آریزونا شکایت گوگل بیش از اتهامات را به طور غیر قانونی ردیابی کاربران گوشی های هوشمند مکان

“زمانی که مصرف کنندگان سعی کنید به انتخاب کردن از گوگل مجموعه ای از داده های مکان این شرکت ادامه پیدا گمراه کننده راه برای به دست آوردن اطلاعات و استفاده از آن برای سود” Brnovich (R) در مصاحبه ای گفت:.

گوگل بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

مورد علائم رگولاتور’ آخرین ملامت از گوگل برای رویکرد خود را به حفظ حریم خصوصی از یک دهه از اتهامات که تکنولوژی کرگدن اشتباه ردیابی کاربران در حال دیدن سایت وب و رفتار نادرست siphoned اطلاعات دانش آموزان و به طور غیر قانونی جمع آوری اطلاعات در مورد کودکان که مشاهده کاریکاتور در یوتیوب. جریمه بالغ بر اند به میلیون ها دلار در ایالات متحده, اما آنها کم رنگ در مقایسه عظیم درآمد سالانه است که گوگل یکی از سود آور ترین شرکت های.

در عین حال آریزونا طرح دعوی در دادگاه نیز نشان دهنده رشد حس میان دولت و تنظیم کننده فدرال که گوگل رشد کرده است بیش از حد بزرگ و قدرتمند و بدون کنترل. دیگر دولت به طور کلی وکیل و اجرای قانون مقامات در وزارت دادگستری — در حال انتظار برای فایل های اضافی شکایت علیه گوگل این ادعا که عناصر دیگر از کسب و کار خود را نقض قانون ضد تراست.

“در برخی از نقطه از افراد و یا شرکت هایی که مقدار زیادی از پول فکر می کنم آنها می توانید انجام دهید هر آنچه که جهنم آنها را می خواهید انجام دهید و احساس می کنید مثل آنها بالاتر از قانون” Brnovich گفت. “من می خواستم گوگل برای دریافت این پیام است که آریزونا دارای یک دولت تقلب مصرف کننده عمل می کنند. آنها ممکن است نوآورانه ترین شرکت در جهان است, اما این بدان معنا نیست که آنها بالاتر از قانون است.”

به طور کلی گوشی های هوشمند در حال اجرا آندروید اجازه می دهد تا کاربران برای خاموش کردن یک ویژگی است که آهنگ حرکت خود را. اما دولت ادعا در آن شکایت جمعه است که این دستگاه هنوز ثبت و محل نگهداری سوابق برای برنامه های خاص — از جمله نقشه و آب و هوا — و همچنین جستجوهای حتی برای کاربرانی که معلول ردیابی محل.

کاربران به جای تا به حال به نوبه خود یک دوم سخت به پیدا کردن تنظیمات اگر آنها می خواستند برای جلوگیری از این دیجیتال نوین از بودن ثبت با توجه به آریزونا طرح دعوی در دادگاه که گسله گوگل در پیچ و خم از منوها به عنوان فریبنده. دولت اتهامات اکو views حریم خصوصی کارشناسان و قانونگذاران کنگره هر چند گوگل قبلا حفظ آن ارائه شده “روشن توصیف از این ابزار قوی و کنترل بنابراین مردم می توانند آنها را روشن یا خاموش و حذف تاریخ خود را در هر زمان.”

به شدت redacted تشکیل پرونده به نظر می رسد نشان می دهد موارد دیگر که در آن گوگل ممکن است گمراه کاربران در مورد ردیابی محل. منوها سخت برای پیدا کردن و در برخی موارد گوگل تغییر به طور پیش فرض ردیابی تنظیمات “بدون اطلاع کاربر بسیار کمتر و یا به دنبال به دست آوردن رضایت” آریزونا معتقد. در انجام این کار مقامات دولتی گسله گوگل برای “uncooperative رفتار تاخیر تاکتیک و به طور کلی عدم تطابق” با دادستان کل خواسته برای پرونده.

توسط آریزونا برآورد گوگل “به ظاهر بی امان درایو” برای جمع آوری داده های مکان به نوبه خود کمک فن آوری های غول پیکر ارائه تبلیغات هدفمند به ساکنان آریزونا که ممکن است راضی به چنین ردیابی در وهله اول. به این منظور Brnovich خواسته دادگاه نیاز به گوگل به پرداخت ill-gotten سود حاصل از آن ادعا كرده و در مجموع شاید صدها میلیون دلار که دادستان کل گفت. دولت ضد تقلب قوانین نیز اجازه می دهد آریزونا برای به دست آوردن تا $10,000 در هر نقض.

“کاربران از جمله در آریزونا آمده اند به تکیه بر محصولات و سرویسهای Google روزانه” دولت شکایت ادعا. “در همان زمان از طریق این فریبنده و غیر منصفانه عمل می کند و شیوه های گوگل باعث می شود آن را غیر عملی اگر نه غیر ممکن است برای کاربران به معنی انصراف از گوگل مجموعه ای از اطلاعات موقعیت مکانی باید کاربران به دنبال انجام این کار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im