سالواتوره لاپورتا Kontrolab/LightRocket/گتی ایماژ

ایتالیایی تپه شهر Civita di Bagnoregio دیده است, گردشگری, رها در میان شیوع کروناویروس.

CIVITA DI BAGNOREGIO ایتالیا — روستای 2500 سال پیر نشسته بر مطلق تپه برخاسته به آسمان مانند یک کتاب داستان تصویر. کمی بیش از یک دهه پیش از آن بود که در آستانه انقراض. از آن جان سالم به در با کمک از قدرتمند ترین جهان, گردشگری: نیروی سیل بازدید کنندگان چینی.

“آن را تبدیل به مثل چینی” گفت: Fabrizio Rocchi یک رستوران در روستا است که تمام وقت جمعیت هشت نفر و به طور معمول میزبان هفت یا هشت تور اتوبوس در هر روز بیش از 100000 نفر در سال است.

هفته گذشته هر چند تا به ارائه یک چشم انداز دلهره آور جایگزین واقعیت است.

برای جلوگیری از شیوع کروناویروس چین به حالت تعلیق در تمام خروجی گروه تور. خطوط هوایی بین المللی را قطع کرده و یا به حالت تعلیق در مسیرهای. یک تعداد انگشت شماری از کشورها از جمله ایتالیا بسته اند خود را به طور کامل به ترافیک هوایی از چین است.

و به این ترتیب پس از سال ها از مسابقه به جای بازدید کنندگان چینی و رشد متکی بر هزینه های خود توریستی بزرگ و کوچک شروع به احساس می کنید چه اتفاقی می افتد زمانی که جهان در پرجمعیت ترین کشور hunkers پایین باقی می ماند و صفحه اصلی.

[آسیا, نقاط توریستی بریس برای لاغر بار به عنوان coronavirus را نگه می دارد چینی بازدید کنندگان در صفحه اصلی]

البته بخشی از دلیل یک ویروس است که سرچشمه در ووهان چین نشان داده است در بسیاری از مکان ها در سراسر جهان است که به دلیل چینی تبدیل شده اند چنین مشتاق مسافران است. آنها را تشکیل می دهند بیش از 10 درصد از صنعت گردشگری جهانی و سریعترین رشد بازار برای مسافت های طولانی پرواز. در سال 2003 شیوع سارس 20 میلیون چینی در خارج از کشور رفت هر سال; در سال 2018 که تعداد 150 میلیون.

محبوب ترین مقصد در شمال شرق و جنوب شرقی آسیا با توجه به آمار دولت. چینی هنوز هم تنها کسری از اروپا به طور کلی بازدید کنندگان است. اما بیشتر و بیشتر آنها در حال بازدید از تو رفتگی در دیوار مقصد در این قاره — نه فقط کولوسئوم و موزه لوور, اما, فرانسوی, شهرهای مشهور برای خاص شراب و پنیر و زیبا ایتالیایی روستاها که به صورت کامل رسانه های اجتماعی در پس زمینه.

“گردشگری چین است که در مجموع تکامل” گفت: Alberto Corti مدیر Confturismo ایتالیا اصلی گردشگری انجمن. “ما فکر می کنیم از اتوبوس تورهای مردم تنها خوردن مواد غذایی چینی — بله در آن وجود دارد. اما تعداد تورهای در حال کاهش است و تعداد فردی مسافران در حال افزایش است. متوسط سن پایین رفتن.”

و هنگامی که در خارج از کشور صعودی چینی طبقه متوسط صرف پول در راه چند دیگر گردشگران انجام دهد. در پاریس متوسط چینی توریستی صرف 60 درصد بیشتر از کسانی که از مقصد دیگر با توجه به داده های جمع آوری شده توسط پاریس منطقه نمونه گردشگری هیئت مدیره و با مهر. در ایتالیا مسافران چینی حساب برای نزدیک به 30 درصد از مالیات-رایگان خرید.

[هیچ چیز به اینجا مراجعه کنید: محبوب اروپایی مقصد می خواهید کمتر گردشگران]

به جز در حال حاضر به طور ناگهانی coronavirus به ارمغان آورده است که همه را به توقف.

در بزرگ فروشگاه های پاریس و لوکس flagships رم خصوص استخدام ماندارین زبان کارکنان در حال پیدا کردن مشتریان کمتر به خوش آمد می گوید. موزه ها و بناهای تاریخی پایتخت ایتالیا هنوز mobbed توسط گردشگران در مشهور فواره در اخیر بعد از ظهر وجود دارد تنها یک تور گروهی — از تایوان.

هتل ها و آژانس های مسافرتی پذیرایی چینی دیده می شود که یک کارمند در رم به نام “حمام خون” از لغو مؤثر در همه جا از سوئیس اسکی که تا به حال شده است در انتظار برای پر کردن مدرسه اسکی کلاس های تدریس در ماندارین برای Trier, آلمان, محل تولد کارل مارکس.

آنجلو Carconi

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

دو گردشگران چینی که به شده است اقامت در هتل گراند Palatino در رم تست مثبت برای coronavirus.

Corti گفت: هتل ها و دیگر کسب و کار ایستاده به از دست دادن صدها میلیون یورو — یک عدد است که رشد خواهد کرد اگر محدودیت های مسافرتی را به بهار و تابستان است.

