به عنوان coronavirus می رود, جهانی, چین Xi ادعا میکند پیروزی در اولین سفر به ووهان پس از شیوع

جو پنگ AP

در این 2 مارس سال 2020 عکس های منتشر شده توسط ایسنا خبرگزاری جمهوری خلق چین در مذاکرات به کارکنان پزشکی در سفر خود به آکادمی نظامی دانشگاه علوم پزشکی در پکن. Xi بازدید ووهان در جمعه شهرستان که در آن coronavirus پدید آمده است.

چینی رهبر چین ساخته شده یک سفر روز سه شنبه به ووهان, این شهر که در آن شیوع کروناویروس پدید آمده که او ادعا میکند داخلی چین پیروزی در آن “جنگ” علیه یک بیماری همه گیر در حال حاضر wreaking ویران در سراسر جهان است.

آن یازدهم اولین سفر به هوبئی استان پس از وقوع آغاز شد و پس از رسمی ارگان های ramped تا تبلیغات شعار حزب کمونیست پاسخ.

“شی جینپینگ شده است نگران وضعیت اپیدمی در ووهان” رسمی شین هوا اخبار آژانس نوشت: سه شنبه توصیف چگونه او “همیشه شخصا به کارگردانی” پاسخ و که خود را “قلب طنین انداز” با مردم است.

عصری هوبئی قفل شد پایین Jan. 23 عنوان مقامات سعی حاوی ویروس است. به عنوان محدودیت های سخت گیرانه تر شد ووهان ساکنان ممنوع شد از ترک خانه های خود.

رو به پایین روند در چین اپیدمی آمار نشان می دهد که تلاش موثر بوده است اما نه قبل از این ویروس آلوده بیش از 80,000 نفر کشته و 3,140 کشتی در چین و گسترش به ده ها تن از کشورهای دیگر است.

ایتالیا و کره جنوبی و ایران شده اند به خصوص سخت, ضربه, با ایتالیا اجرای سراسری مستند. بازارهای جهانی سقوط کرده و به پایین ترین سطح در بیش از یک دهه و اقتصاددانان پیش بینی رکود اقتصادی جهانی است.

اما در چین هیچ یک از این است که مقصر رهبران کمونیست’ در ابتدا به پاسخ کند. کارشناسان می گویند این بیماری همه گیر شده اند که قابل کنترل تر اگر مقامات به حال پاسخ داد: در اوایل ژانویه هنگامی که شیوع بیماری را شدت روشن شد و نه به سمت پایان ماه.

[پردازان توطئه سرزنش ایالات متحده برای کوروناویروس. چین خوشحال به آنها را تشویق کنند.]

“در هفته گذشته تبلیغات واقعا ramping تا برجسته رو به کاهش عفونت های جدید و متضاد است که با افزایش عفونت های رای در خارج از کشور” گفت: Yun جیانگ سابق استرالیا رسمی دولت که در حال حاضر شرکت ویرایشهای چین Neican وبلاگ. “آنها در حال تلاش برای گفتن یک داستان مثبت در مورد چین و حزب کمونیست مدیریت از این وضعیت است.”

لایحه اسقف ناشر از نفوذ Sinocism عضویت در خبرنامه ذکر شده بود یک Xi مراجعه به ووهان به عنوان یکی از سه “بی تردید نشانه حزب پیروزی فکر می کند واقعا در دست است.” دو نفر دیگر شد اعلام تاریخ جدید برای به تعویق افتاد “دو جلسه” جلسات سیاسی و بازگشایی مدارس توقیف از اوایل فوریه.

این تلاش برای توزیع مجدد این روایت به نظر می رسد به کار در بسیاری از موارد نه به خاطر حزب شدیدا کنترل اینترنت. هر دو جیانگ و اسقف گزارش اعضای خانواده در چین گفتن آنها را برای رفتن وجود دارد به دلیل آن را بیش از حد خطرناک در استرالیا و ایالات متحده بود.

Noel Celis

خبرگزاری گتی ایماژ

خالی خیابان در ووهان چین هوبئی مرکزی استان در روز سه شنبه. رمان coronavirus پدید آمده در ووهان در اواخر سال گذشته.

“از آن زمان به ‘انتخاب هلو و به جهان ثابت کند که چین به طور موثر کنترل شیوع این بیماری گفت:” ژانگ لیفان مستقل مورخ در پکن توصیف یک مرحله جدید در این حزب گفتن از آن ویروس داستان. “در حال حاضر به طور کلی تبلیغات استراتژی است … به ترویج چین به عنوان رهبر جهانی در مبارزه با این بیماری همه گیر.”

چین گزارش داد تنها 19 مورد جدید از coronavirus جمعه از جمله 17 در هوبئی. رسانه های دولتی به ویژه گزارش های متعدد در مورد “کابین بیمارستان” قرنطینه مراکز ساخته شده در استادیوم برای منزوی کردن کامپیوتر — بستن چرا که آنها دیگر مورد نیاز و قهرمانانه فداکاری های پزشکی کارکنان. امواج رادیو و تلویزیون و روزنامه و صفحات را به تصویر کشیده یازدهم به عنوان پیشرو یک “جنگ مردم را” در برابر ویروس.

