“این Dwayne جهان در حال حاضر” ویلیامز گفت:.

اما آن را بیش از نمادین نزد این دو با هم. ویلیامز که نقل مکان کرد و از این تیم معاون ارشد رئيس جمهور از بازیکن پرسنل به آن ارشد معاونت توسعه بازیکن مهم برای صدای هاسکینس که نشان داد وعده در پایان از پر سر و صدا rookie سال است. ردسکینز’ مربی جدید ران ریورا روشن ساخته است در بیانیه های عمومی که هاسکینس است به سرعت و تبدیل شدن به یک رهبر. ویلیامز به نظر می رسد کامل صدای به هاسکینس گوش.

“من فکر می کنم که چه Dwayne را به آنها نشان می دهد:” من اینجا هستم, من رهبر این تیم من هستم استارت و من قصد دارم به شما نشان دهد که چرا من برای رفتن به استارت,’ ” ویلیامز گفت: پس از ردسکینز خیریه بنیاد قطر روز ملی که برگزار شد در رابطه با دی سی ایالات واشنگتن روح و سفارت قطر.

“اجازه می دهد تا عادلانه باشد; جدید مربیگری کارکنان می داند که در این نقطه Dwayne هاسکینس شروع کارفرمایی” ویلیامز ادامه داد. “تنها چیزی که می تواند اتفاق می افتد در اینجا Dwayne است به آنها. پس از آن تا به او به بیرون رفتن وجود دارد و کار در این offseason و یادگیری راهکار و مربیان و نشستن و پوشیدن مربیان ، او را در مرکز باقی بماند تا زمانی که آنها را اجرا او را به خارج از ساختمان است.”

هر دو از سال گذشته مربیان جی weather underground و بیل کالاهان فرستاده شده از برخی از تغییرات این پیام در طول فصل به عنوان قبلی هماهنگ کننده توهین آمیز کوین اوکانل. اما شاید نه به زور و اجبار به عنوان ویلیامز که به نظر می رسد علاقه هاسکینس و نمی توانید رای بدهید که “این بچه خیلی استعداد باور نکردنی است.”

هاسکینس شده است که با انتقاد چند در این سازمان برای صرف زمان زیادی را به عنوان آنها امیدوار مطالعه نقش و جذب جرم به نظر می رسد برای تنظیم به کسانی که شکایت در نیمه دوم فصل — چیزی است که منعکس شد در بازی خود را هنگامی که او برنده دو بازی خود را در فینال پنج شروع می شود و تقریبا بسیج ردسکینز به پیروزی در دو دیگران است.

روز جمعه گفت او ملاقات کرده و چندین بار با ریورا و احساس او در حال ساخت یک پیوند با مربی جدید. بسیاری از کسانی که مذاکرات هاسکینس گفته شده است کمتر درباره فوتبال و بیشتر در مورد زندگی که او می گوید او قدردانی می کند. او همچنین متوجه شده است که ریورا شده است دقت در اخبار همایش ها به تدهین او استارتر گفت که او را در رقابت با الکس اسمیت برای شروع کار باید اسمیت بهبود به اندازه کافی از عوارض وحشتناک 2018 پا آسیب به مبارزه به صورت نقطه ای.

“که سرد” هاسکینس گفت. “من فقط رفتن به مجبور به کار سخت و در نهایت آن را بیش از. فقط به انجام بهترین خود را برای پاسخگو باشد برای آنچه که شما باید انجام دهید و آماده برای رفتن.”

هاسکینس گفت: او در زمان چند روز بعد از این فصل به استراحت بدن خود را و شروع به فوتبال تمرینات تنها چند روز پیش. علاوه بر ملاقات با ریورا و جدید حمله هماهنگ کننده اسکات ترنر او شده است در تماس با این تیم گسترده ای گیرنده و می خواهد به این گروه در کوتاه مطابق با تعطیلات — ایده های او برداشت از تام بردی.

“فقط استاد این راهکار تا آنجا که من می تواند; گرفتن بزرگتر و فقط گرفتن با هم تیمی های من و کار در برخی از راه با من رسیور و آماده شدن برای فصل” هاسکینس از وی خواست تا برنامه های خود را برای هفته های آینده قبل از ردسکینز’ offseason تمرینات آغاز خواهد شد.

او گفت که او تا به حال صحبت در مورد ریورا به Carolina Panthers کارفرمایی گیری نیوتن به عنوان به خوبی به عنوان بازیکنان دیگر که می دانند جدید خود را مربی و او هیجان زده بود با آنچه که آنها به او گفت.

“او یک شخص می شنوم از هر کس دیگری” هاسکینس گفت. “او یک مربی فوق العاده. من به دنبال به جلو به گرفتن به دانستن او را [به عنوان یک مربی] اما به عنوان یک فرد همه چیز را که ما تا کنون انجام داده من واقعا هیجان زده در مورد.”

جزئیات بیشتر در ردسکینز:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im