سرمایه گذاری, تکنولوژی و خرده فروشی شرکت ها اعلام پشتیبانی از جنبش اعتراضی است که گالوانیزه آمریکا در سوریه با یک بیماری همه گیر است که به طور نامتناسبی ادعا سیاه زندگی و معیشت.

تحت فشار قرار دادند توسط کارکنان در برخی موارد و در برخی دیگر با ترس از دست دادن مشتریان شرکت های بزرگ هستند که مجبور به بررسی نقش آنها در تداوم نابرابری در استخدام پرداخت و ارتقاء و پرورش سمی در محل کار, فرهنگ و مصرف کننده تبعیض است. سوابق خود را مطرح شک و تردید در مورد اینکه آیا آنها در واقع معرفی این نوع تغییر که در این لحظه یک نقطه عطف برای نژادی و حقوق صاحبان سهام.

“در بسیاری از نمایشی allyship رفتن در اطراف” گفت: Y-Vonne Hutchinson مدیر ارشد اجرایی و بنیانگذار تنوع شرکت مشاوره ReadySet. “هیچ کس درخواست برای یک مدیر عامل را به زانو. شما را به زانو پس از تغییر سیاست های خود را.”

تصویر Dimon دست clasped بیش از زانو راست بود به معنای انتقال خود را “برای حمایت از عدالت اجتماعی” گفت: JPMorgan Chase سخنگوی پاتریشیا Wexler. “رهبران ما و شرکت ما انجام داده اند خیلی بیشتر از زانو زدن سرمایه گذاری صدها میلیون دلار در ترکیب بشردوستانه و منابع کسب و کار به آدرس برخی از ماندگار ترین چالش های پیش روی جامعه سیاه و سفید,” او گفت: برجسته بانک برنامه برای کمک به سیاه و سفید متعلق به کسب و کار ساخت مسکن مقرون به صرفه و استخدام افراد با سوابق کیفری است.

پس از جورج فلوید درگذشت در بازداشت پلیس مینیاپولیس ماه گذشته صدها نفر از شرکت های پوشانده رسانه های اجتماعی با بیانیه های محکوم کردن تبعیض و صداقت و تعهد خود را به نژادی و عدالت است.

جک دورسی مدیر اجرایی توییتر و مربع اعلام کرد Juneteenth (19 ژوئن) یک شرکت تعطیلات به مناسبت پایان برده داری یک حرکت بیشتر شرکت ها در حال ساخت است. ق بنیانگذار الکسیس Ohanian که ازدواج ستاره تنیس سرنا ویلیامز استعفا از هیئت مدیره تا راه را برای سیاه برای اولین بار مدیر در تاریخ شرکت. بانک مرکزی آمریکا وعده داده شده به صرف $1 میلیارد طی چهار سال آینده به آدرس “نابرابری اقتصادی و نژادی شتاب جهانی همه گیر.”

خارج, کشور, بزرگترین خرده فروش متعهد به جلوگیری از قفل کردن “چند فرهنگی” مو و زیبایی محصولات در موارد صفحه نمایش و Sephora متعهد به اختصاص حداقل 15 درصد از آن فضای قفسه به سیاه و سفید متعلق به مارک های زیبایی. Toymaker لگو معلق بازاریابی برای پلیس مضمون مجموعه تصویری پس از ظهور نشان می دهد یک افسر زانو در Floyd گردن برای بیش از هشت دقیقه است.

افکار عمومی در پلیس و نژادی سهام منتقل شده به سرعت در حال از آنجا که 2014 تظاهرات در برابر پلیس به کشتار غیر مسلح در فرگوسن Mo. و نیویورک.

نظرسنجی ها در حال حاضر نشان می دهد بزرگ دو حزبی اکثریت آمریکایی ها حمایت از تظاهرات. که چشمگیر خروج از سه سال پیش زمانی که چند شرکت صحبت کردن در حال حاضر حمایت NFL بازیکن تظاهرات و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به نام تحریم بیش از بازیکنان زانو طول pregame سرود ملی. NFL کمیسر راجر Goodell در حال حاضر می گوید لیگ اشتباه بود برای گوش دادن به بازیکنان.

اما فعالان کارکنان و تنوع مشاوران می گویند آنها سوال چقدر شرکت به وعده “بیشتر” کمک خواهد کرد upend یک سیستم اقتصادی اختلاف در آن معمولی سیاه و سفید خانواده در امریکا فقط یک دهم ارزش خالص معمولی سفید ،

بخشی از بسته نژادی شکاف ثروت آنها می گویند به معنی حصول اطمینان از فرصت ها برای کارگران سیاه پوست را وارد کنید و در افزایش سود صنایع از جمله امور مالی و فن آوری که رهبری شده است تحت سلطه سفید مدیران و اعضای هیئت مدیره.

“من درک خود را سیاه و سفید زندگی می کند موضوع پست. در حال حاضر به دنبال آن است که با یک عکس از خود را به تیم مدیریت ارشد و هیئت مدیره خود گفت:” Brickson الماس, مدیر اجرایی تنوع شرکت مشاوره بزرگ پاسخ و سابق افسر ارشد عامل اجرایی شورای رهبری غیر انتفاعی با تمرکز بر افزایش تعداد سیاه و سفید مدیران.

پس از تماشای هزاران نفر از معترضان در ماه مارس گذشته خود را منهتن آپارتمان جیمز گورمن اجرایی مورگان استنلی در یک کنفرانس تلفنی با برخی از بانک بالاترین-رتبه بندی سیاه و سفید مدیران و اعلام ارتقاء دو به موقعیت خود عامل و کمیته مدیریت.

این دوره “را نمی توان به راحتی فراموش شده و سابقه آن نباید” گورمن گفت. “به خواست خدا در آن دیده خواهد شد به عنوان یک نقطه عطف در روابط.”

اما مانند بسیاری از کشور بزرگترین و معتبرترین بانک مورگان استنلی تلاش برای افزایش تنوع در درون صفوف خود را. تنها 2.2 درصد از مدیران ارشد خود را سیاه شد سال گذشته است.

فقط 4 درصد از جی پی مورگان چیس مدیران ارشد سیاه و سفید, با وجود سال ها از مکان های بالا مشخصات تلاش برای افزایش تنوع آن است. ولز فارگو دیدم درصد از مدیران ارشد سقوط از 8 درصد در سال 2015 به 3.5 درصد در سال 2019.

و در بانک مرکزی آمریکا که پرداخت 4.2 میلیون دلار حل و فصل در سال گذشته پس از متهم به تبعیض علیه سیاه, اسپانیایی زن و متقاضیان کار, در حدود 5 درصد از رهبران ارشد سیاه و سفید هستند. این شرکت را رد اتهامات از تبعیض است.

Goldman Sachs اعلام کرد که فقط یک صندوق برای حمایت از گروه هایی که آدرس نژادی و بی عدالتی های اقتصادی و اختلاف حال پرداخت 9 میلیون دلار در سال 2019 به حل و فصل فدرال اتهامات نژادی و جنسیتی پرداخت تعصب. این شرکت در آن زمان گفت که آن را مخالفت با دولت را تجزیه و تحلیل و متعهد شد به دستمزد برابر برای کارکنان.

قحط و غلا در تنوع گسترش در سراسر جهان در شرکت های بزرگ. از شرکت در استاندارد & ضعیف است 500-شاخص سهام 187 نیست که یک عضو هیئت مدیره با توجه به 2019 تجزیه و تحلیل توسط Black Enterprise مجله.

آمریکایی های آفریقایی تبار تشکیل می دهند کسری از رهبری ارشد در بزرگترین شرکت فنی — 3.1 درصد در Facebook, 3.6 درصد در گوگل 4.4 درصد در شل 5.3 درصد در توییتر و 2.7 درصد از مدیران در مایکروسافت با توجه به شرکت داده است. آمازون فاش نمی کند جمعیتی از رهبری ارشد اما گزارش خود را نشان می دهد که 8.3 درصد از ایالات متحده مدیران سیاه و سفید هستند. (آمازون بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی جف بزوس صاحب واشنگتن پست.)

اعداد پایین تر در جهان از سرمایه است. یک درصد از سرمایه گذاری بودجه رفت به سیاه و سفید شروع بنیانگذاران در سال 2018 با توجه به مطالعه انجام شده توسط Silicon Valley Bank و دیگران. و 1 درصد از تصمیم گیران در بالا 100 شرکت های سرمایه گذاری شد و در سال 2018 با توجه به بررسی سالانه توسط اطلاعات اخبار سایت.

در علاوه بر این به استخدام و پرداخت تفاوت بانک ها آمده اند تحت آتش به اتهام تبعیض علیه اقلیت های مشتریان. برخی از حل و فصل ادعا می کند در سال های اخیر برای هدف قرار دادن و اسپانیایی خریداران خانه با خطرناک وام های گران قیمت. مالکیت خانه یکی از مهم ترین راه ها برای ایجاد ثروت است عملا بدون تغییر باقی مانده برای آمریکایی های آفریقایی تبار از سال 1968.

“اینها برخی از بانک ها همان است که پاره پاره ثروت بسیار از سیاه پوست و لاتین در جوامع در طول بحران سلب حق اقامه دعوی” گفت: Maurice BP-هفته co-مدیر اجرایی مرکز اقدام در مسابقه و اقتصاد غیر انتفاعی متمرکز نژادی و عدالت اقتصادی.

شرکت بیانیه در حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند ماده پایه خالی او گفت: بدون معنی دار اقدامات مانند کارگردانی سود دوباره به جوامع بین بردن نژادی پرداخت تفاوت افزایش استخدام از محله و ترویج سیاه کارکنان. “همه اینها نشان می دهد که این بیش از فقط platitudes.”

آمریکا انجمن بانکداران در بیانیه ای گفت که صنعت “محکوم تبعیض از هر نوع در بازار وام از محل کار و فراتر از آن” و این که بانک ها از تمام اندازه ها متعهد به “افزایش تنوع سهام و ورود در صنعت” و پرداختن به “نژادی و بی عدالتی و نابرابری در کشور است.”

جی پی مورگان چیس تا به مبارزه اتهام تبعیض علیه سیاه مشاوران مالی و مشتریان اخیرا در فیلم های ضبط شده به دست آمده توسط نیویورک تایمز در سال 2019. این بانک گفت: این بررسی که چگونه آن را در کسب و کار “به طوری که ما می تواند به دست آوردن درک عمیق تر از آنچه بیشتر ما می توانید انجام دهید برای ریشه کن کردن نژاد پرستی و تبعیض در هر نقطه در آن وجود دارد.”

در ولز فارگو که پرداخت 10 میلیون دلار در سال گذشته برای حل و فصل یک دعوی در دادگاه واصل شده توسط شهر فیلادلفیا متهم بانک مرکزی, فرمان, سیاه و اسپانیایی وام گیرندگان به ریسک بیشتر گران قیمت, وام مسکن کمیته ای از مدیران ارشد جلسه روزانه برای توسعه توصیه هایی برای پرداختن به نابرابری اجتماعی رو سیاه کارکنان و مشتریان است. بانک اتهامات را رد کرده و از تبعیض علیه اقلیت وام گیرندگان.

“به عنوان یک مرد تا آنجا که من می توانید سعی کنید به درک آنچه که دیگران احساس من می دانم که من واقعا نمی تواند درک و فهم آنچه که مردم از رنگ تجربه و اثرات تبعیض آمیز رفتار دیگران باید با زندگی” چارلی Scharf, مدیر اجرایی ولز فارگو نوشت: به کارکنان.

احساس جسارت آنچه آنها امید به تغییر لحظه ای, سیاه کارکنان تمایل بیشتری به صحبت کردن در مورد تجارب خود را از تبعیض در محل کار و فشار مدیران برای تغییر.

تکنولوژی های سیاه و سفید کارگران علنا ابراز شکایت است که شرکت خود را با تکیه بر خود “کار آزاد” برای کمک به استخدام و استخدام. در سیستم عامل رسانه های اجتماعی کارکنان گروه راه اندازی برای حمایت از اعضای رنگ خواسته به عنوان یک صدا برای کاربران پرداخت نشده کار آنها با اینحال احساس به نام را به انجام برسانند.

آغاز اعتراضات, این شغل دوم تبدیل شده است و حتی بیشتر پر, با توجه به مصاحبه با رهبران گروه از تکنولوژی شرکت های در منطقه خلیج و شهر نیویورک است. SoFi سرمایه گذاری-حمایت مالی شرکت و دیگران را وظیفه سیاه کارکنان با تصمیم گیری که در آن کمک های مالی شرکت ها باید در رفتن و حضور در شرکت, گوش دادن-جلسات در مورد مسابقه. خواسته, نظر, صوفی با اشاره به بیانیه خود در توییتر گفت: آن مرتکب به “مبارزه برای تنوع و شمول است.”

