در یک slickly تولید ضبط ویدئو طبخ آغاز این رویداد با صحبت کردن در مورد نژادپرستی نظاممند و تظاهرات که او گفت: باعث شده که مردم به صورت بلند مدت مسائل نژادپرستی و تشخیص درد بودن احساس در سراسر کشور. او recapped شرکت اخیر 100 میلیون دلار نژادی عدالت و عدالت ابتکار.

“این کشور تاسیس شد و بر اساس اصول آزادی و برابری برای همه است. برای بیش از حد بسیاری از مردم و برای بیش از حد طولانی, ما زندگی می کردند تا به آن آرمان” گفت: طبخ.

او همچنین به طور خلاصه ذکر شده همه گیر و تشکر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. طبخ صحبت به طور مستقیم به دوربین از مرحله استیو جابز تئاتر است. او با پوشیدن معمول خود را تیره دکمه پایین اما 1,000 کرسی ها معمولا با مطبوعات و توسعه دهندگان خالی پشت سر او.

این فرمت جدید جریان از اتاق های مختلف خارج از صحنه نمایش در پردیس اپل شامل همان نوع از دموی محصول به عنوان بسیاری از سال است. اما این رویداد در زمان مشخص کمپین بازاریابی با احساس فقدان مدیران’ معمول مرحله حضور و تشویق کارکنان مخاطبان به آن احساس بسیار طولانی تجاری.

به اینجا می آیند برای به روز رسانی در طول روز است.

iOS 14

اپل شروع به نشان می دهد با به روز رسانی به نرم افزار اجرا می شود که بزرگترین محصول: آی فون. هیچ انقلابی در iOS 14, اما آن را شامل برخی از ترفند است که به کمک اپل بازی گرفتن با اندروید و archrival خدمات گوگل — اما انجام یک سیب در راه است.

صفحه اصلی iOS نیست تغییر زیادی در طول سال از ردیف و ردیف از برنامه های است که مانند یک صف از chiclets. با iOS 14, شما هم اکنون می توانید اضافه کنید “ابزارک” که ویندوز با اطلاعات زنده از برنامه های مانند آب و هوا. آن را به شما می دهد یکی از دلایل بیشتری برای نگاه کردن در صفحه نمایش گوشی خود را — اما می تواند به شما صرفه جویی در چند شیپور خاموشی از باز کردن برنامه های مشترک.

اپل نرم افزار پیام برای متون و مکالمات ترین است-مهم شبکه های اجتماعی در زندگی بسیاری از. با iOS 14 شما می توانید پین خود را بیشتر مکالمات مهم به بالای صفحه نمایش. و وجود دارد راه های جدید برای سفارشی کردن کارتون کوتاه-مس شناخته شده به عنوان Memojis. (شما حتی می تواند شما را به پوشیدن ماسک در حال حاضر.) هیچ تغییر افسوس به اپل ترین درخواست پیام تغییر: آن را هنوز هم نمی سازگار با اندروید یا مایکروسافت دستگاه های.

اپل همچنین غواصی عمیق تر به ترجمه. دستیار صوتی Siri شده است قادر به کمک به ترجمه عبارات اما جدید اختصاص داده شده برنامه ترجمه می تواند زندگی می کنند ترجمه مکالمه بر روی صفحه نمایش حتی به طور خودکار به رسمیت شناختن آنچه زبان حال سخن گفته است.

و آخرین اما نه کم, فروشگاه برنامه اپل نیز در نهایت به ما برخی از کمک مورد نیاز با حفظ حریم خصوصی. به عنوان ما نوشته شده است قبل از آن را بسیار دشوار است برای مردم به درک چه برنامه های در حال انجام با داده های خود را. برنامه در حال حاضر خواهد شد به گزارش برخی از داده ها شیوه در چند ساده جعبه پس از مدل برچسب های تغذیه.

iPadOS 14

اپل نیز بعضی از ترفند ها در آینده به روز رسانی به سیستم عامل iPadOS 14. ساخته شده است در برنامه های کاربردی اپل مانند عکس ها و فایل های در حال ادامه آهسته خود را خزش به بیشتر بودن مک با ستون های فرعی برای همه چیز در حال حرکت و ناوبری آسان تر است. وجود دارد بیشتر پاپ-پایین منوها و تجدید نوار ابزار که بسیاری از آنها به نظر می رسید طراحی شده برای آن را آسان تر برای انجام بیشتر کارهای کوچک در حالی که نگه داشتن هر آنچه که شما به دنبال در در مرکز صفحه نمایش.

اپل قابلیت جستجو در حال تبدیل شدن بیشتر مانند نور افکن گزینه جستجو در مکینتاش. آن را می توانید راه اندازی برنامه, جستجو, اسناد و مدارک و اطلاعات تماس برای کلمات کلیدی و مطرح کردن نتایج وب. به جای گرفتن بر روی صفحه نمایش هر زمان که شما جستجو در پنجره ظاهر خواهد شد در بالای هر کاری باز است. به طور مشابه, ورودی تماس های تلفنی نمی خواهد پر کردن کل صفحه نمایش است اما فقط تا موسیقی پاپ به عنوان یک پنجره کوچک.

اپل مداد این شرکت را در یک قلم است که با اضافه کردن گزینه های بیشتر به صورت دست خط. شما می توانید آن را در هر فیلد متنی یا جایی مانند نرم افزار یادداشت و آن را به طور خودکار رونویسی آنچه شما بنویسید. وجود دارد گزینه های جدید برای تشخیص شکل ،

AirPods

اپل هدفون بی سیم در حال اضافه کردن یک ویژگی به آن را آسان تر زمانی که شما سوئیچ بین دستگاه های. به جای داشتن به اب راه رفتن به تنظیمات و ظروف سرباز یا مسافر با بلوتوث اتصال AirPods باید در حال حاضر به طور خودکار دوباره به هم متصل به دستگاه های دیگر زمانی که شما شروع به استفاده از آنها.

این AirPod جوانب مثبت هستند و همچنین با اضافه کردن “های فضایی” است که اپل می گوید: بهبود کیفیت صدا در هدفون به چیزهایی که بیشتر همهجانبه. قرار است به تقلید صدا برای تلفن های موبایل در یک فیلم تئاتر یک جای مردم استفاده می شود به رفتن به تماشای فیلم در یک اتاق قبل از همه گیر.

WatchOS 7

اپل دیده بان در حال حاضر یکی از محبوب ترین انتقالها تناسب اندام است گرفتن دقیق مورد پیگیری برخی دیگر از فعالیت های روزمره — از شستن دست ها به خواب … به رقص.

با به روز رسانی, سازمان دیده بان خواهد شد نگاه کردن به علائم شما در حال نزول از راه شما حرکت دست خود را به صدای آب swooshing توسط. سپس سازمان دیده بان به شما یک شمارش معکوس به مطمئن شوید که شما صرف پزشک-توصیه می شود مقدار زمان تمیز کردن دور تمام کسانی که تند و زننده میکروب ها.

اپل همچنین اضافه کردن خود خواب-قابلیت ردیابی به سازمان دیده بان. کار با آیفون, آن را به شما یادآوری به باد را به رفتن به رختخواب. شما با پوشیدن ساعت در حالی که شما خواب با صفحه نمایش به طور خودکار خاموش. آن را شما از خواب بیدار در صبح با یک سری از شیپور خاموشی و یا زنگ.

برای تناسب اندام علاقمندان اپل دیده بان خواهد شد در حال حاضر اندازه گیری انواع بیشتری از تمرینات از جمله انواع مختلف رقص و هسته تمرینات. و با برخی از پیشرفت های به اپل نقشه های, سرویس, شما هم اکنون می توانید دریافت دوچرخه سواری جهت در سازمان دیده بان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات