این تغییر که اعلام شد در WWDC اپل رویداد و آن این شرکت گفت: دو سال است که هیچ چیز کوچک. نرم افزار نوشته شده برای مک و کامپیوترهای دیگر نمی خواهد کار کند مگر اینکه آن را اقتباس برای زبان جدید است.

هنگام انتقال به پردازنده های جدید اتفاق می افتد, آنها ایجاد عمده امواج برای توسعه دهندگان نرم افزار. برخی از توسعه دهندگان نگران آن است که هرج و مرج به معنای فرصت برای اپل که سال ها است تلاش برای توسعه دهندگان در مک برای توزیع محصولات خود از طریق فروشگاه App مک که در آن اپل سنگین برش تمام درآمد تولید شده و تحمیل محدودیت های سفت و سخت در نرم افزار مجاز به انجام است.

“من می توانم به شما تضمین می کنند که این واقعیت است که هر توسعه دهنده می تواند میزبان خود, مک, نرم افزار اشکالات اپل وحشتناکی گفت: Jason سرخ شده, مدیر عامل شرکت Basecamp است که مبارزه با اپل بیش از آن در iOS ایمیل برنامه به نام “سلام.”

یک سخنگوی اپل بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

با تعویض از اینتل به Arm اپل به توسعه خود را سفارشی ریزپردازنده. کسانی که خیاط ساخته شده و چیپس اجازه اپل به قدرت پردازش بیشتر با حرارت کمتر و مصرف باتری از خود اپل ، iPads و ساعت. اپل همچنین شامل بیشتر ساخته شده است در حفاظت های امنیتی است که آن را مشکل تر برای هکرها برای شکستن را به یک کامپیوتر.

در واقع اپل در حال حاضر شامل یک بازوی مبتنی بر پردازنده داخل مکینتاش به نام T2 امنیت تراشه برای رسیدگی به برخی از عملیات های امنیتی است. برخی از توصیف آن به عنوان یک مینی اپل دیده بان نشسته در داخل کامپیوتر است.

با همان پردازنده پایگاه در سراسر دستگاه های خود اپل به نظر می رسد در حال حرکت در جهت iOS که در آن همه چیز در حال محکم تر کنترل شده توسط اپل و گفت: Patrick وردل یک توسعه دهنده نرم افزار مک و اصلی محقق امنیتی برای مینیاپولیس مبتنی بر نرم افزار ساز Jamf.

“این نوع از تنها متحد خود را در پلت فرم رایانه و انتقال برای این مطلب مستند مدل ساده تر به درک مک,” او گفت:. “متاسفانه ما فقط در حال حرکت در این مسیر جایی که اپل کنترل کامل است.”

این داستان در حال توسعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات