به عنوان شهروندان رنج می برند در سوریه را در استان ادلب مرگ و جابه جایی ساقه کمک کارگران بیش از حد

Burak کارا خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

آواره سوری از خط تا برای دریافت کمک های انسان دوستانه در فوریه. 19, 2020, در استان ادلب سوریه است.

غازی عینتاب ترکیه — به عنوان کمک کارگران با عجله در سراسر سوریه را در استان ادلب در چند روز اخیر به کمک آن جنگ-ضرب و شتم مردم برای زنده ماندن سوریه آژانس امداد رسانی در تکاپوی نجات یکی دیگر از تلاش گروه: کارکنان خود.

آنها شده اند در سمت چپ بی خانمان و در جستجوی پوشش از یک زمستان و بی رحم پیشروی ارتش در برابر آخرین جیب شورشی مقاومت به سوریه دولت پس از نه سال جنگ.

نزدیک به یک سوم از 1000 اعضای هیات یا داوطلبان کار برای سازمان احسان امداد و توسعه و آواره شده اند با مبارزه با بیش از چند ماه گذشته گفت: Baraa Al-Smoudi گروه مدیر اجرایی. اما وجود دارد هیچ جایی برای قرار دادن آنها را به جان غیرنظامیان پر از بلوک های آپارتمانی و مساجد و سالن های ورزشی و حتی در زمان پناهگاه زیر درختان.

“ما به فکر ساخت یک اردوگاه” Smoudi گفت.

این آخرین اندازه گیری از بدبختی در ادلب که در آن صدها نفر از مردم کشته شده اند و نزدیک به 1 میلیون نفر بی خانمان در طول سریع حمله نظامی توسط نیروهای سوریه با حمایت نیروی هوایی از متحد خود را از روسیه.

جهانی در پاسخ به فاجعه انسانی در ادلب متکی تقریبا به طور کامل در سوریه کمک کارگران به خوراک مردم تمایل به مجروح شدن و پیدا کردن سرپناه برای آوارگان.

[در سوریه تاخت و تاز ادلب, روسی, حملات هوایی تاکید استراتژی گسترده تر در منطقه]

اما به عنوان درد و رنج در شمال غربی سوریه — با سرعت و شدت که چند پیش بینی کرده بود — کمک کارگران شده اند فقط به عنوان آسیب پذیر به مردم به آنها خدمت می کنند.

Maxar فن آوری

AP

ماهواره ای نشان می دهد اردوگاه های پناهندگان برای آوارگان داخلی در سوریه را در استان ادلب در نزدیکی مرز ترکیه در فوریه. 16, 2020.

امدادگران کشته شده اند پس از آزادی بازماندگان از قلوه سنگ. توپخانه و یا حملات هوایی را مجروح پزشکان و پرستاران در دور خود. بی خانمان کمک کارگران به خواب رفته اند در دفاتر خود به عنوان شهرهای خالی و خانواده خود فرار ماندن پشت به کمک stragglers یا لجبازی.

“افرادی که به کمک مردم نیاز به کمک” Smoudi گفت.

تلاش های امدادی بودند مانع با ادامه نگرانی های امنیتی مبارزات سوریه کمک کارگران و “قدر مطلق از نیازهای انسانی است که در ادامه به افزایش لحظه به لحظه گفت:” دیوید سوانسون سخنگوی سازمان ملل برای هماهنگی امور انسان دوستانه در غازی عینتاب, یک شهر در نزدیکی مرز با سوریه است.

سازمان ملل متحد بود “به طور کامل وابسته به بیش از 10 ، 000 کمک کارگران در ادلب بسیاری از آنها خود آواره شده اند,” سوانسون گفت. “اگر آنها کار نمی کند آن را تضعیف می کند پاسخ کلی.”

این قدر از این بحران به نظر می رسید به رشد نمایی در هر هفته.

جدید ترین U. N. tally گفت که 900,000 مردم آواره شده بودند به در ادلب و مناطق حلب پس Dec. 1. در میان آنها بودند 500,000 کودکان با توجه به یونیسف.


[تماشا کنید: هواپیماهای بدون سرنشین را نشان می دهد ویدئو های پوشیده از برف جابه جایی اردوگاه در ادلب]

حداقل 299 غیرنظامیان کشته شده بود پس از آغاز سال با 93 درصد از مرگ و میر ناشی از دولت سوریه نیروهای سازمان ملل گفت. حداقل 77 کودکان بودند کشته و یا مجروح شده در همان دوره زمانی یونیسف گفت: در حالی که بسیاری بر این باورند که تعداد ممکن است به طور قابل توجهی بالاتر است.

بحران رسیده بود “هولناک سطح جدید” علامت Lowcock U. N. این وزارتخانه برای امور انسان دوستانه در بیانیه ای گفت: دوشنبه. خانواده هایی که در حال فرار بودند “بی رویه” خشونت شد “آسیب دیده اند و مجبور به خوابیدن در خارج در درجه حرارت انجماد چون اردوگاه در حال کامل,” او گفت:.

“مادران رایت پلاستیکی برای نگه داشتن بچه ها گرم. نوزادان و بچه های کوچک در حال مرگ هستند به دلیل سرد است.”

عملیات امداد شد ملاحظه او اضافه شده, اما آن را نیز غرق شد.


کمک سازمان ها و ادلب ساکنان مدتها آماده برای یک فاجعه.

دولت از رئیس جمهور سوریه بشار اسد قول داده است را به تصرف تمام کشور باقی مانده خاک های شورشی برگزار و شکست مخالفان مسلح در ادلب از جمله افراطی و شبه نظامیان مرتبط با القاعده که تا حد زیادی کنترل استان است.

زمان آخرین دولت تهاجمی آغاز شده در ماه دسامبر وجود دارد بیش از 3 میلیون نفر در ادلب از جمله صدها نفر از هزاران نفر از مردم که تا به حال آواره شده از دیگر نقاط سوریه است.

بیش از چند هفته گذشته ارتش سوریه است یورش برده و تا ادلب شرقی پهلو ارسال یک جمعی از ساکنان وحشت زده و هراسان در حال فرار هوایی و حملات توپخانه به سمت مرز ترکیه.

Burak کارا

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یک آواره سوری دختر اجرا می شود پایین تپه در یک امدادی بنیاد اردوگاه در فوریه. 19 در ادلب سوریه.

حرکات مردم شده اند لرزه ای: در روز سه شنبه ترکیه گفت: 150,000 نفر رسید به سمت مرز در شش روز.

به عنوان آنها پیمایش جبهه و دنبال کردن شهرک از محرومان سوریه کمک کارگران لذت بردم چند از مظاهر معمولا با مقیاس بزرگ بین المللی تلاش های امدادی.

آنها در سفر کاروان از وسایل نقلیه زره پوش. وجود دارد به خصوص اجاره هواپیما به ماهوت پاک کن زدن آنها را به بحران منطقه و یا به دور از خشونت است.

دادگاه مواجه با یک سوریه کمک سازمان بنفش معمولی هستش.

در طول دولت های قبلی توهین آمیز, در خرداد سه تن از این گروه امدادگران کشته شدند, همراه با یک بیمار زمانی که یک حمله هوایی خود را ضربه آمبولانس در شهر Maarat ال-نومن با توجه به Kutaiba سید عیسی بنفش مدیر کل.

در زمان بحران بنفش کارکنان و داوطلبان آواره شده بودند به, از جمله یک مرد که مسئول تامین مسکن برای برخی از 7000 دیگر خانواده های آواره.

“او می دانست که هر خانه خالی,” عیسی گفت. “در حال حاضر این مرد در یک چادر.”

[گیری از یک ‘فاجعه انسانی’]

نیم دوجین سازمان گفت که نمرات خود داوطلبان و یا کارکنان خود تا به حال تبدیل شدن به بی خانمان.

سازمان های بین المللی تحت تاثیر قرار گرفتند و همچنین.

حداقل 15 درصد از سوریه اعضای هیات کار برای کمیته بین المللی نجات آواره شده بودند به, با توجه به مه آلود Buswell و خاور میانه و سیاست مدیر گروه.

بecause از “ناامنی و نزدیکی از خط مقدم به کمک تلاش” و شرکای آن شده بود مجبور به تعلیق فعالیت های در تسکین برخی از امکانات و حرکت آمبولانس ناوگان.

اخیر تلاش های این گروه برای ثبت نام دریافت کنندگان کمکهای متوقف شد به دلیل نزدیکی بمباران های Buswell گفت.

بسیاری از کارکنان سوریه تا به حال ادامه داد: کمک های خود را به کار چیدن وظایف خود را به جایی که آنها به سمت چپ خاموش در مناطق که در آن آنها تا به حال حل و فصل, او گفت:. پشتکار او گفت: “هنوز هم به شما می دهد نوعی از امید است.”

اما کار در حال تبدیل شدن بیشتر خسته کننده روز به روز.

پزشکان در حال حاضر تلاش برای درمان بیماران پس از ده ها تن از بیمارستان ها و دیگر امکانات بهداشتی نابود شدند آسیب دیده و یا رها شده. وجود دارد کمبود دارو و تجهیزات پزشکی و همچنین امکانات تخصصی مراقبت. ادلب تنها یک مرکز سرطان و وضعیت امنیتی بدتر شده آن را دشوار است برای بسیاری از بیماران برای رسیدن به گفت دکتر Mazen Kewara سوریه پزشکی آمریکا جامعه است.

برخی از نزدیک به 2000 پزشکان و سایر کارکنان پزشکی که مشغول به کار برای این گروه بوده است آواره و “از آن آسان است برای آنها را پیدا کنید,” او گفت:. “این بدترین وضعیت من رو در هشت سال است.”

عبدالرحمان عبدو آل یحیی که زندگی در شهرستان ادلب و کار با Sadad یکی دیگر از کمک های سازمان گفت: سفر در سراسر استان تبدیل شده بود غیر ممکن است چرا که از جاده ها مسدود با مردم در حال فرار برای ایمنی.

“هر روز ما بیرون بروید. از Maaret Misreen به Hazano آن چهار ساعت طول می کشد او گفت:” در یک مصاحبه تلفنی. فاصله بین شهرهای پنج مایل است.

گاهی اوقات نیروهای دولتی پوسته جاده ها است.

“نیاز بسیار بزرگ است و ما تنها قادر پوشش یک بخش کوچک” او گفت:, محاسبه که 82,000 خانواده ها لازم نیست که چادر یا تشک.

“آنها نیاز به اطلاعات بیشتر پتو. منظورم این است که ما باید همه چیز” یحیی گفت.

غیر منتظره شرایط بسیار سرد ساخته شده بود بدتر.

“آن را بیش از حد سرد است. برای چهار روز گذشته است و غیر طبیعی سرد” او گفت:.

چند نفر باید بخاری. “شما نمی توانید تصور کنید,” او گفت:. “خدا کمک به این افراد است.”

یحیی به عنوان یک چاره اندیشی موقت است گفت که او و خانواده اش آواره شده بودند به دو بار.

سعید Eido در غازی عینتاب و سارا Dadouch در بیروت کمک به این گزارش.

ادامه مطلب:

تجزیه و تحلیل: ایران در بحران است یادآوری جنگ سوریه نشده است

تحلیل: یک فاجعه در سوریه به روسیه و ترکیه clash

روسیه می گوید اسرائیل نزدیک به سرنگونی هواپیمای مسافربری در سوریه

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>