[Coronavirus گسترش از چین است. در حال حاضر چین نمی خواهند جهان پخش آن را به عقب.]

اما از طریق این دوره از اپیدمی تا سه شنبه یازدهم را ندیده بودم هوبئی به جای ارسال, برتر, لی کچیانگ در اوایل روز و معاون نخست وزیر خورشید Chunlan بیشتر شده است. در یک پیاده روی را از طریق ووهان مجتمع های آپارتمانی در هفته گذشته ساکنان رفت روی بالکن خود را به فریاد “جعلی آن همه جعلی!” به سوی آفتاب با توجه به فیلم ها ارسال شده در توییتر.

در روز سه شنبه یازدهم پزشکی بازدید کارگران و بیماران نظامی افسران و سربازان جامعه کارگران و افسران پلیس در ووهان با توجه به انتخاب.

اولین توقف بود Huoshenshan بیمارستان مرکز ساخته شده بود که در 10 روز. او “آموخته است که در مورد بیمارستان, عملیات, درمان, بیماران, برای حفاظت از کارگران پزشکی و تحقیقات علمی وجود دارد” شین هوا گزارش شده است. رسانه های دولتی گفت: در بازدید از بیماران, اما عکس ها نشان داد او ایستاده قبل از یک صفحه نمایش بزرگ صحبت کردن به آنها را توسط لینک.

https://twitter.com/annafifield/status/1237270494291701760?s=20″>

او سپس به دیدن مردم در گیر در آپارتمان خود در ووهان. مردم ارسال شده عکس ها در رسانه های اجتماعی نشان افسران پلیس نشستن در بالکن و گفت دو افسر شده بود اعزام برای هر آپارتمان برای اطمینان از ساکنان نمی داد Xi. تصاویر را می توان به طور مستقل تایید نشده است.

در هفته های اخیر چین اینترنت روشن با انتقاد و خواستار آزادی بیشتر نهان در یازدهم هفت سال در قدرت است. اگر چه این پست حذف شد توسط بازرسان این غلیان احساسات نشان داد که چگونه یازدهم مواجه شد بی سابقه بحران سیاسی است.

“او در تلاش است برای تعمیر آسیب” گفت: Minxin Pei استاد و متخصص در سیاست چین در Claremont McKenna کالج در کالیفرنیا است. “در حال حاضر همه چیز در حال بهتر شدن است و او می خواهد به نشان می دهد که رهبری او موفق بوده است.”

[Coronavirus آزمون یازدهم را “آسمانی دستور’ اما ثابت می کند یک نعمت غیر مترقبه برای نظارت دولت]

احساس خطر در این بیماری همه گیر و تاثیر آن بر چین کاهش, اقتصاد, Xi شده است prodding کسب و کار برای بازگشایی شده است.

هوبئی است و با توجه به اجازه می دهد مردم در متوسط یا کم خطر برای از سرگیری سفر رسمی هوبئی روزانه گزارش روز سه شنبه. آنها را مجبور به استفاده از یک کد است که نیاز به کاربران برای ارسال اطلاعات سلامت بر روی تلفن خود و دریافت یک “سبز” امتیاز قبل از آنها می توانید وارد فروشگاه یا هیئت مدیره حمل و نقل عمومی.

این حزب را به تلاش برای بازنویسی روایت از چین شیوع کروناویروس شامل اغراق و یا بازی کردن دیگر کشورها شکست به خصوص در غرب گفت: جزیره پرنس ادوارد است. “پیام این است که ما باید غرب را پاسخ به عنوان کاراگاه و بی کفایت” او گفت:.

مقامات چینی باید تقویت این تلاش ها نشان می دهد که coronavirus ممکن است سرچشمه گرفته و در ایالات متحده و با انتقاد از وزیر امور خارجه مایک Pompeo را شرح virus به عنوان “ووهان ویروس.”

هو Xijin سردبیر ملی جهانی بار, روزنامه, انتقاد به عنوان “جدی گمراه کننده” مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه است که مردم نیازی به پوشیدن ماسک های جراحی مگر اینکه آنها بیمار هستند.

“همه کارشناسان چینی توصیه کرده اند مردم را به پوشیدن ماسک صورت در هنگام تماس با دیگران در طول زمان بیماری و در نظر گرفتن آن یکی از موثر ترین اقدامات” او در توییتر نوشت. “لطفا توجه پیشنهاد کارشناسان چینی است.”

لیو یانگ در پکن کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

با سرآشپزها بیکار و سبزیجات فاسد در چین-ویروس-ضربه رستوران خود را می گویند غاز پخته شده است

در چین ‘جنگ’ در coronavirus بيمارستان به نوبه خود به دور دیگر بیماران با نتایج وخیم

مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای آرام میان بازار بحران گسترش ویروس

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>