به عنوان coronavirus گسترش می یابد بنابراین گزارش شرکت های mistreating کارگران

او نمی تواند با این حال پوشیدن ماسک در راهرو و یا کافه تریا و یا هر یک از بیمارستان های مشترک مناطق به دلیل ناظران گفته او این امر را بترساند بیماران. “به من گفته شد اگر من می خواستم به پوشیدن ماسک, من نمی خواهد کار وجود دارد,” او گفت:. “بنابراین من گفت: من مایل به قرار دادن زندگی من در خطر و قرارداد فسخ شد.”

پس از ویروسی همه گیر آغاز شده ravaging کشور در هفته های اخیر کارگران و اتحادیه های کارگری و وکلای شاهد افزایش چشمگیر در موارد آنها می گویند نشان دادن یک موج بد کارفرما و رفتار و وادار کردن کارگران به شرایط آنها از ترس ناامن هستند, خودداری تجهیزات حفاظتی و مقابله به مثل در برابر کسانی که صحبت کردن و یا راه رفتن.

مورنو را مورد یکی از بسیاری است که او را وکیل راشل Bussett و همکاران او در ملی, استخدام کانون وکلای هولناک شده است با عنوان کارگران رشد فزاینده ترس از مجازات از عنوان Bussett گفت: “کارفرمایان که ارزش اقتصادی بیش از مردم است.”

یک تعداد انگشت شماری از کارگران مک دونالد در خارج از سان فرانسیسکو راه می رفت خاموش کار در اعتراض به عدم اقدامات ایمنی. به طوری که حدود 50 کارگران در Perdue chicken گیاه در گرجستان و همچنین کارگران در Instacart و آمازون در حالی که این شرکت گفت: آنها گام برای اطمینان از کارکنان ایمنی و رفاه است. (آمازون, مدیر اجرایی, جف بزوس, صاحب واشنگتن پست.)

در ضمن کارکنان در چندین خرده فروشان عمده گردش دادخواست ترغیب شرکت ها به فروشگاه خود را و محافظت از کارگران است. و برخی از کارگران گفته اند که آنها از کار اخراج شدند آشکار برای صحبت کردن ذهن خود و سوق دادن شرکت ها به بعد از آنها نگاه کنید.

در این شکایت آمده به عنوان ویروس را بس و مقامات بهداشت هشدار داد که اقدامات شدید مانند مستندات را ادامه خواهد داد. روز یکشنبه مقامات بهداشت گفت: اجتماعی فاصله دستورالعمل را در محل باقی می ماند از طریق مارس و رئیس جمهور تهمت و گفت: ملت “خواهد بود به خوبی در راه خود را به بهبود” در ماه ژوئن 1, نه, عید پاک به او گفته بود قبلا.

“این یک وضعیت ما هرگز تا به حال برای مقابله با قبل گفت:” هایدی Burakiewicz یک سی وکیل و عضو, استخدام کانون وکلای. “ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای کمک به این کارکنان — نه فقط در مورد حفاظت از مشاغل. اما زندگی مردم در خطر است و مردم باید هرگز در مواجهه با سوال در مورد اینکه آیا آنها نیاز به در معرض خطر خود و خانواده خود و یا از دست دادن شغل خود است.”

این نامگذاریهای برای “ضروری” کسب و کار می تواند توسط دولت متفاوت است اما به طور کلی شامل سوپر مارکت ها فروشگاه های سخت افزاری تعمیر خودرو و مغازه های صنایع دفاعی.

کارگران در تعدادی از خرده فروشان بزرگ — مانند صنایع دستی فروشگاه های تصویری-بازی مغازه و دفتر زنجیره تامین — باید سوال خود را به کارفرمایان تصمیم به باز بماند با وجود اقامت در خانه سفارشات در سراسر کشور است.

“این غیر ضروری است و نا امن باز شود در طول یک بیماری همه گیر” استیپلز کارکنان نوشت: در یک طومار. “ما در حال ضروری فروشگاه و شرکت های بزرگ در حال مبارزه و التماس به باز بماند و ادعا کالاهای اساسی ضروری است و قرار دادن کارکنان و خانواده های آنها در معرض خطر است. کالاهای اساسی باید به طور موقت نزدیک فروشگاه ها و کارکنان خود را پرداخت است.”

