به عنوان دانمارکی بازگشایی مدارس, برخی از والدین نگران هستند نگه داشتن فرزندان خود در خانه

Olafur Steinar Getsson سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

پدر و مادر در کنار فرزندان خود را به عنوان دانش آموزان صبر کنید برای ورود به Stengaard مدرسه در لینگبی دانمارک در 15 آوریل. این کشور بازگشایی مهد کودک, روز, مراقبت, و مدارس ابتدایی پس از یک ماه تعطیلی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

کپنهاگ — کودکان فشرده کردن بر روی یک ضد عفونی کننده دست دوا و نگهداری یک فاصله امن از یک دیگر به عنوان زمینه آنها به Ellebjerg مدرسه در مرکز کپنهاگ در روز پنج شنبه. اما در حالی که حل و فصل آنها به درس های خود را با جدید محدودیت از 10 دانش آموزان در هر اتاق برخی از همکلاسی های خود باقی مانده در خانه و خانواده و مقاوم به شرکت در آنچه آنها را به عنوان یک سیاست عمومی آزمایش.

دانمارک در این هفته تبدیل شد به اولین کشور در اروپا به بازگشایی مدارس — مهد کودک و ابتدایی تا کلاس پنجم — به عنوان یک شروع به بلند کردن یک coronavirus مستند های اعمال شده در مارس 12.

اگر چه این کشور گزارش کرده است 6,879 تایید موارد عفونت کروناویروس و 309, مرگ و میر, عفونت های جدید کاهش شده است پس از یک اوج در مارس 1, به دولت اعتماد به نفس است که یک محتاط بازگشایی شد ممکن است.

اما هزاران نفر از خانواده ها مخالف هستند به فرستادن کودکان خود به مدرسه تا به سرعت.

“برای هفته ما گفته شده توسط دولت چقدر خطرناک این بیماری همه گیر است و چگونه فاجعه بار آن خواهد بود اگر ما عمل اجتماعی فاصله. و سپس به طور ناگهانی ما را به ما ارسال گرانبها ترین گنجینه های کودکان ما را به عدم اطمینان از این ویروس در خارج” گفت: Jannie Duunkjaer یک زن 39 ساله مادر سه زندگی می کند که در شمال کپنهاگ.

این معلوم نیست که آیا همان مخالفت خواهد بوجود می آیند در کشورهای دیگر به عنوان آنها سعی کنید به محوری از بیش از یک ماه از اقدامات محدود کننده با هدف کاهش این بیماری همه گیر را گسترش. مقامات وزن منفی آموزش از راه دور که می تواند باعث تشدید نابرابری و این واقعیت است که بسیاری از والدین نمی خواهد بود قادر به بازگشت به کار اگر فرزندان خود را هنوز هم یک نقطه که دانمارک نخست وزیر به طور خاص اشاره شنبه در یک سفر به یک مدرسه در اینجا.

در حالی که اخیر کارشناسی, مقاله در مجله لانست پیشنهاد کرد که تعطیلی مدارس و کمتر موثر تر از دیگر مداخلات در مبارزه با این بیماری همه گیر بسیاری از والدین ممکن است نیاز به اطمینان بیشتر.

بو Amstrup

AP

معلم, Rebekka Hjorth دارای فضای موسیقی درس در Korshoejskolen در راندرس به عنوان دانمارکی بازگشایی مدارس به برخی از نمرات این هفته است.

Duunkjaer بخشی از یک کرون Facebook گروهی به نام “فرزند من باید یک خوک گینه برای covid-19” که انباشته از بیش از 40 ، 000 عضو دارد.

“چگونه می توانم شما احساس می کنید در مورد بچه ها رفتن به مدرسه ؟” یک مادر مضطرب نوشت: در یک گروه پست. “من 10 ساله را شکست قبل از خواب. او گفت: “مامان من می ترسم از تاج. اگر چه من آلوده در مدرسه؟’ ”

“کودکان حق دارند به حفاظت و بنابراین ما در حال فرستادن فرزندان ما به مدرسه پس از عید پاک — کودکان نباید به جنگ بروید و با نامرئی دشمن” مضطرب پدر نوشت: در یکی دیگر از پست.

