقف نماز جمعه و یا متوقف گردهمایی های زیادی از مردم برای محدود کردن گسترش ویروس.

این ترس را تشدید کرد که coronavirus عفونت شروع به پریدن کرد از 3 تا 55 موارد از جمله 45 مسافر و خدمه از نیل کشتی کروز. ده ها تن از اتباع خارجی از جمله بیش از دو دوجین آمریکایی ها باقی می ماند قرنطینه روی عرشه کشتی در جنوب شهر اقصر. یک توریست آلمانی که از سفر اقصر به دریای سرخ شهر غردقه, درگذشت از عوارض در آورده با این ویروس در یکشنبه شدن مصر مرگ و میر.

روز دوشنبه اولین اقدامات برای جلوگیری از گسترش ویروس گرفته شد در یکی از شهرستان. گردشگری مصر اعلام کرد مقامات توقف تمام بالن سواری در اقصر در یک تلاش آشکار برای جلوگیری مردم از بودن با هم فشرده.

آنها همچنین گفتند که بهبود بهداشت از تمام هتل ها در اقصر و کشتی های کروز و همچنین به عنوان تست مسافران و خدمه برای coronavirus قبل از آنها ترک کشتی های خود را. مقامات همچنین لغو اقصر سینما جشنواره برای سینما.

در عین حال تمام سایت های مشهور در شهرستان دره پادشاهان به اقصر و معابد کرنک — باز باقی می ماند حتی اگر آنها به طور معمول شلوغ با هزاران نفر از گردشگران در هر لحظه از روز, با توجه به بازدید کنندگان وجود دارد.

“انتقادات و پیشنهادات من را از من به بیماران نشان می دهد که وجود دارد یک حالت ترس و شک و تردید وقتی که می آید به طور کامل اعتماد به اظهارات رسمی در مورد کرونا در مصر گفت:” محمد اشرف, 33, یک متخصص ارتوپدی. “برخی از بیماران من را دیده اند مشکوک است که این موارد بسیار بیشتر از آن دولت اعلام کرد.”

ادامه مطلب

زنده به روز رسانی: مدتها وحشت بازارهای جهانی به عنوان coronavirus ترس رها نفت-جنگ قیمت

وزارت امور خارجه هشدار آمریکایی ها در برابر کشتی کروز سفر در طول شیوع کروناویروس

با جهانی اقتصاد در تعادل کاخ سفید و تغذیه در تضاد هستند بیش از چگونه به کمک

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>