مردی که صرف 37 سال در زندان پس از که به اشتباه به جرم تجاوز به عنف است که در حال حاضر با بازی در فصل جدید از america’s Got Talent (AGT).

مورچه ویلیامز دستگیر شد در سال 1982 و زندانی در یک زندان لوئیزیانا سال بعد منتشر شد اما در سال 2019 پس از شواهد جدید ثابت کرد او بی گناه است.

آقای ویلیامز شد و محکوم به زندگی در زندان و پس از اینکه به جرم اقدام به قتل و تجاوز به عنف تشدید, و تشدید دزدی اما همیشه حفظ بی گناهی خود را.

با توجه به سی ان ان گفت هیچ اثری از هیچ یک از اثر انگشت در صحنه جرم اما آقای ویلیامز گفت که “به عنوان یک سیاه فقیر بچه نداشتم اقتصادی توانایی مبارزه ایالت لوئیزیانا” در یک مصاحبه قبل از AGT عملکرد.

در 1990s بی گناهی پروژه در زمان آقای ویلیامز مورد و در سال 2019 اثر انگشت او بودند مورد تجزیه و تحلیل جدید بر شواهد سیستم که مشخص شد او بی گناه بود با توجه به خروجی.

در استماع AGT آقای ویلیامز سنگ “don’t Let the Sun Go Down on Me,” به تشویق ایستاده از هر دو قضات و جمعیت است.

در طول مصاحبه قبل از عملکرد خود آقای ویلیامز گفت که برای کمک به او را از طریق مبارزات زندان او را می خواند و افزود: “این است که چگونه من صلح است.”

در حال حاضر 58 ساله نشان داد که در حالی که او در زندان بود آن را یک رویای خود را به نشان می دهد انجام.

“من به تماشای america’s Got Talent در زندان و من تجسم خودم وجود دارد” آقای ویلیامز گفت.

“من همیشه مورد نظر باید در یک مرحله بود و در حال حاضر من اینجا هستم,” او اضافه شده است.

پس از عملکرد قضات, Simon Cowell, هایدی کلوم, Howie pabst blue ribbon و صوفیه Vergara داد و او را ایستاده تشویق و آقای Cowell ستایش عملکرد خود را.

“من هرگز گوش دادن به این آهنگ همان راه پس از شما خواندم که” آقای Cowell گفت. “این است که استماع هرگز فراموش نخواهم کرد برای کل زندگی من مورچه.”

آقای ویلیامز ریخته خواهد شد و در NBC در ساعت 8 بعد از ظهر روز سه شنبه 26 مه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de