این نوع نافرمانی مدنی است که نادر در کرون جامعه است که با سطح بالایی از اعتماد شهروندان در مقامات. اما پدر و مادر مانند Duunkjaer نگران فرزندان خود هستند و بردار است که می تواند منجر به گسترش بیشتر ویروس در خانواده و جامعه است.

آنلاین اعتراض دادخواست انباشته تقریبا 18,000 امضا. مشابه دادخواست 28,000 امضا در نروژ که در آن مدارس را در مجموعه ای برای باز کردن در پایان ماه.

“من فکر می کنم من جوانترین دختران در مدرسه ابتدایی خواهد بود وحشت زده به بازگشت به کلاس درس با تمام این دستورالعمل های دقیق و باور ندارم که آنها قادر خواهد بود به دنبال دستورالعمل بهداشتی در آن سن و سال” گفت: Duunkjaer که با این نسخهها کار در دولت است.

در عین حال او خواهد شد و او اجازه پنجم-درجه پسر بازگشت به مدرسه در هفته آینده چرا که او معتقد است که او می داند چگونه به پیروی از دستورالعمل های احتیاطی.

Ritzau Scanpix

ایسنا

یک دانش آموز شستن دست های خود را در بازگشایی Korshoejskolen مدرسه.

کودکان نه حضور در کلاس دانمارکی در مدارس ابتدایی ثبت خواهد شد به عنوان “غیر قانونی وجود ندارد.” درصد بالایی از غیر قانونی نبود به طور معمول منجر به کسر در پدر و مادر’ مزایای رفاهی اما وزارت آموزش و پرورش به طور موقت به حالت تعلیق این قانون در هفته گذشته به عنوان یک ژست تمایلی به پدر و مادر است.

سوسیال دموکرات ها در قدرت در اینجا دیده می شود خود را به بهترین نظرسنجی رتبه بندی در سه دهه گذشته به دلیل پاسخ به بحران است. اما مفسر سیاسی آنه سوفی Allarp گفت که در حالی که اکثریت دانمارکی حمایت دولت به کار گرفته بحران تصمیم به بازگشایی مدارس افزایش قابل فهم نگرانی است.

“این بسیار آسان است برای دولت به استادانه درست شده و یک تهدید برای امنیت ملی و مردم خوب بودن اما آن را بسیار دشوار است برای خنثی کردن جو ترس و پس از آن” Allarp گفت.

در Ellebjerg مدرسه است که آموزش کودکان به شستن دست های خود را هر دو ساعت در حالی که در کلاس اصلی آن Graah آن را به نام “یک روز دوست داشتنی فراتر از همه انتظارات.” او گفت: حدود 15 درصد از دانش آموزان ابتدایی در خانه مانده چون پدر و مادر خود بودند نگران با ارسال آنها را به عقب.

“البته ما کمی نگران زمانی که ما شنیده مدارس باز هستند تا دوباره” Agnete Bjerring-بور گفت: او به عنوان کاهش یافته است فرزند خود را خارج وجود دارد در روز پنج شنبه صبح. “اما من احساس می کنم که ما در دست های امن با همه این اقدامات احتیاطی. و فرزندان ما در خطر ما به عنوان شهروندان ارشد.”

دیگر خانواده ها اقدام به آهسته تر.

“من می خواهم به صبر برای دو هفته و ببینید که چگونه این می رود” Duunkjaer گفت. “بسیاری از والدین انتظار می رود که این عفونت منحنی منفجر خواهد شد دوباره در این ‘آزمایش’ اما اگر آن را نمی کند من خواهد بود مایل به فرستادن دختران به مدرسه ، بهتر امن تر از متاسفم است.”

ادامه مطلب:

هنگامی که مدارس در آمریکا بازگشایی? این بستگی به جایی که شما زندگی می کنند چه کسی مسئول و اینکه آیا آنها بر این باورند Anthony Fauci.

اتریش و دانمارک برای اولین بار در اروپا به اعلام کاهش coronavirus مستندات

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات