اپل ویروس برش قرار می دهد همه چشم بر تکنولوژی Bellwether

Apple Inc. است پرتاب خود را در ماه مارس-درآمد سه ماهه هدایت سه هفته پس از ارائه آن.

با وجود مقاطعه در حرکت نزولی از چین شیوع کروناویروس در اصلی آن پیش بینی آی فون ساز متوجه شدم که همه چیز بدتر شده خیلی بیشتر از آن پیش بینی کرده بود. آن را به هیچ شکل جدید و صرفا گفت: یکی دیگر شامل پذیرش است که این شرکت واقعا نمی تواند کمیت تاثیر.

در حالی که ما باید انتظار مشابه بدبینی تن از طریق بقیه بخش و این بدان معنی است که ما باید حفظ زبانه ها در یک شرکت است که نشسته است در قلب فن آوری جهانی زنجیره تامین: Taiwan Semiconductor Manufacturing Co.

اپل TSMC بزرگترین مشتری. زمانی که chipmaker به خود را در سه ماهه اول و پیش بینی های سال Jan. 16 جهان تا به حال به سختی شنیده می شود این بیماری در حال حاضر پرچین توجه خود را.

پس از آن اپل بسته فروشگاه در چین و پایین دست اسمبلر مثل Hon Hai Precision Industry Co. تلاش کرده اند تا سطح شیب دار به تولید بعد از سال جدید قمری شکستن در میان ادامه قرنطينه و کمبود کارگران حاضر به بازگشت به کارخانه کف.

Nvidia Corp که طرح های گرافیکی در تراشه های مهم دیگری است مشتری از TSMC. در فوریه. 13 آن گفت: این ویروس در حال کاهش پیش بینی خود را با $100 میلیون. که تنها حدود 3 درصد از حد انتظار درآمد برای سه ماهه اما این همه در نهایت می افزاید. Alibaba Group Holding Ltd. نه مستقیم, مشتری, پیش بینی کاهش در درآمد حاصل از آن کسب و کار اصلی به عنوان مصرف کنندگان در آن پلت فرم تجارت الکترونیک خجالتی و دور از هزینه های. حداقل برخی از کسانی که از دست فروش خواهد بود محصولات الکترونیک است که با استفاده از تراشه های ساخته شده توسط TSMC.

شرکت های چینی از جمله هواوی Huawei Technologies Co., اختصاص 20 درصد از TSMC درآمد سال گذشته است. با شرکت های متعدد در چین در مستند اضافه کردن به فشار در هر دو تقاضا و تولید آن را بعید است چنین مشتریان قادر خواهد بود برای فرار از تاثیر.

و در هفته گذشته صنعت بی سیم در انجمن GSMA اوراق سالانه کنگره جهانی موبایل برای برنامه ریزی Feb. 24 در بارسلونا به دلیل بسیاری از شرکت کنندگان عمده در حال حاضر کشیده. این است که یک مصرف کننده رویداد, اما لغو نشان می دهد که وسعت و رسیدن به شیوع و تاثیر آن بر کسب و کار.

هر کدام راه شما را در آن نگاه جهانی tech رکود منجر به TSMC.

تجدید نظر هدایت اواسط سه ماهه نیست و بدون سابقه و TSMC معمولا با یک بیانیه ثبت اواسط بعد از ظهر تایپه زمان. آن را تا یک سال پیش این هفته برش آن فروش و سود چشم انداز پس از مواجهه با مشکلات با مواد شیمیایی مورد استفاده در فرآیند تولید. نتیجه این شد 10 درصد کاهش در سود عملیاتی.

فقط چند ماه قبل از آن تولید سکسکه ناشی از یک ویروس کامپیوتری در آن تجهیزات صدمه دیده است سود ناخالص حدود 5 درصد است. زلزله چهار سال پیش قطعه قطعه درآمد عامل در حدود 7% است. بزرگترین اواسط سه ماهه ارشاد کاهش پیدا می کنم که 25 درصد آمار به سود عملیاتی که در آن زمان در دسامبر 2008 که بحران مالی به ارمغان آورد و اقتصاد جهان را متوقف کند.

به مطمئن شوید که آن را خاص است که یک برش لازم خواهد بود در این زمان. مشتریان ممکن است تصمیم می گیرید که آنها می خواهند به نگه دارید تا ساختمان موجودی از تراشه های است که از TSMC کارخانه. اما در برخی از نقطه, پایان تقاضا ممکن است دیکته یک محتاط تر به روش خرید.

این بیماری همه گیر است که اثبات سخت به کمیت بنابراین TSMC بزرگترین چالش های ممکن است که آیا برای تجدید نظر و راهنمایی اما آنچه در شماره جدید به من بدهید.

برای تماس با نویسنده این داستان: تیم Culpan در [email protected]

برای تماس با سردبیر مسئول این داستان: پاتریک مک داول در [email protected]

این ستون لزوما منعکس کننده نظر بلومبرگ LP و صاحبان آن است.

تیم Culpan است بلومبرگ نظر مقاله نویس پوشش فن آوری است. او قبلا تحت پوشش تکنولوژی خبری بلومبرگ.

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>