آرسنال در مقابل نیوکاسل نتیجه: Mikel Arteta جرات نداره به رویای دستیابی به موفقیت در ایده آل بعد از ظهر برای توپچی ها

طرفداران آرسنال آموخته اند به تردید از مدیران بازیکنان و نادرست dawns. اما به عنوان Mikel Arteta هماهنگ دوم لیگ برتر با پیروزی یک عملکرد است که برای نهایی ساعت حداقل صحبت از یک انسجام بیشتر و جرات آن بود گفت: با تکبر راه رفتن از کسانی که در آن نخواهد بود به اشتباه به جای تعجب اگر این دستیابی به موفقیت در لحظه.

اسپانیولی صحبت از زمستان را در دبی به عنوان یک “مینی پیش فصل” و این پیروزی 4-0 تا به حال نشانه های پایدار پایان به فصل پنجم با نقطه ناگهان یک موقعیت به ارزش تلاش برای. منچستر سیتی مالی تخلفات ممکن است به آرسنال بهره مند شوند.

با-Pierre-Emerick-بیلبائو آنها همیشه یک شانس است. او 15 هدف از این فصل و 47 پس از debuting در فوریه 2018 – تنها محمد صلاح با 49 تا بیشتر در این دوره – allayed چه ترس رشد کرده بود پس از تکه تکه شروع و باز کردن یک درب که نیوکاسل می تواند نزدیک نیست.

فقط 156 ثانیه بعد نیکولا په په دو برابر شده بود منجر شود. براق و آمد با جراحت پس از اتمام زمان از Mesut Ozil و در نیمه دوم جایگزین Alexandre Lacazette.

شاید آن دراز شکستن از 14 و 12 روز برای میزبان و رقبا به ترتیب ساخته شده است که در نیمه اول احساس می کنم مثل یک کشمکش بین دو بوکسورهای که تا به حال پا به این حلقه در حالی که برای. آن دسته از افتتاح 45 دقیقه به نظر می رسید به همان اندازه در مورد احساس هر یک از دیگر. نه مشتاق به گرفتن هر گونه آزادی فقط رتبهدهی نشده است.

نیوکاسل شد حادثه برای تعامل با پشت دنی رز و والنتینو Lazaro هر دو در آغاز بکار اتخاذ گسترده مواضع ارائه هر دو رفلکس-هیئت مدیره می گذرد برای میگوئل Almiron و الان Saint-Maximin و یا حواس او را پرت به اجازه می دهد هر دو فضای بیشتر در زمینه.

چنین Buyako Saka و هکتور Bellerin دوخته بودند به عقب معنی نمی توانند مشابه پشتیبانی از حملات خود را.

شده است Joelinton را پای راست او ممکن است در حال آزمایش برند لنو به عنوان اوایل به عنوان 15 دقیقه زمانی که یک برش از سنت Maximin کارگردانی شد goalwards با چپ خود را. برزیل ایستاده پا انجام دفاع ،

اگر شما به دنبال برای یک لحظه دقیق بازی بدبختانه سپس شما نیاز به نگاه هیچ بیشتر از دقیقه 31.

آرسنال جشن پس از Lacazette می افزاید: یک چهارم برای توپچی ها (AFP)

دو لمس درخشندگی از قبلا رام Mesut Ozil – اولین mis-کارگردانی Sean Longstaff در مرکز دوم خارج-از-پا به پیدا کردن بیلبائو کمین با قصد فقط در خارج از جعبه. در حالی که به جلو اجرا و به ضرب گلوله کشته شد رام نه تنها آن را ثبت توپچی ها برای اولین بار شات در هدف اما به نظر می رسید به آنها یادآوری فقط آنچه را که آنها قادر به.

آن است که به اعتباری از بازیکنان و همواره Arteta که نیمه وقت شکستن نیست تجاوز در آن شور و شوق. اوزیل و کبللس انتگرال به سلطه کسانی که 15 دقیقه قبل از استراحت بودند و فقط به عنوان در همگام سازی برای راه اندازی مجدد.

ادی Nketiah باید مشخص شده اول خود را در لیگ برتر شروع با یک هدف پنج دقیقه به نیمه دوم. افسوس خود را کامل لیگ برتر اولین بازی او تنها می تواند در پیدا کردن زمانی که په په را تقلیل گرفته بود دروازه بان نیوکاسل مارتین Dubravka خارج از تصویر. چهار دقیقه بعد که دست فراموشی سپرده شد.

چه شور و شوق رز و Saint-Maximin نشان داده است رفتن به جلو وجود نداشت زمانی که په په دریافت توپ گسترده ای در سمت راست و تغییر آن را مورد علاقه خود را بر روی پای چپ. صلیب به پشت پست کامل, سالم و بی خطر ترکیب دینک به بالا بردن آن را به پست و سرعت برای اطمینان از بیلبائو به پیشانی نیست که کار بیش از حد سخت به ضرب و شتم Dubravka به گوشه ای دور.

بیلبائو جشن شکستن بن بست (گتی ایماژ)

کمتر از سه دقیقه بعد په په خواهد بود بیشتر داخل – بین نقطه پنالتی و شش-حیاط جعبه – رفت و برگشت به صفحه اصلی خود را هدف چهارم از فصل. Saka شد ارائه دهنده این زمان در اطراف نمایشگاه کسانی گسترده ای از صفات است که آمده تا به طور طبیعی به او nutmegging Lazaro و حفظ خونسردی به جعبه برای تنظیم کردن ساحل عاج. دیگر بازیکن آرسنال است و بیش از 18 سال به هشت لیگ کمک این کمپین.

چیزهایی که ممکن است باید پیشرو برای آرسنال فن پایه که نمی تواند کمک کند اما ترس بدترین حتی در 2-0 ، خطرناک سرب برگزار خطرناک رهبران.

یکی از شگفتی که چگونه همه چیز ممکن است panned تا به حال به معنای واقعی کلمه هر بازیکن دیگر در سیاه و سفید دیگر از مرکز پشت کیاران کلارک است که یکی برای دریافت توپ شش متری با 27 دقیقه به رفتن. The Irishman شات که منحرف کردن David Luiz, نگاه به در رفتن است گسترده به هر حال زمانی که در هر اینچ از هدف این بود که در اختیار او.

در 75 دقیقه Saint-Maximin را زدن و باز کردن بدن پایان در نظر گرفته شده برای گوشه ای دور ضرب و شتم لنو با سهولت اما بازگشت به عقب کردن پست.

توپچی ها جشن به ثمر رساند در برابر نیوکاسل (ایسنا)

به عنوان سنجش علامت بیش از 90 Ozil شنود گذاشته از محدوده نزدیک پس از Lacazette تا به حال از دست رفته یک فرصت برای شلیک شد اما قادر به حفاری توپ را به آلمان بروید. در بازگشت رئیس فدراسیون پاداش با وجود ثروت از توپ منحرف کردن خود ایستاده و پا زمانی که په په مربع به او در پنجم از شش اضافه-زمان دقیقه.

که لحظه ای بود که واقعا خلاصه این بازی. آن را بدون گل به پایان رسید رگه نه مسابقات برای Lacazette آورده و تمام نوار دور پشتیبانی به پای خود را به عنوان او در نهایت به پایان رسید خود را روت.

نهایی جعبه تیک در یک بعد از ظهر یکشنبه که نمی تواند رفته اند بهتر است برای یک طرف که تا به حال استفاده کردم به چیزهایی که نمی خواهید راه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>