به عنوان coronavirus موارد رشد و بیمارستان در شمال ایتالیا در حال اجرا هستند از تخت

مارکو Bertorello خبرگزاری گتی ایماژ

راهبه گذشته راه رفتن و ورود به بخش اورژانس Molinette بیمارستان این هفته در تورین, ایتالیا.

رم — تقریبا هر روز در شمال ایتالیا منطقه لمباردی, بیشتر مردم می رسند در بیمارستان از روز قبل و با همان ویروس است. برخی می رسند به سختی قادر به نفس کشیدن. برخی در حال هدایت به امکانات دورتر به دلیل فضا و منابع کمیاب و در حال رشد کمیاب.

و در عرض چند روز پزشکان و کارشناسان بهداشت می گویند حتی کسانی که در بیمارستان ها پر خواهد شد ، این منطقه در مرکز ایتالیا coronavirus شیوع آنها می گویند در آستانه در حال اجرا خارج از اتاق را برای آن مهم بیماران است.

بر اساس اخیر, پیش بینی آنتونیو Pesenti گفت که لحظه ای قریب الوقوع است.

“آن را به عنوان اگر شما درخواست شد چه باید بکنید اگر یک بمب اتمی منفجر گفت:” Pesenti سر لمباردی را فشرده بحران مراقبت های ويژه. “شما اعلام شکست. ما سعی خواهیم کرد برای نجات آنچه که قابل نجات.”

این uncontained فوران coronavirus موارد در شمال ایتالیا را تحت فشار قرار دادند تا این کشور را ثروتمندترین منطقه در اینچ یک سیستم مراقبت های بهداشتی سقوط در حالی که ارائه یک هشدار به بقیه جهان در برابر انتظار بیش از حد طولانی برای کنترل شیوع.

[ایتالیا رمپ تا coronavirus مستند مرکل هشدار ویروس می تواند آلوده دو سوم از آلمان]

لومباردی خانه به ایتالیا مالی hub میلان دارای یک سیستم مراقبت های بهداشتی به عنوان مهارت به عنوان هر یک در غرب اروپا است. امکانات آن را چسبیده و از طریق سه هفته از galloping مورد رشد با به تأخیر انداختن عمل جراحی توقف HIV درمان تبدیل به طور منظم بیمارستان فضا به covid-19 واحد و بسته خسته پزشکان و پرستاران — که برخی از آنها در حال تبدیل شدن به بیمار خود را.

اما آن را نمی تواند نگه دارید تا برای مدت بسیار طولانی با آبشاری مفاهیم و ایتالیا به توانایی برای مبارزه با ویروس. در حال حاضر این منطقه دارای 4,200 coronavirus بیماران نیاز به بستری شدن در بیمارستان; Pesenti پیش بینی شده است که بیش از دو هفته آینده این تعداد می تواند به رشد تقریبا پنج برابر به 20,000. به عنوان بسیاری از 3000 یا 4000 نفر از آنها نیاز به مراقبت های ویژه.

لومباردی فقط 737 فشرده-تخت های مراقبت در دسترس برای coronavirus بیماران. بیش از 600 هستند پر شده است.

“این امر می تواند غیر ممکن است وضعیت” Pesenti گفت.

منطقه مسابقه را بیشتر تخت های آنلاین; آن اضافه شده 127 روز پنج شنبه.

Giulio Gallera, Lombardia سلامت رئیس روز پنجشنبه گفت که این منطقه را در رسیدن به ظرفیت خود را در “شش یا هفت روز” حتی اگر آن را تلاش برای اضافه کردن تخت در بیمارستان “زیرزمینهای.” در مصاحبه با ایتالیا La7 کانال Gallera شرح داده شده امکان اضافه کردن 500 فشرده-تخت های مراقبت در میلان مرکز نمایشگاه, نوع به سرعت در حال مونتاژ منطقه است که در چین ایجاد شده در هواپیمای ووهان منطقه است.

“این امر می تواند بسیار مهم” Gallera گفت.

لوکا برونو

AP

پرستاران صبر کنید برای بیماران پنج شنبه در ورودی اصلی بیمارستان در برشا ایتالیا.

لومباردی در نظام سلامت تبدیل شده است چیزی از یک قطب نمای هدایت کل کشور است. به عنوان آن آمده است تحت فشار افزایش در روزهای اخیر نخست وزیر جوزپه کونته اتحاد شتافت به مجموعه تا کنون دقیق تر در سراسر کشور اقدامات منجر یکشنبه نزدیک به کامل در سراسر کشور, تجاری, مستند. هدف مقامات می گویند این است که به نگه داشتن مردم در داخل و آهسته رشد موارد کاهش بار بر روی بيمارستان. اما نتایج فوری نخواهد بود با توجه به دوره کمون ویروس. انتظار می رود برای ادامه به افزایش در روزهای آینده.

این نگرانی وجود دارد نه تنها در مورد لمباردی — که در آن موارد افزایش یافته است از 2,250 به 8,725 در یک هفته بلکه در دیگر نقاط کشور به خصوص فقیر جنوب که در آن ویروس کمتر به سرعت اما بیمارستان ها به مراتب کمتر مجهز شده است.

“من می ترسم که در جنوب ایتالیا می تواند در چند هفته یک وضعیت بدتر” گفت: ماریا ریتا Gismondo یک virologist در لوئیجی سککو بیمارستان دانشگاه در میلان.

