‘مسلح و خطرناک” دانشجو در اجرا پس از اتهام قتل دو نفر و ربودن یک دختر بچه در جرم ولگردی و قانونی شکنی

دانشگاه کانکتیکات ارشد در اجرا پس از اتهام قتل دو مرد مجروح شدن دیگری و ربودن یک دختر در طول یک روز یادبود جرم ولگردی و قانونی شکنی در سراسر حداقل سه متحده است.

پلیس در حال جستجو برای یک “مسلح و خطرناک” پیتر مانفردونیا, 23 در پنسیلوانیا پس از اتهام قتل یک زن 62 ساله و 23 ساله حمله یک مرد مسن و ربودن یک زن از صحنه جرم در دربی, Connecticut.

آقای مانفردونیا است از نیوتن سندی هوک شده است و منتقدان تفنگ خشونت های پس از مدرسه تیراندازی در دبستان ” سندی هوک در سال 2012.

آخرین دیده می شود در ایست سترودسبورگ, پنسیلوانیا, یکشنبه شب, آقای مانفردونیا اعتقاد بر این است مسلح با تپانچه و تفنگ ساچمه ای می گویند پلیس به سرقت رفته بودند در یک خانه حمله روز جمعه.

ربوده شده زنان گزارش شده بود که دختر از کشته شدن مرد به عنوان Nicholas J Eisele پیدا شد امن همراه با سرقت فولکس واگن Jetta مشکوک استفاده می شود برای فرار دولت است. او است که مورد سوال توسط پلیس.

کانکتیکات پلیس منتشر شد, عکس از آقای مانفردونیا هشدار به مردم نزدیک نیست ،


آقای مانفردونیا مشکوک در قتل تد DeMers, 62, و حمله دیگر در روز جمعه. آقای DeMers’ همسر سینتیا DeMers گفت: هارتفورد کورانت که دو مرد ارائه شده به آقای مانفردونیا سوار شدن به موتور سیکلت خود را پس از لکه بینی او راه رفتن بر روی جاده ها است.

“این می توانست هر کسی که به او پیشنهاد یک سوار. شده اند می تواند هر یک از همسایگان’ شوهران. آن را فقط اتفاق افتاده است به من,” او گفت:.

Ms DeMers گفت: کورانت که او را دیدم آقای مانفردونیا درایو دور با شوهرش پنج دقیقه قبل از یک همسایه و آمد به خانه او با خبر حادثه در Mirtl جاده در Willington, با, بازمانده مبتلا به زخم های جدی به عنوان توضیح داده شده از یک شمشیر یا کارد بزرگ و سنگین.

بعد از آن در روز جمعه پلیس ادعا می کنند که آقای مانفردونیا شکست را به یک خانه در Willington به سرقت برده و سه تفنگ ساچمه ای یک تپانچه و یک کامیون که داشت سقوط نزدیک Osbornedale پارک دولت در اوایل صبح روز یکشنبه.

آقای مانفردونیا مشکوک است و سپس رفتن به دربی خانه دوست خود آقای Eisele قبل از کشتن او و فرار با قربانی دختر در ماشین به سرقت رفته بعد از آن در نیوجرسی در پنسیلوانیا مرز.


هر دو Mr مانفردونیا و آقای Eisele شد بنا به گزارش ها از سندی هوک در نیوجرسی و آقای مانفردونیا صحبت کرده است در برابر خشونت اسلحه در پی تیراندازی قرار گرفت که در دبستان ” سندی هوک و گفت که “عشق تنها پاسخ به نفرت نه بیشتر نفرت” پس از تیراندازی در, El Paso, تگزاس و Dayton, Ohio.

با توجه به Instagram حساب آقای مانفردونیا ثبت نام در دانشگاه کانکتیکات مدیریت و مهندسی برای ساخت و تولید برنامه است.

در یک Instagram پست از 2018 آقای مانفردونیا نوشت که آن را نفرت انگیز به فکر می کنم خود را “جمعی قدرت و انعطاف پذیری” پس از تیراندازی مورد استفاده قرار گرفت به عنوان مثال به جهان است.

“دیگر این تیراندازی حوادث جدا. آنها یک بیماری همه گیر plaguing این کشور بزرگ ما زندگی می کنند,” او نوشت.

“این غم انگیز به فکر می کنم که هر کودک باید به احساس ناامنی در یک مدرسه. این غم انگیز به فکر می کنم که صدها نفر دیگر نیز خواهد شد و دیگر قادر به راه رفتن سالن از مدارس که در آن آنها آورده شده است. این غم انگیز به فکر می کنم که ما ایستاده اند بیکار و انجام هیچ چیز به مردم بی گناه ادامه به مرگ در دست کسانی که تنها به دنبال تحمیل درد در این جهان است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im