آرژانتین ستاره گونزالو ایگواین می تواند پیوستن به برادر در, d. C., United بالقوه در فیلمهای

ایالات علاقه برادر کوچکتر است در مراحل بسیار اولیه و MLS باشگاه مشغول است و در هر بحث های رسمی با این بازیکن و یا یوونتوس گفت: یک فرد که نخواست نامش فاش شود به دلیل ماهیت حساس از جمله مشخصات بالا داشته اند ،

علاوه بر این تیم در سراسر جهان تمایلی به در نظر گرفتن تعقیب چنین بازیکنان تا زمانی که لیگ بازگشت کامل از این بیماری همه گیر خاموش و درآمد آغاز می شود دوباره به جریان است. MLS در حال حاضر در حال مذاکره با اتحادیه بازیکنان مورد کاهش حقوق و دستمزد و دیگر تسمه سفت اقدامات در میان بحران اقتصادی است.

با استناد به باشگاه سیاست ایالات مقامات گفتند که نمی خواهم به اظهار نظر در مورد پتانسیل خریدهای.

یک حرکت برای ایگواین در ماه های آینده خواهد نیاز ایران به پرداخت هزینه نقل و انتقال مگر اینکه یوونتوس به او اجازه ترک در یک انتقال آزاد به روشن کردن حقوق و دستمزد خود را به عنوان 2020-21 فصل است.

ایگواین بدون شک تبدیل به ایالات بالاترین پرداخت بازیکن با دستمزد های چندین میلیون دلار است. او بنا به گزارش ها به دست آورده از 11 میلیون دلار در این فصل است.

دستیابی به ایگواین خواهد بود ایالات دوم عمده امضای اروپا-بر اساس سوپراستار در سال های اخیر است. انگلیسی وین رونی با یونایتد برای نیمه دوم سال 2018 فصل و همه 2019 قبل از بازگشت به خانه.

پس از رونی خروج ایالات ابراز علاقه در میان دیگران, آرسنال, Mesut Özil و رئال مادرید لوکا مودریچ. این زمستان بزرگترین امضای بود پرو در جام جهانی هافبک ادیسون فلرس.

ایگواین بود که میان جهان پرکار ترین گلزنان بین سال های 2008 تا 2018 تدوين 110 گل در تمام مسابقات در طول پنج سال کشش با رئال مادرید; 91 در سه سال با ناپولی; و 55 در دو فصل با یوونتوس است.

خود را از $99 میلیون انتقال در سال 2016 به یوونتوس از ناپولی بود که در آن زمان بزرگترین در تاریخچه لیگ ایتالیا. آن می ایستد به عنوان 12th, بزرگترین در فوتبال تاریخ است.

در طول وام جادوها با میلان و چلسی در 2018-19 خود را به ثمر رساند رای قابل ملاحظه ای کاهش یافته است و در این فصل در یوونتوس که در آن او با هم تیمی های کریستیانو رونالدو, او به ثمر رساند تا هشت گل در 33 ظاهر.

سری یک تیم از سر آموزش و امیدوار به راه اندازی مجدد نجومی ماه آینده. یوونتوس منجر لاتزیو با یک نقطه در تعقیب نهمین بار متوالی عنوان.

با آرژانتین تیم ملی ایگواین ارسال شده 31 گل در 75 ظاهر قبل از پایان خود را حرفه ای بین المللی در سال گذشته است.

برادران نشده اند هم تیمی پس از 2004-07 با بچگی club, River Plate. یک سوم برادر نیکولا عامل است که نشان دهنده هر دو بازیکن است. پدر خود Jorge, بازی های برگزار شده برای رودخانه پلیت و رقیب بوکا جونیورز در طول 16 سال فعالیت حرفه ای.

گونزالو ایگواین دوست دارد این ایده را از بازی با برادر خود و نزدیک بودن به صفحه اصلی که در آن مادر خود را در حال مبارزه با سرطان گفت: یک فرد آشنا با ایالات علاقه و بازار بین المللی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>