اپل گفت: آن را نمی خواهد دیدار با آن درآمد فصلی اهداف به دلیل coronavirus تاثیر

“کار شروع به سر در سراسر کشور, اما ما در حال تجربه یک کندتر بازگشت به شرایط عادی از ما تا به حال پیش بینی” این شرکت اعلام کرد. “این آیفون کمبود عرضه را به طور موقت بر درآمد در سراسر جهان است.”

تقاضا برای محصولات اپل نیز ضعیف در چین که در آن تمام شرکت فروشگاه ها و بسیاری از آن شریک فروشگاه های توقیف, با توجه به بیانیه. این فروشگاه ها که باز مانده بودند عامل در کاهش ساعت “با بسیار کم مشتری ترافیک” اپل گفت.

“وضعیت در حال تحول” اپل گفت و اشاره کرد که آن را به ارائه اطلاعات بیشتر در مارس درآمد تماس بگیرید. “اپل اساسا قوی و این اختلال در کسب و کار ما است تنها به طور موقت.”

موفقیت اپل در طول دهه گذشته ارزش آن افزایش بیش از $1 تریلیون دلار است که عمدتا به دلیل توانایی خود را برای مهار قدرت چین عظیم نیروی کار و وسیع شبکه از تولید کنندگان بخش است که می تواند برآورده تقاضا از محبوب ترین گجت: آی فون.

اما این وابستگی در چین در حال حاضر یک خطر است. “اپل نیست متنوع به عنوان دور به عنوان زنجیره تامین” گفت: Gene Munster تحلیلگر با Loup سرمایه گذاری. “این سخت پزشکی است.” او تخمین می زند اپل در سه ماهه دوم درآمد می تواند 10 میلیارد دلار به زیر $65.3 میلیارد دلار است که وال استریت قبلا پیش بینی شده.

اپل در اطلاعیه اضافه شده برای نصب اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر است که بیمار نزدیک به 71,000 نفر کشته و بیش از 1700 اکثریت قریب به اتفاق در مرکز چین است. تحلیلگران انتظار دارند اقتصاد جهانی به کوچک شدن این سه ماهه برای اولین بار از سال 2009 به عنوان یک نتیجه از وقوع.

کارخانه در سراسر چین بسته در پاسخ به شیوع کاهش تولید در طیف وسیعی از صنایع است.

در صنعت خودرو نیسان به طور موقت بسته یک کارخانه در ژاپن پس از در حال اجرا کوتاه در بخش هایی از چین است. هیوندای بسته یک کارخانه در کره جنوبی پس از روبرو شبیه کمبود و فیات کرایسلر هشدار داد که ممکن است همان را انجام دهید.

Foxconn عمده الکترونیک تولید کننده برای اپل هفته گذشته گفت که بسیاری از امکانات آن را نمی خواهد بود قادر به ادامه عملیات تا پایان ماه.

بسیاری از کارخانه ها باید بازگشایی در هفته گذشته, اما سپاه از کارگران وسیع منطقه قرنطینه در ووهان شهرستان از 11 میلیون نفر از مشکل بازگشت به کار.

در سال های اخیر درآمد راهنمایی به روز رسانی از اپل شده اند یک اتفاق نادر است. اپل شوکه وال استریت در ماه ژانویه سال گذشته زمانی که آن را اعلام کرد که کاهش آن ارشاد به دلیل آهسته تر از انتظار می رود تقاضا در چین و ارسال آن به انبار در یک اسلاید رو به پایین.

تحلیلگران روز دوشنبه گفت: فروش هشدار دهنده نیست و انتظار می رود به همان نتیجه به دلیل شیب در فروش, آنومالی و نه نشانه مداوم خطرات کسب و کار شرکت.

تا کنون اختلال به اپل توانایی تولید در چین منجر به اختلال عمده در دسترس بودن محصولات خود به مصرف کنندگان گفته تحلیلگران. اما این وضعیت ممکن است دور آنها اضافه شده است.

تحلیلگران گفت: این اختلال به اپل کسب و کار به دلیل coronavirus می تواند فشار شرکت الکترونیک مصرفی به حرکت مونتاژ در خارج از چین برای کاهش وابستگی خود را در یک کشور مدت طولانی شناخته شده برای تولید با کیفیت بالا در قیمت های زیرزمین معامله. با چین رنج دوم آن عمده بیماری همه گیر در کمتر از 20 سال پس از سارس در سال 2003 خطرات غیر ممکن به قلم مو رنگ کردن, تحلیلگران می گویند.

اپل نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر در مورد جایگزین ساخت سایت.

چین تبدیل شده است به طور فزاینده ای خطرناک محل برای شرکت های ایالات متحده به دلایل دیگر بیش از حد. رئیس جمهور تهمت تجارت جنگ است ابهامات و وزارت بازرگانی تصمیم به ممنوعیت شرکت های ایالات متحده از فروش برای Huawei بزرگترین گوشی های هوشمند ساز و عمده ارتباطات از راه دور ارائه دهنده را تشدید کرده است یک تکنولوژی جنگ سرد بین ایالات متحده و چین است.

پاتریک مورهد یک تحلیلگر با مور بینش و استراتژی گفت: شرکت هایی مانند اپل به احتمال زیاد چشم اندونزی به عنوان یک محل ممکن است برای ساخت تا توانایی تولید شد. هند می تواند در آینده اگر این کشور می تواند به بهبود آن دسترسی به برق قابل اطمینان برای کارخانه های. برزیل نیز مطرح شده که ممکن است تولید مرکز اما مورهد می گوید: مالیات بالا به مدت طولانی از ترس شرکت های دور. “من فکر می کنم در دراز مدت این است برای رفتن به یک اضافی اضافه شده فشار برای شرکت در,” او گفت:.

یکی دیگر ممکن است اثر جانبی در صنعت از coronavirus می تواند اضافه شود تقاضا برای اتوماسیون از قبیل پیشرفته رباتیک برای ساخت و تولید. این پیشرفت می تواند به سرعت جایگزینی کم هزینه کارگران در کشورهایی مانند چین است.

مورهد تحلیلگر پیش بینی جریان سرمایه گذاری به رباتیک, فن آوری را افزایش می دهد به دلیل بیماری همه گیر. “من شگفت زده نمی شود اگر ما روبات ها به تقلید از انسان ها در خط مونتاژ,” او گفت:.

David J. Lynch کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im