“شما نمی توانید کاری در اجتماعی گفت که شما اصلا تحمل نژادپرستی در سازمان خود و سپس ترک کار و رفع مسابقه خود مشکل [به] سقوط در سیاه و سفید خود را کارکنان” Raki افول که قبلا به رهبری توییتر منابع گروه برای کارکنان Blackbirds و در حال حاضر با این نسخهها کار در سیاست ارتباطات در Instagram, ارسال شده در توییتر.

به سیگنال حمایت خود را از جنبش آمازون قرار دادن یک “Black Lives Matter” بنر در صفحه اصلی آن و در بالای صفحه نخست تصویری. بعد بزوس ارسال شده عصبانی مشتری ایمیل در مورد این بنر به خود Instagram account. “دیو شما نوع مشتری خوشحال میشم به از دست دادن” بزوس نوشت: در یک عنوان.

به منتقدان این اظهارات نقاب مضر اثرات آمازون محصولات و شیوه های تا به حال در جامعه از جمله بهره مندی از فروش سفید supremacist تبلیغات و همچنین فروش تکنولوژی شناسایی چهره به ادارات پلیس که این شرکت به تازگی اعلام کرد این امر تعلیق برای یک سال.

تکنولوژی های سیاه و سفید کارگران حتی به اشتراک گذاری داستان ادعا تعصب در شل که به ایجاد شهرت به عنوان یک محیط استقبال هنگامی که مدیر عامل استوارت باترفیلد ارسال چهار زن سیاه و سفید مهندسین روی صحنه به قبول یک جایزه از طرف او برای سریعترین رشد تکنولوژی شروع به کار در سال 2016. اما این ماه همان سیاه مهندسین مواجه باترفیلد در توییتر در مورد تجارب خود را در شل.

Duretti Hirpa مهندس که شروع به کمک یک گروه داخلی برای کارکنان از رنگ های به اشتراک گذاشته شده است که او گفته شده بود کار او در نظر گرفته شد فعالیت های فوق برنامه هنگامی که آن زمان برای تبلیغات با وجود شرکت های تبلیغ گروه خود به عنوان شواهدی از آن را شامل فرهنگ است. زمانی که باترفیلد پاسخ داد که او با عرض پوزش او تنوع در کار بود و نه ارزش Hirpa توییتی بازگشت “افسوس که شما فقط یک مدیر در موقعیت قدرت تغییر می دهد!”

سیاه کارکنان برای مارک های مصرف کننده در حال صحبت کردن به عنوان به خوبی.

در آدیداس, جولیا باند 25 در سال دستیار طراح پوشاک مردانه گفت: تظاهرات مجموع کمک های خود را به ایمیل مدیران ارشد در ژوئن 3 به دنبال یک “عمومی عذرخواهی برای نژادپرستی و تبعیض است که آنها آشکارا فعال و تداوم در سراسر برند.”

چند ماه پس از پیوستن به پوشاک ورزشی شرکت در سال گذشته باند و گفت: او با توجه به طراحی بسته که شامل یک تصویر از یک مرد با پوشیدن یک تی شرت با یک مؤتلفه پرچم. دیدن این تصویر در محل کار “واقعا حادثه” پیوند به یاد می آورد. “اگر ما بالاترین الهام بخش طراحی [شامل] یک مؤتلفه پرچم, چگونه ما همیشه در حال رفتن برای رسیدن به سیاه مصرف کنندگان؟”

در یک Instagram پست یکی دیگر از آدیداس طراح اتهام همکاری کارگر تا به حال با استفاده از n-word. و در یک ایمیل به رهبری ارشد ارسال شده در اجتماعی, رسانه ها, Aaron Ture کارمند که با این نسخهها کار برای Reebok است که متعلق به شرکت آدیداس گفت که او به یاد می آورد کارن Parkin رئیس جهانی منابع انسانی در آدیداس رد یک سوال در مورد داخلی نژادپرستی در طول یک سال 2019 جلسه به عنوان “سر و صدا ما فقط شنیدن در شمال امریکا است.”

