آرسنال در مقابل Olympiacos زندگی می کنند: نتیجه آخرین نمره و واکنش از هفته بیستم لیگ برتر ثابت امشب

پس از اتمام نمی آیند بسیار crueller یا هک بیشتر از آرسنال است. فقط آنها می تواند سقوط کردن بود.

پس از 113 دقیقه-Pierre-Emerick بیلبائو را آکروباتیک و پا زدن های سقفی نگاه کرده بود برای قرار دادن زرادخانه از طریق به آخرین 16 لیگ اروپا. صلاحیت برای فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا متکی است بر روی آن بیش از عطف قابل توجهی کسری 17 و 14 امتیاز به چهارم و پنجم به ترتیب هستند و این مسائل از خیال و druggies.

اما چه کسی می تواند درک آنچه به دنبال آن به عنوان یک صلیب بازیافت به جعبه در دقیقه آخر وقت اضافه توسط در بر داشت Youssef El Arabi بینام و تزلزل آن را 2-1 به المپیاکوس.

و اگر آنها فکر آن را نمی تواند هیچ بدتر که نزد آن مرد بیلبائو, گم, ساده ترین شانس با آخرین معنادار و پا زدن بازی. Scuffed تلاش از کمتر از شش متری که دیده اند زرادخانه از طریق بی اندازه حاشیه.

از دست او و کسانی که در کنار او در اینجا در امارات عربی متحده و در سراسر جهان خواهد شد که بسیاری از کابوس در مورد.

اما در اینجا ما 2-2 در مجموع به یونانیان تا به ما نیز ممکن است تماس با آن جمعه است. المپیاکوس با دو گل – یکی بیشتر از آرسنال است. المپیاکوس طریق به دور 16 – یکی بیشتر از آرسنال است.

هدف این است که در زمان کراوات به وقت اضافی در آمد 53 دقیقه در طعم مد در خور آرسنال تلاش برای اکثر این دستگاه ها.

به رغم وجود دارد که بیشتر سرخ تر از رنگ آبی در خانه محوطه جریمه سیم ابو Cisse شد نه تنها مجاز به شبح در unescorted اما همچنین فضایی برای هدایت یک ضربه سر به گوشه پایین.

نبود شجاعت از Shrodan Mustafi – که مسدود شده یک شات است که خود را آسیب دیده مچ پا در دقیقه آخر اضافه بار – المپیاکوس ممکن است حتی به سرقت رفته و آن را با آخرین بازی از زمان به طور منظم. آنها همچنین نزدیک در نیمه دوم فوق العاده زمانی که جایگزین Giorgos Masouras کوتاه بالای نوار. او خراشیده که خارش با راه اندازی ال ان را برنده.

در یکی دیگر از شب اگر چه بازدید کنندگان ممکن است یک مرد را پس از 20 دقیقه. تنها دلیل آنها نبودند شاید دلیل بود که داور داویده ماسا نمی تواند تصمیم می گیرید که از Oussenyou Ba یا ابو Cisse نهایی بین نیکولا په په داشتن یک اجرای رایگان در هدف از لبه جعبه.

در پایان Ba کشیده شد تا برای جرم هر چند تنها برای یک کارت زرد. و هنگامی که په په بود داستد خودش را به شلاق زدن ضربه آزاد فقط در طول نوار وجود دارد یک حس قابل لمس از بی عدالتی و امداد از سه طرف و یک طرف زمین بود.

