حکم دستگیری صادر شده برای NFL Quinton دانبار و Deandre بیکر پس از اتهام سرقت مسلحانه

به گفته پلیس استشهاد ثبت در Broward شهرستان دادگاه قربانیان و شاهدان دیگر گفت: دانبار و بیکر بودند در یک مهمانی با آنها را زمانی که بیکر از جیبش یک نیمه اسلحه گرم. بیکر سپس گفت: به کارگردانی دانبار و دیگری مرد ناشناس اما به عنوان یک ماسک قرمز به پول و اشیاء با ارزش از برخی از شرکت کنندگان در این حزب است.

بیکر نیز متهم گفتن مرد در ماسک قرمز به ساقه کسی که فقط راه می رفت به میرامار اقامت, اما این مرد نقاب دار کاهش یافته است به انجام این کار. وجود دارد متناقض حساب آیا دانبار مسلح بود در آن زمان.

دانبار بیکر و دیگر مرد بودند گفت: به سمت چپ در سه جداگانه اتومبیل — مرسدس-بنز و ب ام و و لامبورگینی. شاهد گفت: آنها فکر سرقت برنامه ریزی شده بود چرا که اتومبیل های پارک شده در شیوه ای که ممکن است تسهیل سریع فرار کنند. در میان آیتم های مردان متهم به سرقت بودند از:

  • 7000 دلار به صورت نقدی و یک $25,000 تماشای Hublot
  • $4,000 در نقد و $17,500 Piguet دیده بان
  • 800 دلار به صورت نقدی و یک $18,000 رولکس سازمان دیده بان
  • 600 دلار به صورت نقدی و 600 سازمان دیده بان به عنوان یک Richard Mille “گرین بینز”

Partygoers بودند به عنوان کارت های بازی و بازی های ویدئویی و قمار. بیکر گفته شد که بدبختانه بیش از یک جدول کارت قبل از اشاره اسلحه در شرکت کنندگان.

هر دو دانبار و بیکر در حال بومی فلوریدا. شاهد شناسایی به عنوان Dominick جانسون, که گفت که او تا به حال نشده است به سرقت پلیس گفت که او شناخته شده دانبار و بیکر از آنها کودکان بودند و تلاش برای اتصال یک افسر دومی توسط تلفن; بیکر گفت که “حاضر” را به صحبت با افسر و “بلافاصله فسخ تماس بگیرید.”

غول که معامله تا پیش نویس بیکر از دانشگاه گرجستان با وجود برخی از تیم های’ گزارش شخصیت نگرانی با صدور بیانیه ای روز شنبه گفت که آنها “شده اند در تماس با DeAndre.”

“ما آگاه هستند از وضعیت” تیم اضافه شده است. “ما هیچ نظر بیشتر در این زمان است.”

“ما آگاه هستند از این وضعیت مربوط به Quinton دانبار و هنوز هم جمع آوری اطلاعات” Seahawks در بیانیه ای گفت. “ما تسلیم همه نظر بیشتر به لیگ محققان و مقامات محلی.”

وجود دارد هیچ نشانه ای پنج شنبه شب که یا بازیکن تبدیل شده بود خود را به مقامات. یک سخنگوی میرامار پلیس هم بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در اوایل روز پنج شنبه دانبار معرفی شد توسط Seahawks در یک ویدیو کنفرانس خبری با خبرنگاران. ششم-سال بازیکن بود که undrafted در سال 2015 از دانشگاه فلوریدا مورد تحسین قرار گرفته سیاتل “برنده شدن فرهنگ است.”

در حالی که با ردسکینز دانبار موفق به موفقیت تبدیل از یک گیرنده گسترده به cornerback اما او خواستار در اوایل این سال و ستد می شود و یا منتشر در میان قرارداد بست.

پس از برخورد به Seahawks برای پنجم-انتخاب دور دانبار گفت: در آوریل ردسکینز “اگر شما احساس می کنم این نوع بازیکن که شما به من بگویید من هستم چرا به من نشان بده که ؟ من اصلا هیچ تاریخ هرگز به زندان هرگز دچار مشکل هرگز نتوانست تست مواد مخدر به طوری که در آن نقطه من احساس آن را فقط در زمان برای رفتن است.”

در این کنفرانس خبری پنج شنبه دانبار گفت: داشتن از دست رفته 14 بازی با صدمات در طول دو فصل گذشته “بازی از 16 بازی است که همیشه هدف اما این فوتبال همه چیز اتفاق می افتد و چیزهای شبیه به آن.”

“دو سال گذشته شده است برخی از سکسکه اما من در بهترین من در حال حاضر,” او اضافه شده است. “من خوب به آن بروید من 100 [صد]. من 100.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>