“در حالی که ما ممکن است به [موقت] شاتر بیش از حد” گفت: Jin لیلی اپراتور از یک رم-بر اساس آژانس های مسافرتی است که با این نسخهها کار با مشتریان. “هیچ کار وجود دارد.”

در ایتالیا Civita di Bagnoregio آخرین قطره از تورهای شده اند را از طریق آمدن با افرادی که شروع به سفر خود را قبل از ویروس منفجر شد. و حتی برخی از این گروه ها کوچکتر از آنها می شده اند به دلیل از مسافران که قادر به ترک چین به عنوان ویروس شروع به گسترش کرد.

“ما قرار بود 20 نفر است. در عوض ما 10” گفت: هان هوی و 30 یک نقاش از Hainan بود که سرگردان گذشته ایجاد کرد واین پوشیده از سنگ در خانه.

چینی بازدید کنندگان هنوز هم در اروپا می گویند که آنها احساس آنها در حال بازدید با بیم و هراس. شده اند وجود دارد یک تعداد انگشت شماری از موارد آشکار بیگانه ستیزی — jeering در قطار یا اتوبوس های عمومی, به عنوان مثال. اما بیشتر به سناریوی مشترک می آید در هتل خطوط که در آن بازدید کنندگان دیگر نگه داشتن فاصله خود و یا در رستوران ها که در آن حتی سالم چینی احساس می کنید مثل آنها خواهید بود خیره شد اگر آنها سرفه است.

[یک اروپایی مدرسه موسیقی به حالت تعلیق دانشجویان از شرق آسیا بیش از coronavirus نگرانی در میان افزایش تبعیض]

تنها سه مورد از coronavirus شناسایی شده در ایتالیا. دو گردشگران چینی که ماندن در رم تست مثبت آیا به عنوان یک ایتالیایی که شده بود تخلیه از ووهان.

این هفته یک توریست در Civita di Bagnoregio تردید قبل از رفتن به یک فروشگاه عطر نامشخص است که آیا او خواهد بود استقبال.

“آیا آن را درست وارد می کنید ؟” گردشگری خواسته توضیح داد که او از.

“شما می توانید در آمده نگران نباشید” گفت: کارکنان Gessica Cirica که آموخته است خودش را به صحبت می کنند چند کلمه ماندارین و کانتونی و همچنین ،

در میان شیوع دیگران در روستا باید تعجب که آیا آن را مخاطره آمیز به بازدید کنندگان چینی. شهر شهردار لوکا Profili گفت: وجود داشته است “به وضوح کمی از نگرانی” با توجه به این که برخی از روزها چینی حساب برای 90 درصد از گردشگران خارجی است.

“برخی از درخواست شد اگر من می خواهم اقدام” Profili گفت. “هنگامی که [دولت ایتالیا] تعطیل پرواز همه بیشتر احساس در سهولت.”

Andreas سلرو

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

گردشگری پوشیدن ماسک محافظ در ایتالیا میدان سنت پیتر در فوریه. 2.

هر اطمینان در مورد شانس ویروس ساخت راه خود را در اینجا است counterbalanced توسط خبري در مورد آنچه که افت بازدید کنندگان ممکن است به معنای برای اقتصاد محلی.

از جمله مکان هایی است که تا به حال برداشته شده است توسط موج چینی, گردشگری, Civita di Bagnoregio است که در میان بیشتر بعید است. این یک دو ساعت رانندگی از رم در دسترس تنها توسط پل پیاده رو و تا یک دهه پیش از آن فقط یک ایتالیا را فاسد خاطره انگیز تپه شهرها.

اما این روستا مشغول به کار برای ترویج خود را به عنوان یک مخاطره آمیز در خطر انقراض گنج. این شهر نیز تا به حال ثروت از شبیه رویایی جهان به تصویر کشیده شده در یک هایائو میازاکی انیمیشن فیلم “Laputa: Castle in the Sky.”

گردشگران آغاز شده و در آینده در droves.

روستای اتهامات 5 یورو هزینه ورودی برای بازدید کنندگان با عبور از پل. آن را با استفاده از این پول برای بازسازی به ارائه دسترسی برای افراد معلول و به روز رسانی دستشویی های عمومی. برخی از افرادی که در سمت چپ این شهر آمد و به نوبه خود خانه های خود را به تخت خواب و صبحانه. رستوران اضافه شده جداول و دیدم تعداد بازدید کنندگان رشد سال های سال. در سال گذشته, چینی, اختصاص بیش از یک چهارم از بازدید کنندگان خارجی است.

این هفته باقی مانده جریان از بازدید کنندگان چینی هنوز به اندازه کافی برای پر کردن چند جدول در یک روستا را در رستوران ها. صاحب آریانا Bastoni گفت: گردشگری بهره مند است خانواده و کسب و کار. اما معادله کمتر پیچیده قبل از ویروس. اگر گردشگران چینی را متوقف آینده او خواهد از دست دادن پول. او را نیز به طور موقت احساس امن تر تا زمانی که ویروس در آن اجرا می شود ،

“البته ما خوشحال زمانی که آنها ما را کار” Bastoni گفت. “[اما] وجود دارد که یک بیت از ترس.”

Loveday موریس و ریک Noack در برلین و جیمز McAuley در پاریس کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de