نه اتفاقی المپیاکوس شروع به رشد خود در بازی و کامل خود تخصیص دور پشتیبانی شروع به باور به عنوان عبور می کند و از خود هافبک شد که کمی حقه باز و شیرین تر از پسته خوبی در خارج از مرزهای سبز نانوایی. چه کسی می داند چه ممکن است تا به حال محمد کامارا از دست داده است تمام آرامش خود را بر روی یک سه بر دو شکست. شانس برای قرار دادن توپ به وسط و یا اعتصاب در سراسر هدف بودند چشم پوشی برای معلمان و دانش آموزان و پا زدن توپ گسترده ای از نزدیکی پست از نه متری ،

در مقابل آرسنال به طور ناگهانی از دست داده خود را ضربه محکم و ناگهانی از هفته های اخیر و همواره جمعیت اصلی کشیده و آنها را بر روی آن. آنها می خواهم به خوبی آغاز شده: pinging عبور مورد به خصوص در مقابل المپیاکوس هدف است. Mesut Ozil bandying اطراف په په تغییر و برش مانند یک آینه-تصور کنید Thierry Henry, گرانیت جاکا تلاش برای نگه داشتن راه همه چیز خوب است.

به سمت دور در زمان سرب (گتی)

آن را در طولانی برای آن که راه را برای برخی امیدوار dinks و بسیاری از تخت پا شده در سفید و قرمز تاسف خوردن هر یک از دیگر. لحظه ای چیزی از ارزش آیا بهار – Buyako Saka در پشت دفاع برای اولین بار از شب در 38 دقیقه – او ajudged کردن طرف. پس از آن عبور و به آن ضربه بزنید-در از Alexandre Lacazette در حال حاضر مسئله.

که انجام شده به نیمه دوم و این بار المپیاکوس سود. آن را با خود برای اولین بار از نیمه دوم که آنها به دست آورده و گوشه آن جلب آنها در سطح کل.

و پس از آن بند از هجوم که به دنبال آن بودند تنها منسوخ از طریق برند لنو شجاعت و چابکی. برای اولین بار او را دیدم باش دور Youssef El Arabi زمانی که یک رنده تصویب تقریبا تا به حال او را در نقطه ای از شش حیاط جعبه. دوم او را به حال غواصی بالا به سمت چپ خود را به بیش از نوک نوار به عنوان Kostas Tsimikas زیرفشار از سمت چپ فراتر از هکتور Bellerin و هر کس دیگری انتظار می رود در سازمان دیده بان و سعی در خم یک با راست خود را داخل پست دور.

که به نظر می رسید در پایان هر ماجرا برای یونانیان که به جای آن تصمیم گرفت به خیس خوردن تا چه فشار آرسنال قادر به ساخت و اگر اجازه در اختیار داشتن آمار آنها را در شکستن. به طور طبیعی وجود دارد عجیب و غریب امیدوار تلاش از محدوده که میره به طور گسترده کردن هدف.

بیلبائو فکر کردم او تا به حال آن را به دست آورد… (گتی)

در واقع از آن زمان تا 75 دقیقه برای آرسنال به ثبت نام خود را برای اولین بار شات در هدف در نیمه دوم. که آمد از طریق په په بود که آرسنال را بزرگترین تهدید در شب, خرید و فروش تقریبا به طور انحصاری در قطره از شانه و برش پشت.

ضربه او موفق به این مناسبت در پای چپ خود را از دوره – بود درخشان را نجات داد دروازه بان خوزه Sa بود که رها به دیدن او parry فقط فرار از loitering Lacazette.

اما این همه آرسنال همیشه می تواند واقعا برای امید. معافیت از توپ آرزوها و امیال. آنها انتظار می رود به جای اعدام که از آغاز تا پایان بود چرا که آنها پیدا کردن خود را بر روی زانو های خود را امشب. سه پیروزی منجر به این دستگاه ها و حس پیشرفت را با آنها به ارمغان آورد در حال حاضر گرد و غبار. هر حس پیشرفت هر ذره از تبدیل گوشه – همه از بین رفته اند.

این اولین شکست خود را از سال 2020 و در یک مسابقه که بدون سوال ممکن است به اثبات می شود مهم ترین آنها از سال است. برای فوتبال دلایل مالی و به سادگی اعتبار به عنوان یک باشگاه آن را یک ضربه ویرانگر در برخورد مخرب ترین مد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im