[ایتالیا coronavirus مستند upends اساسی ترین روال و شادی]

لومباردی فراهم می کند یک تصویر تیره و تار از, چگونه ویروس را از خطر رشد می کند زمانی که یک نظام سلامت سبب شیوع است. این منطقه در حدود یک ششم از ایتالیا با جمعیت اما نزدیک به 60 درصد از آن coronavirus موارد و 75 درصد از آن coronavirus مرگ و میر. در میان کسانی که تحت درمان در لومباردی مرگ و میر بیش از دو بار به عنوان بالا — 8.5 درصد در مقایسه با 4 درصد در جای دیگر در کشور است. و مشکل این است که snowballing: این منطقه گزارش شده نزدیک به نیمی از آن 617 coronavirus مرگ و میر در دو روز گذشته.

“لومباردی است ایتالیایی ووهان و وضعیت وخیم تر شدن روز به روز” گفت: بهداشت عمومی محقق Nino Cartabellotta رئیس Gimbe پایه و اساس است. “این یک پرچم قرمز از بیمارستان بیش از حد در لومباردی که همراه با روایت بهداشت حرفه ای در خط مقدم.”

لوکا برونو

AP

امدادگران حمل یک جعبه خطرناک زبالههای پزشکی به بیماران مبتلا به دروغ روی تخت پنج شنبه در یکی از سازه ها و اورژانس راه اندازی برای کاهش فشار در برشا بیمارستان.

در مصاحبه این هفته و در رسانه های اجتماعی پست های که رفته اند, ویروسی, بهداشت و درمان-مراقبت از کارگران توصیف احساس ناتوانی مخلوط با استرس و ترس. آنها دور ماندن از خانواده خود را. آنها صحبت می کنند با عصبانیت در مورد کسانی که هنوز هم در مقایسه coronavirus به آنفلوانزای فصلی. کریستینا Mascheroni سر از یک لمباردی انجمن مراقبت های ویژه پزشکان گفت: همکاران در واتساپ گروه شد در توصیف این وضعیت به عنوان جنگاوری.

جیووانی Toni مدیر عفونی-بیماری بخش در ایتالیا و موسسه ملی سلامت گفت: بیمارستان ها تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است در مواجهه با چالش قادر به درمان بیماران و یا نیاز به انتخاب کنید که بیماران نجات بخش مراقبت و که نمی کنند.

“تا حالا همه در حال تهویه” Toni گفت.

اگر بيمارستان اجرا از ظرفیت او گفت: تصمیم گیری خواهد شد ساخته شده بر اساس امید به زندگی.

“برای ما این واقعا ترسناک و غیر قابل قبول به انجام این نوع از انتخاب” او گفت:.

بیمارستان در برگامو یک ویروس کانون است که به طور گسترده ای در نظر گرفته می شود یکی از مهمترین و سبب شیوع در منطقه لومباردی. لوکا Lorini از آن اورژانس و مراقبت ويژه بخش گفت: آن را به حال نشده است مجبور به انتخاب برخی از بیماران بیش از دیگران است.

“اما با این سرعت داریم اما چند روز جلوتر از ما” تا زمانی که اتفاق می افتد, او گفت:.

[ایتالیا گسترش coronavirus مستند به کل کشور تحمیل محدودیت بر 60 میلیون نفر]

ایتالیا دریافت منابع از چین متعهد شده است که برای ارسال 20,000 محافظ مناسب برای کارگران پزشکی و 10000 هواکش. ایتالیا در تلاش است تا آن را به روی دیگر 20,000 مراقبت های بهداشتی کارگران با ترکیبی از استخدام و دعوت مردم بازگشت از بازنشستگی. اما رسیدن به این هدف زمان خواهد بود.

آنجلو پان مدیر عفونی-بیماری واحد در یک بیمارستان در کرمونا گفت: او هنگامی که به اعتقاد او در بیمارستان بود و قرار به رسیدگی به پتانسیل شیوع. بیمارستان برنامه ریزی یک نشست دو ساعته خود را برای تمام کارکنان در فوریه. 26 به نقد و بررسی این بیماری بیولوژیکی و بیش از تجهیزات حفاظتی. اما پس از آن بیمارستان بود: “برخورد با یک موج”: موارد آغاز شده و در حال ظهور قبل از جلسه آغاز شد و بیمارستان مجبور شده است برای مدیریت در پرواز است.

این بیمارستان تا به حال 12 تخت برای عفونی-بیماری بیماران. آن را در حال حاضر 250 coronavirus بیماران.

پن گفت: حدود 8 درصد از افرادی که آمده اند برای coronavirus درمان فوت کرده اند. برخی از پزشکان را تبدیل به بیماران خود را.

“من می ترسم” او گفت:. “مردم می گویند, ‘شما نمی توانید می گویند شما می ترسند.’ من درک می کنم شما باید آن را می گویند. اما این یک شوخی نیست.

“من امیدوارم که نه به مرگ در این بیماری است.”

Loveday موریس در برلین و کلودیا Cavaliere در میلان کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

ایتالیایی, ضد عفونی کننده دست Amuchina الهام بخش الگوهای رفتاری خود را به عنوان تولید کننده مسابقات برای دیدار با تقاضا

به عنوان coronavirus ایتالیا گردشگران اکراه لغو تعطیلات رویایی

مردم در حال گرفتن یک کمی دیوانه’: زندگی در ایتالیا coronavirus ‘red zone’

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im