‘به عنوان بد به عنوان آن می شود’: مغلوب ساختن پیشی جستن حمله پلوسی برای نادیده گرفتن توجیهی در روسیه قرار دادن نعمت بر ما سربازان

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

آن را “کاملا ظالمانه” برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نه برای پاسخ به گزارش هایی که روسیه همان هوش سلول که مورد حمله 2016 آمریکا انتخابات نیز ارائه شده نعمت بر ما سربازان ولایت مبارزان مجلس نانسی پلوسی گفته است.

“این است که به عنوان بد به عنوان آن می شود و در عین حال رئیس جمهور نمی خواهد مقابله با روس ها در این نمره” خانم پلوسی گفت: روز یکشنبه در مصاحبه با ABC News.

“این کاملا ظالمانه است. شما فکر می کنم که لحظه به لحظه او شنیده ام از این رئیس جمهور می خواهم به دانستن بیشتر به جای انکار هر چیزی,” او اضافه شده است.

“در حال حاضر او می گوید: این خبر جعلی. چرا به او می گویند که ؟ چرا که او بگو: بیایید به آن’?”

کاخ سفید را رد کرده است گزارش می دهد که رئیس جمهور نادیده گرفته شدن از ما هوش است که ارتش روسیه تا به حال ارائه شده نعمت به طالبان وابسته به داعش در افغانستان به کشتن سربازان آمریکایی و دیگر نیروهای ائتلاف.

به نیویورک تایمز گزارش داد این ادعا در روز جمعه باعث یک طوفان از اتهاماتی که رئیس جمهور شکست خورده بود برای محافظت از ما و سربازان متفقین از جمله کسانی که از بریتانیا.

با استناد به مقامات در جریان این موضوع, روزنامه گفت: ما مصمم ماه پیش که یک نظامی روسیه واحد اطلاعات مربوط به ترور تلاش در اروپا تا به حال ارائه پاداش برای موفقیت در حملات سال گذشته است.

کاخ سفید نه مورد اختلاف است که نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا بودند که حمله کردند ،

“ایالات متحده دریافت هزاران نفر از گزارش های اطلاعاتی یک روز و آنها موضوع را دقیق موشکافی” دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany در بیانیه ای گفت.

“در حالی که کاخ سفید نمی کند به طور معمول دیدگاهها برای اتهام هوش یا داخلی مشورت, سازمان سیا, مدیر, مشاور امنیت ملی و رئیس ستاد می تواند همه تایید می کنند که نه رئيس جمهور و نه معاون رئیس جمهور در جریان شدند ادعا روسی فضل هوش” Ms McEnany گفت.

“این صحبت نمی کنم به شایستگی از اتهام هوش اما به دقت از نیویورک تایمز داستان اشتباه نشان می دهد که رئیس جمهور تهمت بود در جریان این موضوع,” او گفت:.

بیست و سه کشته و مرده در افغانستان در سال 2019 هر چند مقامات نمی دانم که آیا روسیه نعمت رهبری به هر یک از این مرگ و میر.

خانم پلوسی گفت: رهبران کنگره نمی دانم در مورد روسیه و نعمت در نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا, اما آنها خواهد بود کاوش که آیا رئیس جمهور بود در جریان این موضوع و آنچه در پاسخ او بود.

“چیزی بسیار اشتباه. اما این باید یک پاسخ” سخنران گفت.

آقای ترامپ سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون گفت: اگر گزارش مورد نعمت بر ما سربازان در افغانستان است و آن را “یکی از جدی ترین مسائل که بوجود آمده اند در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است.”

آقای بولتون است skewered رئیس سابق خود در کتاب پرفروش اتاق که در آن اتفاق افتاده استبه عنوان یک بی کفایت گول زدن بدون هیچ مرکزی هدایت استراتژی امنیت ملی فراتر از آنچه که او فکر می کند کمک خواهد کرد که او را دوباره انتخاب شود.

سابق مشاور امنیت ملی گفت: آقای ترامپ بود را به چالش برخورد با ما ” سنتی دشمنان مانند کره شمالی و چین و یا روسیه به خاطر او کور شد با پیگیری مجدد انتخابات است.

آقای بولتون قصد دارد به نوشتن در یک محافظه کار خود را در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری, رای گیری در این سال است. او گفت: واشنگتن پست اخیرا که او خواهد بود و راحت با معاون رئیس جمهور مایک پنس فرمانده کاخ سفید است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>