کالاهای اساسی سخنگوی Meghan McCarrick گفت: شرکت “ضروری ارائه دهنده کسب و کار و مواد آموزشی و محصولات و کالاهای خانگی و تمیز کردن وسایل.” او گفت که یک واحد مراقبت های ویژه در بیمارستان بالتیمور به تازگی خریداری جوهر و تونر چاپگر در استیپلز در حالی که یک بیمارستان در ویرجینیا خرید وب کم برای راه اندازی از راه دور پزشکی از راه دور دفاتر.

هفته گذشته اداره فدرال زندانها تبدیل به دور از کارمندانی که گفت: آنها گرفته بود درد داروها مانند Advil تیلنول یا Motrin در عرض چهار ساعت از گزارش کار. که به معنای نگهبانان با balky لگن یا پشت بد شد و مجبور به گرفتن مرخصی استعلاجی حتی اگر آنها تا به حال هیچ تب یا علائم دیگر از ویروس, اتحادیه, مقامات گفت.

“شما بی حد و حصر مردم سوال که از نظر پزشکی مرتبط” گفت: سندی Parr, یک مقام اتحادیه. “آنها در حال فرستادن مردم به خانه فقط به خاطر اینکه آنها در زمان Motrin, است که کاهش در دسترس کارکنان به کار و افزایش خطر است.”

پس از پاسداران شکایت کرده و پست پرسش در مورد اندازه گیری های اداره زندانها گفت: هفته گذشته که آن را قطع عمل است.

در سراسر کشور برخی از مراقبت های بهداشتی و امکانات در حال جمع اوری ماسک ، عینک و دستکش — وادار کردن برخی از کارگران را در خود و با استفاده از همان تجهیزات و دوباره و دوباره و یا بدون.

“آن را در کابینت های قفل شده دور, جمع آوری گرد و غبار در حالی که مردم به آن نیاز دارید در حال حاضر گفت:” ربکا Reindel ایمنی و سلامت مدیر AFL-CIO که گفت این اتحادیه مطرح است مسئله “در هر خیابان ما می توانیم.”

مورنو نگرانی نیست در دسترس بودن تجهیزات — تنها توانایی خود را به استفاده از آن. یک قرارداد در انتخاب تخصص بیمارستان, او گفت که او نیاز به پوشیدن ماسک در همه زمان ها به ویژه با توجه به این که بیماران او درمان بودند به خصوص مستعد ابتلا به بدترین اثرات ویروس. بیمارستان وب سایت می گوید آن را فراهم می کند “تخصصی مراقبت از بيماران مبتلا به درد حاد و یا مزمن و اختلالات تنفسی. تمرکز اولیه ما این است که برای جداسازی پزشکی پیچیده بيمار از دستگاه تهويه مکانيکی و بازگرداندن مستقل تنفس.”

دولت تحت یک “امن تر در خانه” که هدایت افراد بالای 65 سال و کسانی که با زمینه ای شرایط پزشکی به ماندن در خانه و محدودیت تجمعات به بیش از 10 نفر در میان محدودیت های دیگر.

روز چهارشنبه اما مورنو بود به او گفت قرارداد فسخ چرا که بیمارستان او را نمی خواهم با پوشیدن ماسک در مناطق مشترک از بیمارستان, او گفت:. اما بعد از ظهر امروز پس از ارسال تماس گرفته بودند, بیمارستان, او گفت: مقامات بیمارستان “تا به حال به طور کامل خود را تغییر لحن” و تصمیم به پرستاران اجازه می دهد به پوشیدن ماسک در سراسر بیمارستان و نه فقط در اتاق بیمار.

روز جمعه او رفت و برگشت به محل کار. در یک ایمیل از یک سخنگوی بیمارستان گفت: “این پرستار است که هنوز هم درگیر با ما و آینده خود را برنامه ریزی شیفت تایید شده است.”

سیاست تغییر “احساس فوق العاده” مورنو گفت: “از آنجا که من می دانم که من محافظت خواهد شد و دوستان و همکاران محافظت خواهد شد.”

کوین Readel دیگر در شهر اوکلاهما گفت که او از کار اخراج شد به یک دلیل مشابه — اما در مورد آن را برای اصرار بر پوشیدن ماسک در حالی که با بیماران.

او گفت: به او گفته شد “point blank که من نمی توانم پوشیدن ماسک” به خاطر آن “می تواند باعث ترس و اضطراب در میان دیگر پرستاران و بیماران است.”

او در زمینه یک دست کت و شلوار در برابر اوکلاهما قلب بیمارستان جنوب ختم غیر قانونی این ادعا که “بیمارستان شد بیشتر نگران درک علت سعی و کوشش در واقع از انجام علت سعی و کوشش.”

یک سخنگوی بیمارستان گفت که او نمی تواند اظهار نظر در انتظار دادخواهی اما در بیانیه ای گفت که بیمارستان “تمام تمرکز در ساخت مطمئن شوید که ما محافظت از ایمنی بیماران و متخصصان مراقبت های بهداشتی در آماده سازی برای یک انتظار افزایش COVID-19 بيمار. به عنوان بخشی از آماده سازی ما ما صرفا مطابق با دستورالعمل در تجهیزات حفاظت فردی مندرج توسط سازمان بهداشت جهانی و مراکز کنترل بیماری.”

Lauri Mazurkiewicz یک پرستار که زندگی در خارج از شیکاگو رشد عصبی است که او بارها و بارها در معرض تماس با بیماران مبتلا به covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. “این بسیار مسری است. این گسترش بسیار سریع است. من نیاز به یک N95 ماسک,” او گفت: با اشاره به تخصص ماسک پوشیده شده توسط بسیاری از کارگران مراقبت های بهداشتی.

او اتفاق افتاد به یک N95 و شروع به پوشیدن آن در طول دور در شمال غربی بیمارستان یادبود او گفت: اما گفته شد بیمارستان شد منع استفاده از N95 ماسک و استفاده از به طور منظم فولاد ماسک به جای.

او با ارسال یک ایمیل هشدار همکاران او که آن ماسک کمتر موثر است. او از کار اخراج شد در مدت کوتاهی پس از آن — نتیجه او ادعا در طرح دعوی در دادگاه در برابر بیمارستان از تلاش های خود برای “افشای فساد دولتی و/یا تخلف است.”

یک سخنگوی بیمارستان کاهش یافته است به نظر جزئیات شکایت او را به طرح دعوی در دادگاه است اما در بیانیه ای گفت که “متعهد به ایمنی کارکنان که در خط مقدم از این مراقبت های بهداشتی جهانی بحران.” او اضافه کرد که در آن به شرح زیر است “CDC راهنمایی در مورد استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی ما را برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.”

در بیانیه روز شنبه, کالج آمریکایی پزشکان اورژانس گفت: آن را “شوکه و خشمگین رو به رشد گزارش از کارفرمایان برای مقابله به مثل در برابر خط مقدم سلامت کارگران که در حال تلاش برای اطمینان از آنها و همکاران خود را محافظت می شود در حالی که مراقبت از بیماران در این بیماری همه گیر. … نه تنها این نوع از عذاب خلاص شدن از سالم پزشکان از مقدم آن تشویق دیگران به کار در شرایط نا امن, افزایش احتمال خود را از گرفتن بیمار است.”

در بخش خرده فروشی کارکنان در مایکلز فروشگاه های صنایع دستی گفت: به آنها گفته شد این شرکت مغازه ها باز خواهد ماند چرا که آنها خدمت می کنند “افرادی که در خانه خسته” و دو به عنوان یو پی اس رها کردن سایت با توجه به یک کارمند در یک فروشگاه ققنوس است که در انتظار نتایج یک coronavirus آزمون.

کارگر صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن حاضر شده است با یک تب خفیف و سرفه و درد قفسه سینه اما گفت: مدیران فروشگاه شده اند و نه حمایتی.

“هر وقت من تماس بگیرید در بیمار وجود دارد فقط فوق العاده نا امید صدا در انتهای دیگر,” او گفت:. “این یک کسب و کار ضروری — هیچ کس در تاریخ بشریت تا به حال کاهش یافته است مرده از خستگی. آنها نیاز به بستن درهای خود را.”

چکمه, Coplin سخنگوی مایکل گفت: فروشگاه های لازم ارائه محصولات و خدمات برای پدر و مادر و صاحبان کسب و کار. “ما می خواهیم برای حمایت از باقی می ماند و تاسیسات برای معلمان و پدر و مادر و کسب و کارهای کوچک که تکیه بر مایکلز و محصولات ما برای فعال, خلاق, یادگیری,” او گفت:. مایکلز ارائه شده است منظقه وانت است و به طور موقت به مکان های بسته در برخی از کشورهای خاص از جمله کالیفرنیا و نیویورک و پنسیلوانیا است.

JoAnn صنایع دستی فروشگاه GameStop در دفتر انبار و مرکز گیتار را نیز زیر آتش برای نگه داشتن فروشگاه باز است. یک سخنگوی دفتر انبار گفت: این شرکت است که نیاز به کارکنان خرده فروشی برای رسیدن به محل کار اگر آنها راحت نیست. مرکز گیتار که furloughed 9,000 کارگران در روز دوشنبه گفت این است که زیر ایالتی و محلی قوانین مربوط به فروشگاه تعطیلی. JoAnn و GameStop نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

در شهر اوهایو کارگران در TenPoint کامل مرکز تماس که در اداره, خودرو, نظرسنجی تلفنی دستور داده شده است تا به ارائه گزارش کار حتی پس از دولت صادر اقامت در خانه سفارش به گفته یکی از کارکنان صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن چون او می ترسید تلافی جویانه.

او گفت: متشکل از تماس با مشتریان به سوال در مورد تجربه خود را در فروشگاه.

“این یک کار ضروری,” او گفت:.

TenPoint کامل نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

حتی به عنوان دیگر فروشگاه های بزرگ مانند Nordstrom و کول را به طور موقت بسته درهای خود را نگه داشته و پرداخت خود کارگران دیلرد نگه داشته است مکان های عامل که در آن مقامات دولت اجازه می دهد آن را به یکی از معدود باقی مانده های بازار-فروشگاه های مبتنی بر به باز بماند با وجود این همه گیر و کارمندان می گویند.

که موجب نگرانی از کارکنان رسانه های اجتماعی خشم توسط اعضای جامعه و درخواست درایو اصرار آن به که مدعی “بر خلاف دیگر خرده فروشان که در مورد مراقبت از ایمنی و رفاه کارکنان خود و مهمانان آنها در خدمت روزمره دیلرد انتخاب است برای اجرای یک چشم به منظور حفظ پول funneling به حریص خود را در جیب.”

برخی از کارکنان ابراز ترس در مورد فروشگاه های باقی مانده باز کرد و گفت که آنها ارائه شده است بدون اطمینان از پرداخت خود را از فروشگاه های نزدیک و است که آنها مجبور به پرداخت بیشتر برای بیمه خود را به عنوان ساعت قطع شد.

یک وقت دیلرد کارمند مستقر در کلرادو که نخواست نامش فاش شود به حفظ شغل خود گفت که قبل از او بسته فروشگاه در اواسط هفته گذشته او سعی به استفاده از زمان تعطیلات او انباشته شده است به مدت دو هفته بود اما گفت که او نمی تواند از آنجا که فروشگاه بود کوتاه کارکنان. فروشگاه خود را از سال بسته به دلیل محدودیت های محلی برای کسب و کارهای غیر ضروری و او گفت: آنها پرداخت نشده در طول بسته شدن دیگر برای به دست آورده تعطیلات را ترک کنند. آنها با دریافت کمی اطلاعات شفاف در مورد این که آیا آنها می توانید شغل خود را به عقب زمانی که فروشگاه های بازگشایی شد, او گفت:.

یک کارمند در 60s مستقر در جنوب غربی فلوریدا گفت که او هنوز انباشته هر زمان پرداخت کردن تا اگر او بودند به مریض او را بدون پرداخت را ترک کنند. “آنها می گویند شما بیش از خوش آمد به در خانه بمانند اما که البته بدون پرداخت” حداقل برای او.

او گفت که این شرکت انجام داده است کمی به طور مستقیم تشویق اجتماعی فاصله گرفتن از مشتریان خرید. “آنها فقط به ما گفتن به رله به مشتریان — مودبانه — به ایستادگی” او گفت: اما نه با قرار دادن علامت و یا نوار کاست به علامت که در آن مشتریان باید ایستاده. “آنها در حال ارائه با ما در هر یک از ثبت نام با یک بطری کوچک از ضد عفونی کننده دست. معدن حدود یک چهارم آن باقی مانده است.”

در یک ایمیل Julie Johnson گویمون یک سخنگوی شرکت گفت: “ارتباط مستقیم” با همکاران از روز دوشنبه شروع. در یک بیانیه های قبلی او گفت: دیلرد است “به طور کامل همکاری با هر دولت بخشنامه در بازارهای ما و بی درنگ بسته تحت این دستورالعمل ها. ما به شدت به دنبال دستورالعمل CDC برای ایمنی از همکاران و مشتریان را انتخاب کنید که به ما مراجعه کنید که در آن باز است. هیچ کاردانی است که کار ناراحت کننده است نیاز به انجام این کار. ما معتقدیم که ادامه فعالیت با استفاده از استانداردهای ایمنی فعلی بهترین کاری که ما می توانید انجام دهید بلند مدت برای همکاران ما و برای اقتصاد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>