به عنوان آنتونی کوان جونیور آماده برای NBA پیش نویس آینده اش نامشخص است اما جاه طلبی خود را روشن است

کوان تا به حال استعداد برای شروع فقط پس از او وارد دانشگاه مریلند به عنوان یک 18 سال. اما به عنوان یک 6 پا پوینت گارد او هرگز فریب به ترک زود هنگام توسط یک یقین نقطه در NBA. او در آنجا ماند “از آنجا که هیچ تضمینی وجود ندارد برای او پس از کالج” Turgeon گفت. “خواهیم دید” مربی اضافه شده امیدوارم. “پسر کوچک را به آینده را کمی در NBA است.”

بنابراین در حال حاضر در اینجا کوان نزدیک به سه ماه از حذف که اوج خود را در کالج حرفه ای, به دنبال چیست, بعدی, تلاش برای تبدیل شدن به یک پسر کوچک که آن را می سازد. کوان نام به نظر نمی رسد در اکثر پیش نویس, پیش بینی, اما او می تواند زمین با یک سازمان به عنوان یک undrafted بازیکن و کار به سمت در نهایت بازی در بالاترین سطح است.

“با شنیدن برخی از انتقادات و پیشنهادات از تیم های است که او در مصاحبه با نوع اطمینان او:” شما در اینجا حضور دارند. فقط نگه داشتن کار’ ” گفت: Cowan, مادر, Traci. “… او را بدست واقعا بازخورد خوب و پس از آن واقعا انتقادات و پیشنهادات صادقانه از چیزهایی که او نیاز به بهبود به رفتن به سطح بعدی.”

کوان به ثمر رساند 1,881 امتیاز در مریلند (هفتم ترین در برنامه تاریخچه) و اضافه 584 کمک (پنجم). او شروع به 130 بازی متوالی ابتدا با 2016-17 بازکن و با پایان دادن به که برنده بیش از میشیگان فقط قبل از coronavirus همه گیر آورده این فصل به پایان پیش از موعد. کوان آمار و توانایی خود را به آمار عکس در لحظات بحرانی هستند و شواهد از آنچه که او انجام شده در دانشگاه. اما درک slights — اندازه او به عنوان مثال — رانده اند او در طول زندگی حرفه ای او.

به تازگی کوان است منعکس بین آپارتمان خود را در کالج پارک و خانه خود را در بووی. او با این نسخهها کار با یک مربی در Gaithersburg و صرف بیشتر روز را با خانواده خود را. این Cowans باید نیم دادگاه در حیاط خلوت خود را که در آن آنتونی و الکس, خواهر جوانتر او که نقش در واگنر می توانید شلیک کنید.

“یکی از بزرگترین چیزهایی که من می خواهم به انجام است فقط ماندن در ریتم” کوان گفت. “فقط مطمئن شوید که من می توانم نگه داشتن من را لمس کنید مطمئن شوید شات من فقط احساس می کند خوب است. این چیزی است که من قادر به انجام کار در خارج از دادگاه واقعا فقط قفل به آن است.”

این است که بیشتر زمان کوان صرف در خانه پس از او از دبیرستان فارغ التحصیل شد. در مریلند او به ندرت تا به حال استراحت و زمان کلاس را از طریق تابستان است. به تازگی کوان ممکن است بیش از در صبح و مادر خود گفت که او همیشه باقی می ماند برای شام.

با عدم اطمینان در مورد چگونگی و زمانی که این پیش نویس را کوان همچنان به کار در حالی که همچنین به خود فرصتی برای استراحت. او قادر بوده است به بازی های ویدئویی و یا تماشای فیلم در Netflix بکشد. او به تازگی شروع یک پادکست که از طریق آن او امیدوار است به دیگران نشان می دهد آنچه در آن می خواهم به یک بازیکن بسکتبال کالج و اثبات او است نه unemotional, آرام پخش برخی از ثابت مى شود.

کوان منعکس کرده کمی در کالج حرفه ای. وقتی مریلند فرستاده او را از لباس او به صف آنها را در زیرزمین خانه خود را با ارسال یک عکس. او به تماشای بازی های قدیمی و برجسته است. اما او نمی ساکن در چهار سال گذشته است.

روز آن را به پایان رسید مادر خود را نگه داشته و یادآوری او را از تمام دستاوردهای خود را: که بازی به تساوی سه-اشاره گر در برابر ایلینوی و سپس ضرب و شتم مبارزه با Illini دوباره خود در ساختمان, به اشتراک گذاری این کنفرانس عنوان تمام سوابق. او گفت: او پسر “آنتونی اگر آن را به حال به پایان اجازه دهید فکر می کنم در مورد چگونه آن را به پایان رسید.” آن را ممکن است همیشه احساس ناقص اما کوان محتوا.

“این چیزی بود که بخش بزرگی از زندگی من است,” او گفت: خود را مریلند حرفه ای. “اما فصل بعدی از زندگی من چیزی است که من واقعا در مورد.”

چه می آید بعدی برای کوان تقریبا قطعا او را دورتر از خانه از او تا به حال زندگی می کردند. کوان برگزار دبیرستان توپ برای سنت جان در منطقه ماند و سپس محلی را برای کالج حرفه ای. مادر او تخمین می زند که حدود 95 درصد از دانشگاه های, یکی از پدر و مادر خود را تماشا می کردند از غرفه. حضور خود را نمی متزلزل در فصل گذشته زمانی که خواهر خود را از بازی با واگنر اضافه بار. کوان پدر و مادر تصمیم گرفته اند که هر جا که خود را پسر سرزمین آنها را به عنوان آنجا که ممکن است.

به عنوان Cowan, مامان گوش به پسرش مصاحبه های رسانه ای او به یاد چگونه او بالغ در کالج. او را می شنود او را تکرار خانواده مانتراها مانند “انجام آنچه شما باید انجام دهید بنابراین شما می توانید انجام آنچه شما می خواهید به انجام است.” و او می داند که پسرش همواره بلند پروازانه. که کلمه زن در سراسر قفسه سینه خود را و درایو چشم انداز خود را در مورد آنچه در آینده.

“او همه چیز او نیاز به حرکت به سطح بعدی” Traci کوان گفت. “چگونه این اتفاق خواهد افتاد در این سفر که به اتفاق می افتد من نمی دانم. اما من می دانم که آن را در نهایت اتفاق خواهد افتاد.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>