به عنوان خشم منفجر می شود بیش از دکتر مرگ از coronavirus شرکت می دهد دولت چین مشاوره

Jason Lee ایسنا

پرسنل امنیتی با پوشیدن ماسک راه رفتن در امتداد مالی خیابان در مرکز پکن در روز دوشنبه.

پکن — هنگامی که غم و اندوه و خشم فوران در چین اینترنت اوایل جمعه پس از ووهان “whistleblower دکتر” لی Wenliang تسلیم به coronavirus بسیاری از ناظران سیاسی شاهد یکی از بزرگترین چالش هایی را برای حزب کمونیست در سال است.

در پکن چی ژنگخینگ دیدم یک فرصت است.

ظرف 24 ساعت چی و 150 نفر شرکت Womin تکنولوژی به سرعت وارد یک “احساسات عمومی” گزارش نقشه کشی در پست ها از بیش از 100 رسانه های اجتماعی منابع و ارائه آن همراه با توصیه های خود را به حزب کمونیست مرکزی رهبری است.

هفت-صفحه سند بود که به مرور توسط واشنگتن پست و تحليل شدت خشم عمومی بیش از لی بود که محدود توسط ووهان پلیس پس از او سعی در گسترش کلمه در مورد کوروناویروس در ماه دسامبر. آن توصیه می شود که رهبری حزب “تأیید” دکتر مشارکتهای در حالی که پله تا تلاش برای جلوگیری مضر گفتار و “منحرف” توجه عمومی با اخبار مثبت.

این پیش بینی که وجود دارد “احتمال کم” از خیابان تجمعات اما هشدار مقامات محلی به گارد به “برخورد قاطعانه” با هر گونه ناآرامی.

به عنوان سند ظاهر آنلاین شنبه اولیه بسیاری از کاربران اینترنت چینی را محکوم کرد این شرکت برای ارائه خدمات به دولت است. در یک مصاحبه چی گفت که او در این سند به بیرون درز کرد اما دفاع از کار خود را به عنوان یک سرویس و گفت که تظاهرات خود را از توانایی های شرکت.

“خشم احساسات با قوی ترین توانايی انتقال. شما باید به درک چگونه آن را تشکیل می شود و سپس شما حل و فصل مسائل یک توسط یک,” او گفت:, و اضافه کرد او پرداخت شده توسط دولت است. “ما چیزی برای پنهان کردن با ما کار می کنند.”

معلوم نیست که آیا حزب عدالت و پرداخت هر گونه توجه به Womin مشاوره اما گزارش — و خشم و اطراف آن را لمس بر دو حقایق امروز چین: با فرصت های بسیج و جمع آوری به طور فزاینده ای محدود به خصوص در طول یک بیماری همه گیر در سراسر کشور, سیاست است که به طور فزاینده ای در فضای مجازی است. به عنوان یک نتیجه تکنو-دولت استبدادی نیازهای دقیقا نوع بینش چی فراهم می کند برای حفظ قانون است.

چی 46 ساله کارآفرین که تاسیس Womin در سال 2007 گفت که او نمی تواند اثبات کند که کار او مؤثر بر سیاست اما او شده است ارائه گزارش های مشابهی در طول ملی بحران برای سال به بالا قرار داده شده دوستان در داخل حزب. او نمی خواهد می گویند که.

با توجه به شرکت bio چی دعوت شده است به گزارش قبل از حزب کمونیست کمیته مرکزی است که در سیستم های چینی است که به رهبری یک حزب رسمی است که معادل آن به کاخ سفید و رئیس ستاد.

چی گفت او بیشتر به بخش مالی مشتریان و تنها تسلیم احساسات عمومی گزارش به مقامات فوق العاده ای در طول بحران مانند چین را در بازار سهام سقوط در سال 2015. خود شرکت با دسترسی به بیش از 100 منابع داده های رسانه های اجتماعی از جمله Facebook و توییتر و دیگر خدمات اسمی ممنوع, در سرزمین اصلی چین است.

آنلاین, شهروندان چینی بودند تحت تاثیر قرار ندارد. برخی به نام Womin یک “دشمن” برای ارائه خدمات خود به دولت و معرفی بیشتر سانسور. دیگران به نام شرکت یک شوخی است.

چی گفت شرکت او تنها توصیه می شود مسدود کردن شایعات و اطلاعات مضر. “اکثر مردم از من آگاه بر این باورند توصیه های ما مناسب هستند,” او گفت:. “دولت جمع آوری اطلاعات و سپس باعث می شود تصمیم گیری آگاهانه در مورد چگونه عمل می کنند. ما فقط سعی می کنید برای گرفتن واقعیت به عنوان به عنوان بهترین ما می توانیم.”

چی گفت که او توصیه می شود دولت مطابقت اقدامات خود را با انتظارات و سعی کنید به نگه مقامات مسئول. حزب کمونیست در روز جمعه انجام داد که فقط اعزام ضد فساد محققان یک بازوی حزب به طور کلی در خصوص بالا برگزار شد توسط مردم — به دنبال نشانه ای از تخلف در حوادثی که منجر به Li مرگ است.

غم و اندوه و خشم و ترس به خود اختصاص 72, 14 و 8 درصد از پاسخ ها در ساعت Li پس از مرگ اولین trickled را با توجه به Womin را تجزیه و تحلیل. پست ها در مورد دکتر به زودی پوشانده رسانه های اجتماعی به اوج خود رسید و در 11 p. m. دوشنبه شب قبل از انداختن شتاب 5 صبح — احتمالا به عنوان اینترنت بازرسان revved.

در این گزارش اشاره کرد که بسیاری از رسانه های اجتماعی به خشم آمده به مقامات دولتی’ “dereliction وظیفه” و این واقعیت است که ووهان پلیس بازداشت لی در ماه ژانویه که احتمالا منجر به این بیماری همه گیر را گسترش.

اما دیگر وجود دارد روند آن اشاره کرد: “همه انواع از افراد داخلی و خارجی که راضی نیست با چینی ها سیستم سیاسی در حال استفاده از این فرصت را به دامن زدن و فشار این مورد است.”

چی گفت Womin نه فقط مطالعه رسانه های اجتماعی احساسات در مسائل داخلی. بسیاری از مشتریان خود را به او به نوبه خود برای بینش در مورد مسائل مانند نتیجه 2020 انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده. (“مغلوب ساختن پیشی جستن قطعا برنده مگر اینکه او دارای مشکلات سلامتی” او پیش بینی کرد.)

Womin استخدام بسیاری از علوم کامپیوتر مهندسین و جامعه شناسان گفت چی که با یک فارغ التحصیل رشته فلسفه از دانشگاه پکن نرمال. این شرکت همچنین توصیه برجسته پرینستون جامعه شناس یو شیه که عضو آکادمی آمریکایی علوم و هنر و آکادمی ملی علوم و همچنین دانشگاه Sinica در تایوان است. در ایمیل شیه گفت که او کار نمی کند در Womin آخرین گزارش. او گفت که او قبلا ارائه مشاوره بود اما هرگز در استخدام شرکت است.

این شرکت همچنین موفق به دریافت سرمایه گذاری از Tencent — صاحب WeChat — و در شرکت های غول اینترنت را راه اندازی انکوباتور برنامه.

چی گفت که او تنها احساس غرور و افتخار برای خود شرکت است.

“ما باید افرادی که مطالعه ارتباطات است. ما مردم با نظامی پس زمینه,” او گفت:. “ما یک تیم بسیار کامل. وجود ندارد و یک شرکت دیگر در چین با قابلیت های ماست.”

ادامه مطلب:

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>