Parkin روز جمعه با ارسال پیامی به کارکنان امیدوار به بهبود فرهنگ شرکت به “اطمینان از سهام تنوع و فرصت است.” به عنوان منابع انسانی این شرکت اجرایی او نوشت: “این مسئولیت من را حذف ما قطعی موضع در برابر تبعیض و این من نیست. باید جرم هر کسی عذرخواهی می کنم.”

آدیداس گفت که این شرکت نیاز به حداقل 30 درصد از تمام پوزیشن های باز در ایالات متحده بود و پر از سیاه پوست و لاتین کارکنان و سرمایه گذاری 120 میلیون دلار در برنامه های جامعه سیاه در طول چهار سال آینده.

باند گفت: صحبت کردن ساخته شده است که او “بسیار عصبی است.” اما “قدرت در اعداد” او گفت:. “من فکر می کنم هر کس می تواند احساس آن است. اعداد نشان می دهند و این چیزی است که در emboldening این موج تغییر می کند.”

آدیداس گفت: این شرکت قول داده است تا “به طور مستمر و فعالانه” مبارزه با نژاد پرستی.

پس از اورآل پاریس به تازگی ارسال یک پیام گفت: “صحبت کردن است که ارزش آن” مدل Munroe Bergdorf متهم به شرکت لوازم آرایشی از نفاق. او گفت: اورآل کاهش یافته و او را از مبارزات انتخاباتی در سال 2017 برای صحبت کردن در برابر نژاد پرستی و سفید برتری زیر مرگبار نئو نازی ها تجمع در شارلوتزویل. اورآل در پاسخ rehiring او را به خدمت در آن به تازگی شکل گرفته و انگلستان تنوع و شمول هیئت مشاوران این شرکت ارسال شده در Instagram.

“من تاسف از عدم گفت و گو و پشتیبانی این شرکت نشان داد Munroe در زمان ختم” اورآل پاریس با نام تجاری جمهور Delphine Jb نوشت. “ما باید همچنین بیشتر انجام می شود برای ایجاد یک مکالمه برای تغییر به عنوان ما در حال حاضر انجام می دهند.”

کارکنان در شرکت های دیگر در حال هل دادن برای حذف رهبران برای رفتار آنها می گویند استمرار نژادپرستی — برخی با موفقیت سریع.

بیش از 100 نفر از کارکنان در Estee Lauder خواستار فردی گری بنیانگذار پسر و وارث رونالد لادر از هیئت مدیره تصریح می کند که سیاسی خود را کمک به تهمت میزنند این شرکت در رابطه با آن سیاه کارکنان و با جامعه سیاه در بزرگ است. در پاسخ این شرکت گفت: این امر دو مقدار از آن صرف قرارداد با سیاه و سفید متعلق به تامین کنندگان و استخدام و ترویج بیشتر سیاه و سفید کارگران است.

بازی رایانه بنیانگذار و مدیر عامل شرکت گرگ Glassman بود مجبور به بازنشستگی بیش از چند اظهارات او در مورد فلوید مرگ از جمله ضبط او در یک کنفرانس تلفنی گفت: “ما در حال عزاداری برای جورج Floyd — من فکر نمی کنم من و یا هر یک از کارکنان من هستند.” در یک بیانیه Glassman کرد و گفت: “ایجاد یک شکاف در بازی رایانه جامعه و ناخواسته صدمه دیده و بسیاری از اعضای آن است.”

مدیر عامل شرکت بال یک باشگاه خصوصی است برای زنان به کار و معاشرت و سردبیران رئیس Refinery29, مد و زیبایی, وبلاگ, و, Bon Appétit magazine, است که متعلق به Condé Nast تمام معاونانش در روزهای اخیر پس از سیاه و سفید و قهوه ای کارکنان توصیف یک محیط کار مملو از پرداخت نابرابری و تبعیض است.

“این یک لحظه مهم” الماس گفت. “بزرگترین ترس من این است که ما در حال رفتن به یک محل واقعی به زودی که در آن استقرار می گوید:” خوب است که ناراحت کننده بود. بیشتر با تشکر از شما. در حال حاضر اجازه دهید به عقب بر گردیم به کار می کنند. “

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقالات