انتظار می رود تعلیق MLB یکنواخت کارمند قرارداد اول به گزارش ورزشی یکشنبه شب نمی خواهد نیاز به تیم شروع به کاهش هزینه های حقوق و دستمزد اما آنها را قادر به انجام این کار. زبان در این قرارداد کمک های مالی کمیساریای راب مانفرد قدرت به آنها را به حالت تعلیق در صورت اضطراری ملی که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام مارس 13.

مختلف تیم گرفته اند روش های مختلف برای تضمین حقوق به UEC-پوشش کارکنان از جمله لیگ برتر و لیگ کوچک مدیران و مربیان پیشاهنگی و برخی از جلو-اتاق پرسنل — در طول خاموش کردن. اتباع در میان کسانی که وعده داده شده به پرداخت کارکنان از طریق پایان این ماه. در ایمیل ارسال شده به کارکنان تمام وقت مارس 13 عامل اصلی صاحب علامت لرنر به دنبال کاستن از نگرانی.

“ما می دانیم آن شده است آسان نیست” لرنر گفت: در این ایمیل با توجه به کسانی که آن را دیده بودند. “ما سپاسگزار برای فداکاری و تعهد به این تیم است. ما می دانیم این است که بسیار نگران کننده برای همه است. … [ما] در حال انجام همه ما می توانیم مطمئن شوید که ما در حال متعهد به سلامت و رفاه کارکنان ما. که با هدف منحصر به فرد در ذهن ما می خواهم به شما اطمینان دهم که تمام وقت در مقابل دفتر کارکنان خود را دریافت کامل حقوق و مزایای طریق حداقل مارس 30.”

هر چند لرنر نوشت: این باشگاه می خواست به “کاهش برخی از نگرانی” کارکنان ممکن است برخی از کارکنان باقی می ماند بی قراری و در زمان این ایمیل به معنی پرداخت خود را می تواند محدود به عنوان به زودی به عنوان ممکن است 1. چندین کارکنان در موقعیت های مختلف در سراسر سازمان همه از آنها صحبت به شرط ناشناس ماندن گفت که آنها درک خود را کامل پرداخت می تواند در معرض خطر اگر فصل است که به طور قابل توجهی کوتاه و یا به طور کامل از بین برود اما عدم اطمینان فراتر از مارس 1 باعث شد برخی از اضطراب است که به عنوان روش های تاریخ.

لرنر به دنبال دوشنبه با ایمیل دیگری به کارکنان و گفت که مانفرد تصمیم نمی خواهد تاثیر این باشگاه نذر به پرداخت بیس بال کارکنان از طریق آوریل 30. به گفته یکی از کارکنان این پیام افزود: “طی روزهای آینده ما را به ادامه کار بر روی برنامه ای برای اردیبهشت و ارتباط آن تصمیم گیری به کارکنان است.” روز دوشنبه یادداشت برای اولین بار گزارش ورزشی.

بالتیمور اوریولز نیز باید تضمین شده و کارکنان آنها خواهد پرداخت از طریق پایان ماه آوریل و یک کارمند گفت: مالکیت انتظار بود برای روشن شدن وضعیت بیشتر در طول یک کارمند “تاون هال” کنفرانس تلفنی جمعه.

اما تیم های دیگر در سراسر لیگ های بزرگ رفته اند بیشتر به آدرس کارکنان چک نگرانی. آتلانتا بریوز, Boston Red Sox, شیکاگو توله Chicago White Sox Cincinnati Reds, Miami Marlins فیلادلفیا فیلیز و غول سان فرانسیسکو گزارش را تضمین کارکنان خود را کامل پرداخت از طریق پایان ماه مه. یکی Colorado Rockies کارمند گفت: تیم کارکنان اطمینان داده شده است که ادامه خواهد داد به پرداخت می شود در طول خاموش کردن هر چند که سیاست نمی شد در املای نوشتن.

در MLB مرکزی, اتاق کار کارکنان به تازگی مطلع شدند آنها خواهد پرداخت حداقل از طریق مه 31, با مانفرد و رتبه بندی کارکنان در نظر گرفتن کاهش دستمزد به طور متوسط 35 درصد است.

در مارس 17, MLB خود را اعلام کرد تیم خواهد کمک 1 میلیون دلار برای کمک به هر ورزشگاه کارگران که خود را از کار به دلیل خاموش شدن با مانفرد گفت: صاحبان شدند “انگیزه های تمایل به کمک به برخی از با ارزش ترین اعضای جامعه بیس بال.”

“من فکر می کنم این باشگاه فوق العاده است در مورد ساخت هر تلاش برای ادامه برخی از حمایت اقتصادی برای هر کسی که باعث می شود یک زندگی بیس بال به طور گسترده تعریف” مانفرد گفت: خبر مربوط به هفته گذشته است.

MLB این ایده از بازی کاهش 2020 فصل در آریزونا جدا بازیکنان و دیگر ضروری پرسنل در داخل یک محافظ قرنطینه حباب و بازی بدون طرفداران در آریزونا دایاموند بکس’ تعقیب زمینه و بهار امکانات آموزشی. این ایده مبتنی بر یک افزایش بزرگ در دسترس بودن تست و رسیدن به توافق بیشتر با این اتحادیه در قالب برنامه ریزی ها و دیگر مسائل پیرامون از سرگیری بازی.

بیس بال کره ای سازمان اعلام کرده است قصد خود را برای شروع فصل آن در اوایل ممکن است بدون طرفداران, زیر کره جنوبی را تا حد زیادی موفق تلاش برای متوقف کردن گسترش coronavirus. تایوان آغاز فصل مارس 12.

بری Svrluga و جسی Dougherty کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات