به عنوان اخراج موشک وار رفتن, سوراخ در امریکا خالص ایمنی در حال تبدیل شدن آشکار

زیان کار در حال نصب است. وزارت کار گزارش روز شنبه که 281,000 مردم کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته 33 درصد از هفته گذشته است. اقتصاددانان می گویند آن را فقط به بدتر. نیویورک رستوران دنی مایر اتحادیه میدان, گروه هتلداری اجازه 2,000 کارگران رفتن در روز چهارشنبه. Pebblebrook هتل اعتماد گذاشته 4,000 کارکنان روز سه شنبه. MGM اقامتگاههای تفریحی و سزار را آغاز کرده اند که اجازه دادن به کارکنان همراه با تعداد بی شماری کوچکتر رستوران ها سالن های ورزشی و کافی شاپ.

دولت بیمه بیکاری دفاتر گزارش زمان واقعی ضبط خوشه در ادعا می کند. ویرجینیا نرخ بیکاری افزایش 33 برابر از هفته گذشته و مریلند بود تا پنج برابر. کلرادو دیدم 11,000 ادعا ظ روز دوشنبه و سه شنبه به تنهایی به مراتب بیشتر از میانگین هفتگی از 400.

افزایش است زور زدن بیکاری در دولت دفاتر, که ارائه مزایای بیکاری به طوری که آنها می توانید خرید مواد غذایی و پرداخت اجاره. در روز دوشنبه وجود دارد بنابراین بسیاری از مردم در تلاش برای فایل برای بیمه بیکاری در نیویورک اورگان و در جای دیگر که از وب سایت های خراب کارگران می گویند. به تازگی گذاشته و کارگران منتظر ساعت در ضعیف کارکنان خطوط تلفن.

به عنوان آمریکایی ها به نوبه خود به بیمه بیکاری برخی از آنها پیدا کردن آنها واجد شرایط نیست. و یا اگر آنها به طور متوسط پرداخت از $385 یک هفته نسبتا کم است. در برخی از کشورها وجود دارد و یک هفته دوره انتظار قبل از اولین پرداخت می رسد.

“کارگران انتظار بیمه بیکاری برای آنها وجود داشته باشد در یک رکود. یک دسته از کارگران را در مورد برای پیدا کردن که آن را نه” گفت: مارتا Gimbel یک کار اقتصاددان در Schmidt آتی بود که قبلا در Indeed.com. “این یک زندگی واقعی کابوس. هر سوراخ ما مجاز به رشد ما در شبکه امنیت اجتماعی است که هدف قرار دادن ما همه در یک بار.”

شان مک گوایر خود را از دست داده به عنوان یک ماشین ظرفشویی در محبوب پرتلند سنگ., صبحانه نقطه در روز دوشنبه. صاحبان رستوران به او گوشت سینه پیاز و عذرخواهی. او صرف بقیه روز در تلاش برای درخواست بیکاری تنها به خودداری شود.

“من در نگه داشتن با اورگان وزارت کار برای بیش از یک ساعت. آنها هولناک” گفت: مک گوایر, a 30-year-old کهنه سرباز ارتش که در خدمت عراق در یک دهه پیش. “هنگامی که من در نهایت صحبت به فرد آنها به من گفتند که من واجد شرایط نیست.”

مک گوایر نقل مکان کرد به اورگان در Jan. 1 اما او کار نمی کرد به اندازه کافی در کشور برای دریافت مزایای. او تلاش برای اعمال در نیویورک جایی که او قبلا کار می کرد اما سایت سقوط کرد. یکی پس از دیگری انتظار طولانی در تلفن به او گفته شد او را ملاقات الزامات وجود دارد یا به خاطر او ترک کار قبلی. اکثر ایالات آمریکا نیاز به حداقل شش ماه از کار را به واجد شرایط برای هر گونه مزایای. در حال حاضر او نگران است در مورد پرداخت خود را $1,200 اجاره ماهانه در کوتاه مدت از طریق Airbnb ژوئن.

بسیاری از تازه بیکار شده اند قادر به فایل برای مزایای بیکاری و در عین حال به این دلیل که وب پورتال خود را در کشورهای در حال پایین. مشکلات تشدید کم سطح نیروی انسانی در دولت بیکاری ادارات است که انتظار نداشت چنین افزایش در هر زمان به زودی. در صرف هفته همه گیر است که در مسیر به طلیعه چیزی بودن در یک میزان بیکاری است که در زمان ماه برای رسیدن به طول رکود بزرگ.

“سیستم نیست ساخته شده است به تحمل بار ما در حال حاضر شاهد” گفت: جو Barela, مدیر اجرایی, کلرادو, وزارت کار و اشتغال است.

در سیاتل ایان Vermeers گذاشته شد از کار خود را در شاهوار سینما فیلم تئاتر در روز دوشنبه. او شده است به ماندن تمام شب به ارسال درخواست خود را به صورت آنلاین و از طریق تلفن — فایده ای نداشت.

“من فکر کردم شاید همه چیز را بهتر در وسط شب, اما آن را ساعت 8 صبح در حال حاضر, و من هنوز هم بدست طریق,” او گفت:. “هر بار که من بلافاصله پس از ضربه با, ‘متاسفانه سیستم ما این است که کار نمی کند در حال حاضر.'”

زمانی که Vermeers در نهایت از طریق خود نرم افزار بود را تکذیب کرد. به عنوان یک کارمند مشغول به کار نشده بود به اندازه کافی ساعت به واجد شرایط برای مزایای بیکاری. “من هیچ بیشتر مراجعه در زمان,” او گفت:.

بسیاری از اقتصاددانان اصرار کنگره را به سرعت افزایش بودجه دولت برای بیمه بیکاری. خانواده اولین Coronavirus پاسخ عمل می کنند که رئیس جمهور تهمت امضا جمعه شامل 1 میلیارد دلار برای کمک به کشورهای با هزینه های اداری از پردازش بیمه بیکاری اما محرک مورد نیاز خواهد بود برای پوشش بیشتر مردم است. بیست و سه ایالت در حال حاضر در حال اجرا پایین در پول خود را در بیکاری اعتماد وجوه قبل از همه گیر رسید.

کنگره همچنین قدرت برای افزایش میزان بیکاری دلار گذاشته و کارگران دریافت و برای گسترش منافع برای خود اشتغالی و “فرفره” کارگران به عنوان اتفاق می افتد در طول بلایای طبیعی است. شانزده متحده را محدود مانند معیار است که کمتر از 20 درصد از گذاشته شدن کارگران در دولت قادر به دریافت مزایای بیکاری با توجه به سمت چپ متمایل به مرکز بودجه و اولویت های سیاست.

“من وحشت زده است که می گوید نیست رکود اقتصادی آماده کنه گفت:” میشل همیشه ارشد تحلیلگر سیاست ملی قانون استخدام پروژه. “متحده را کاهش میزان مزایا و دسترسی به مزایای در راه است که بدان معنی است که تعداد کمی از مردم می تواند درخواست برای بیمه بیکاری و دریافت آن است.”

پیمانکاران نوک کارگران و تمام وقت دانشجویان و کارگران ثبت نشده اغلب نمی واجد شرایط برای مزایای بیکاری نیروی کار طرفداران گفت. پیشخدمت و کارکنان هتل که از دست دادن شغل به ویژه آسیب پذیر هستند زیرا آنها تمایل به حرکت شغل اغلب و تکیه بر نکات — عوامل است که رسیدگی متفاوت است. به علاوه بسیاری از ایالت ها نیاز متقاضیان برای اثبات آنها در جستجو برای کار تمام وقت, اگر چه چند متحده از جمله تگزاس آغاز کرده اند waiving مورد نیاز است.

شانا یک رقصنده عجیب و غریب صحبت کرد که در شرایط او بود که تنها با نام از روز دوشنبه با پیام متنی که او را از کار برای مدت حداقل دو هفته. بر خلاف روپوش و bouncers که کار با او در Scruples باشگاه آقایان در نزدیکی فیلادلفیا او نمی واجد شرایط برای بیمه بیکاری چرا که او یک پیمانکار است. Scruples نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

او با استفاده از به 1300 دلار در هر اونس در یک هفته خوب. در حال حاضر 31 سال هنوز مطمئن شوید که چگونه او قادر خواهد بود به پرداخت اجاره بها و یا استطاعت مواد غذایی بدون درآمد ثابت.

“کل سیستم در یک واقعا بد راه را برای ما,” او گفت:. “ما به طور کامل در خود ما در حال حاضر است.”

تا کنون موجی از coronavirus مربوط به اخراج کرده است نامتناسب ضربه سرویس کارگران به طور معمول پایین تر کار پرداخت. بسیاری از عدم پس انداز کافی و می گویند که آنها نمی دانند که در آن به نوبه خود به عنوان کافه و رستوران ها و مغازه ها در سراسر کشور بسته درهای خود را به طور نامحدود.

نلی حنا یک دانشجوی تمام وقت و خط طبخ در یک باغ زیتون در بوفالو گفت: مدیران در این هفته گفت: کارکنان آشپزخانه آنها به حال یک انتخاب: آنها می تواند گذاشته و فایل بیکاری و یا آنها می تواند نگه داشتن کار پنج ساعت در هفته برای پردازش به سفارشات.

برای حنا بیکاری یک گزینه نیست. دانش آموزان تمام وقت در انجام به طور معمول واجد شرایط برای مزایای بیکاری. او تصمیم به نگه داشتن کار حتی اگر این بدان معناست که او 600 دلار در هفته کار را در حال حاضر را در کمتر از 70 دلار در هر هفته.

“من هیچ چاره ای جز به صبر این را گفت:” حنا, 20 است که در رشته تولید رسانه ای در SUNY Buffalo State College. “من باید وام های دانشجویی و به پرداخت صورتحساب. اجاره در حال آمدن است. گذشته است که من نمی دانم که چگونه من قصد دارم به غذا خوردن.”

غنی Jeffers سخنگوی باغ زیتون پدر و مادر شرکت Darden رستوران ها گفت: این شرکت گذاشته نمی کردن هر گونه کارکنان هر چند بسیاری از رستوران کارگران را به حال خود ساعت به صفر کاهش می یابد به عنوان شهرداران و فرمانداران سفارش ناهار خوری اتاق را ببندید. این شرکت گفت: ارائه اضطراری پرداخت تا دو هفته به کارکنان را تحت تاثیر قرار.

برای کارگران یکی از خسته کننده ترین جنبه های عدم قطعیت. هیچ کس نمی داند چه مدت این بیماری همه گیر و نزدیک به مستند از اقتصاد خواهد داشت و برخی از کارگران را در بر داشت خود را در برزخ — نه از لحاظ فنی گذاشته اما همچنین گرفتن پرداخت می شود.

چند شرکت های بزرگ مانند ماریوت بین المللی هستند furloughing ده ها هزار نفر از کارگران. هالی برتون اعلام کرد furloughs از 3,500 کارکنان در هوستون پردیس شروع دوشنبه آینده. Furloughs اجازه می دهد تا کارکنان برای حفظ سلامت خود مراقبت مزایای هر چند آنها هیچ درآمد در آینده.

عقاب آمریکایی است که در میان تعداد فزاینده ای از خرده فروشان بسته شدن فروشگاه خود را از طریق اواخر ماه مارس است. این شرکت متعهد به پرداخت کارکنان برای ساعت آنها برنامه ریزی شده در هفته های آینده. اما یک کارمند در نیویورک فروشگاه گفت: مدیران به تازگی اوراق اصلی برنامه و ایجاد یک جدید است که تنها شامل مدیران که بدان معنی است که او — و اکثر همکاران او — خواهد پرداخت نمی شود.

“من تا 40 ساعت در هفته برای بیش از سه سال گفت:” کارمند صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن چون او می ترسید قصاص در محل کار. “من هرگز دریافت ساعت صفر. من نمی دانم چه باید بکنید.”

عقاب آمریکایی بازگشت نیست یک درخواست برای نظر.

کارگران که ساعت ها به شدت کاهش می یابد و قرار است برای واجد شرایط برای بخشی از مزایای بیکاری اما دولت قوانین متفاوت است و کارگران اغلب به پرونده درخواست تجدید نظر اولیه ادعا را رد کرده است.

یک پیشنهاد در کار است که می تواند کمک به بیکاران این حرکت حمایت کاخ سفید برای ارسال 1000 $در چک به طور مستقیم به کارگران احتمالا دو بار. که فقط آسایش برای مک گوایر, اما, که بیشتر برای شستن ظروف در پورتلند.

“اگر شما در یک شهر بزرگ که $1,000 نمی پرداخت اجاره خود را, اجازه دهید به تنهایی مراقبت های بهداشتی و حمل و نقل و مواد غذایی,” او گفت:. “من وضعیت مالی در بی نظمی کامل.”

راشل Siegel, جنیفر اولدهام ارین کاکس و خواهد Englund کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>