به عنوان بازارهای بین المللی به دلیل coronavirus این زمان احساس می کند متفاوت

پایدار و فروش, رانده شده توسط ترس از اقتصادی جهانی آسیب از گسترش coronavirus باعث شد هر دو فدرال رزرو و کاخ سفید برای شکار ممکن است داروهای eyeing ابزار آنها استفاده می شود در طول بحران های گذشته برای آرام کردن مردم است.

سنتی تاکتیک این کار ممکن است در برابر وحشت مالی رانده شده توسط بهداشت جهانی ترساندن که فاقد سابقه یا پادزهر.

نشانه ای از بحران-مشکلات مبارزه جلوتر آمد و در بعد از ظهر زمانی که فدرال رزرو صندلی جروم H. پاول صادر شده غیر معمول بیانیه تعهد به “عنوان مناسب” برای دفاع از اقتصاد ایالات متحده از وقوع. بسیاری از تحلیلگران در تفسیر این بیانیه به عنوان یک تعهد به کاهش نرخ بهره یک سیگنال است که اغلب heartens سرمایه گذاران. اما این بار به فروش خود ادامه داد.

بعد از یک هفته است که, اصلاح کرده, بیش از 4 تریلیون دلار از سهام جهانی ارزش پاول تلاش شد در میان یک سری از مراحل به منظور اطمینان frazzled سرمایه گذاران. هیچ چیز تا کنون به نظر می رسد به کار.

“اصول اقتصاد ایالات متحده باقی می ماند قوی” پاول گفت. “با این حال coronavirus شمار در حال تحول خطرات به فعالیت های اقتصادی. فدرال رزرو است که از نزدیک نظارت بر تحولات و پیامدهای آن برای چشم انداز اقتصادی. ما با استفاده از ابزار ما و عمل به عنوان مناسب برای حمایت از اقتصاد است.”

Evercore ISI یک شرکت سرمایه گذاری گفت: مشتریان جمعه که آن را در حال حاضر انتظار دارد که بانک فدرال برای کاهش نرخ نیم درصد در اواسط ماه مارس جلسه چیزی چند انتظار می رود فقط یک هفته پیش.

در همین حال مقامات کاخ سفید برگزار شد جلسات خود را روز شنبه با توجه به پتانسیل های مالیاتی-برش بسته است که آنها امید ممکن است افزایش ضریب اطمینان مصرف کننده. این می آید پس از چند روز از تلاش های ناموفق توسط رئیس جمهور تهمت و تیم اقتصادی برای گول زدن مردم به خرید سهام و قیمت ها بالاتر است.

فدرال ریزرو ایالات متحده و کاخ سفید مذاکرات نشان می دهد که چگونه سیاستگذاران در حال جستجو برای راه هایی برای دستگیری ناگهانی فروش که برخی از تحلیلگران می گویند افزایش احتمال رکود اقتصادی بعد از این سال.

به طور معمول تغذیه در پاسخ به مشکلات اقتصادی با کاهش نرخ بهره به اعتبار آسان تر برای به دست آوردن. آن را نیز می تواند ارائه وام به بانک یا خرید مقادیر زیادی از اوراق بهادار خزانه داری ایالات متحده به طور موثر با اضافه کردن پول به سیستم مالی و ساخت آن را آسان تر برای برخی از وام گیرندگان شرکت ها برای دریافت پول نقد به. کاخ سفید و کنگره در ضمن می توانید تایید هزینه های جدید و یا کاهش مالیات به سیل اقتصاد با پول است.

اما بهترین درمان برای coronavirus — که بیمار بیش از 83,000 مردم در سراسر جهان و کشته شدن نزدیک به 3,000 — دروغ می تواند فراتر از واشنگتن فوری قدرت.

“بانک مرکزی را ندارد واکسن گفت:” دیوید Kotok رئیس کامبرلند مشاوران.

تجدید آگهی تشدید تماس برای تغذیه, برای نجات اقتصاد از شوک های پیش بینی نشده. پزشکی اورژانس در حال حاضر مختل تولید جهانی شبکه های محدود مسافرت هوایی و hobbled اقتصاد در آسیا و اروپا و خاورمیانه است. با کارشناسان پزشکی اصرار آمریکایی ها برای آماده سازی برای اختلالات جدی در زندگی روزانه خود را درخواست برای اقدام اولیه هستند که از وال استریت و برخی از اعضای سابق بانک فدرال نرخ تعیین کمیته.

“فدرال رزرو می تواند ثابت نیست شکسته زنجیره تامین و یا آرام کردن نگرانی در مورد ایمنی و بهداشت. اما فدرال رزرو می تواند اطمینان حاصل شود که شرایط نقدینگی باقی می ماند حمایتی بنابراین شرکت می تواند بودجه را از طریق اختلال. این نیز می تواند ارائه پشتیبانی به بازارهای مالی” گفت: Nathan ورق اقتصاددان ارشد برای PGIM درآمد ثابت. “به طور کلی این پیام است که فدرال ریزرو توجه و در صورت تمایل برای کمک به تسکین اقتصاد و بازار در طول قسمت های گذشته است.”

جمعه, نظرسنجی از سرمایه گذاران نشان داد وجود دارد تقریبا به اتفاق آراء باور است که فدرال رزرو خواهد کاهش نرخ بهره توسط حداقل یک چهارم درصد نقطه در مارس 17-18 نشست. که نشان دهنده تیز و تغییر ناگهانی از یک هفته پیش زمانی که فقط 11 درصد از انتظار بانک فدرال اقدام با توجه به CME Group.

تغییر می آید به عنوان پایتخت اقتصاد گفت: مشتریان است که ادامه گسترش این بیماری در ایالات متحده که تاکنون حدود 60 نفر تا کنون “می تواند به اندازه کافی به نوک اقتصاد به یک رکود خفیف.”

آن نامشخص است هر چند, چگونه موثر در کاهش نرخ بهره ممکن است. اقتصاددانان یک قسمت مانند بیماری و یا سپتامبر. 11, 2001 حملات تروریستی یک “شوک برونزا” به معنی غیر قابل پیش بینی توسعه که ناشی از خارج اقتصاد و سیستم مالی و در عین حال قابل توجه است عواقب اقتصادی.

فدرال رزرو به طور معمول اعمال تنها پس از ارزیابی حجیم داده ها در کسب و کار و مصرف کننده فعالیت های پیچیده با استفاده از مدل های کامپیوتری است که پیش بینی آینده با مقایسه شرایط فعلی به آنچه در گذشته اتفاق افتاده است. وجود ندارد اخیر سابقه برای شیوع کروناویروس برای تغذیه به استفاده از آن در مدل های.

رکود می تواند رخ دهد پس از تغذیه شروع افزایش نرخ بهره به سر کردن اولیه تورم و یا پس از علائم هشدار دهنده مانند گسترده اخراج و یا کاهش سفارشات تجهیزات. اقتصاد به تدریج رو به وخامت فدرال رزرو می تواند در کاهش نرخ بهره به منظور تشویق بیشتر هزینه. کاخ سفید و قانونگذاران در ضمن اغلب حمایت بیشتر از هزینه یا کاهش مالیات برای تقویت اقتصاد.

Coronavirus که برای اولین بار پدید آمده در چین است و در حال حاضر به کشورهایی از جمله کره جنوبی و ژاپن و ایتالیا, ایران, برزیل و ایالات متحده به شمار یک چالش منحصر به فرد. در این مورد ویروس محقق با هیچ هشدار و پس از در ابتدا ظاهر می شود محدود به چین جاروب به حدود 60 کشور جهان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است که برای انتقاد از تاخیر و نامشخص پاسخ به بحران تا کنون داده است هیچ اشاره از برنامه ریزی برای هر گونه محرک اقتصادی, اما دستیاران خود را به دنبال در یک طیف وسیعی از گزینه.

چین می ایستد به عنوان یک داستان عبرت انگیز. دولت چین را تهاجمی اقدامات برای مبارزه با بحران از جمله اعمال قرنطينه بیش از یک منطقه است که شاید به 60 میلیون نفر سرد هر دو عرضه و تقاضا است.

چین virus-مبارزه انتخاباتی مانع از کارکنان ترک خانه های خود و کار بر روی خطوط مونتاژ در نتیجه افسرده عرضه کالا است. و آن را نگه داشته و مردم از سایه ها, رستوران ها, فیلم ها و یا فروشگاه های خرده فروشی در نتیجه برش تقاضا است.

اگر ایالات متحده آمریکا رنج می برد جدی شیوع و مردم ماندن در خانه از ترس ممکن است سرایت برش نرخ بهره احتمالا کمی برای متقاعد کردن آنها به بازگشت به کار و یا رفتن به فروشگاه و یا ناهار خوردن. “این یک بازی بسیار سخت برای, تغذیه برای مقابله با” گفت: Dean Baker, اقتصاددان ارشد در مرکز تحقیقات اقتصادی و سیاست.

فدرال ریزرو دارای سابقه ای طولانی در مبارزه مالی و رکود اقتصادی از جمله بازار سهام 1987 غوطه شناخته شده به عنوان جمعه سیاه و بدهی روسیه به طور پیش فرض بیش از یک دهه بعد. در سال 2008 پس از فروپاشی حباب مسکن بانک فدرال کاهش نرخ بهره به صفر برگزار شد و آنها وجود دارد برای سال در, یک پیشنهاد برای احیای اقتصاد ایالات متحده.

فدرال ریزرو ایالات متحده نقل مکان کرد و به سرعت در پی 9/11 سعی کنید به منظور محدود کردن اقتصادی خرید اینترنتی. شش روز بعد با بازارهای مالی بسته شده و دود هنوز هم پیچش یا حلقه زنی از مرکز تجارت جهانی آوار پس از آلن گرینسپن قطع معیار ایالات متحده وام نرخ نیم درصد است. بانک مرکزی همچنین پمپ $102 میلیارد دلار به سیستم مالی به گریس چرخ دنده های اقتصاد و سهولت پیش بینی رکود با توجه به مطالعه پس از آن توسط بانک فدرال رزرو سنت لوئیس.

تا روز جمعه تغذیه مقامات شده بود با احتیاط خود را در نظرات. ریچارد Clarida بانک فدرال معاون رئیس جمهور گفت: اوایل این هفته است که تحول در چین طنین انداز می تواند از طریق اقتصاد جهانی است. “اما آن است که هنوز هم بیش از حد به زودی حتی به حدس و گمان در مورد هر دو اندازه و یا تداوم این عوارض و یا اینکه آیا آنها منجر به تغییر مواد در چشم انداز او گفت:” در یک سخنرانی به اقتصاددانان کنفرانس در واشنگتن است.

در سه سال گذشته بانک فدرال کمک کرده است تا سرمایه گذاران شانه مغلوب ساختن پیشی جستن سریال, تجارت, جنگ, برش, نرخ بهره سه بار در سال گذشته به عنوان نرخ تورم در سطح پایین باقی مانده.

بین روز انتخابات در سال 2016 و فوریه. 12 سال جاری میانگین صنعتی داو جونز افزایش 61 درصد است. در چهار روز این هفته را تسلیم یک سوم از آن به دست آوردن سرمایه گذاران به گیج بیش از آنچه که این ویروس را معنی برای شرکت درآمد.

خود به خود این روز تاریخی بازار سهام بحران — پاک کردن نزدیک به دو سال ارزش سود و تحمیل سریعترین 10-plus-درصد افت در تاریخ برجسته زمان خطر است.

اقتصاددانان در حال مبارزه برای ارزیابی میزان فاجعه در میان اطلاعات متناقضی در مورد حدت بیماری به احتمال زیاد واکنش های عمومی اگر آن را در ایالات متحده و پتانسیل پاسخ از تغذیه یا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. به برخی از عدم قطعیت عمیق به یاد می آورد که سقوط مالی که آمار ایالات متحده و اروپا بیش از یک دهه پیش.

“پیش بینی در این محیط احساس می کند به طرز مرموزی یادآور بحران — زمین نگه می دارد تغییر در زیر من به عنوان من سعی می کنم برای به دست آوردن جای پای من” دایان Bg اقتصاددان ارشد در گرانت تورنتون توییتی پنج شنبه.

ابری چشم انداز نشان می دهد هیچ نشانه ای از پاکسازی در هر زمان به زودی. روز جمعه Fitch راه حل های یک تجزیه و تحلیل ریسک شرکت گفت: آن تجدید نظر کردن پیش بینی های خود را برای چند کشورهای اروپایی از جمله آلمان پس از در حال حاضر با داشتن کاهش آن, آسیایی, تخمین می زند.

یک روز زودتر Fitch گفت: کره جنوبی رشد می کنند و تنها 1.7 درصد در سال جاری را از آن 2.2 درصد اصلی پیش بینی شده است. و تخمین می زنند که می تواند به کاهش این شرکت گفت: با استناد به این خطر که “شیوع بیماری را نمی توان با ماه ژوئن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im