اپل راهاندازی مجدد آن تجربه های خرده فروشی که در حال حاضر امکانات متوسط چک و صف های طولانی

اپل گفت: این امر نیز انجام می شود “پیشرفته عمیق شستشو” در تمام صفحه نمایش محصولات و همچنین جداول و دیگر قطعات از فروشگاه.

“در حالی که ما می دانیم بسیاری از مشتریان مشتاق هستند برای فروشگاه های محلی خود را برای بازگشایی تعهد ما این است که به بازگشایی فروشگاه ما هنگامی که ما با اعتماد به نفس محیط امن است” اپل سخنگوی نیک Leahy گفت: در یک ایمیل.

اپل شده است و یکی از غول تکنولوژی بیشتر تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس که آمار شرکت سخت هنگامی که آن شروع به گسترش در سراسر چین اوایل این سال است. اپل باز خواهد شد حداقل 25 فروشگاه در هفت متحده در سراسر ایالات متحده در این هفته اضافه کردن به پنج آن unshuttered هفته گذشته است.

فروشگاه های اپل بازگشایی نمایندگی آهسته اما تسریع بهبودی برای آی فون ساز.

اپل در میان اولین عمده شرکت های آمریکایی به احساس درد کسب و کار از این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان بسیاری از آن تولید گیاهان بسته در سراسر آسیا اوایل این سال است. مدت کوتاهی پس از, اپل بسته تقریبا همه از آن 510 فروشگاه های خرده فروشی در سراسر جهان است.

این شرکت فروش آیفون کمی کاهش یافت و در طول سه ماهه اول سال نشان میدهد که چقدر coronavirus زده شده بود این شرکت ریشه. مدیر اجرایی تیم کوک گفت: سطح تولید بود به حالت عادی بازگشت اما معلوم نیست که آیا اپل در مسیر به راه اندازی یک نسخه جدید از این گوشی در پاییز امسال آن را به عنوان معمولا کند.

بزرگ شرکت های با تکنولوژی انتظار می رود به جلو و از طریق همه گیر در مناسب اقتصادی شکل کلی اما اپل و آمازون شده اند برخورد با اثرات فیزیکی بیش از دیگران است. هر دو شرکت هزاران نفر از کارگران در انبارها و اپل را در فروشگاه های خرده فروشی. گرفتن کسانی که مردم را به کار در فرد به معنای ورزش در اجرای اقدامات ایمنی و مرور مقررات دولت.

اپل reopenings در حال افزایش برای شرکت نمادین گفت: Wedbush اوراق بهادار تحلیلگر دن ایوس و نیز کمک مالی.

“فروشگاه باز کردن back up است که بسیار مورد نیاز شات در بازو برای طبخ و کوپرتینو” او گفت:.

معلوم نیست دقیقا چه اپل تجربه خرید تغییر خواهد کرد با اقدامات جدید در محل است که از بین بردن برخی از سفارشی تجربه خرید در خرده فروش. اما اپل می گویند مردم ممکن است باید صبر کنید در خط اگر فروشگاه می رسد ظرفیت محدود و گفت: آن را به محدود کردن تعداد کارکنان هر مشتری می پردازد.

در برلین tech کارگر روزبه آبادی گفت: او منتظر در خط حدود 20 دقیقه به یک فروشگاه اپل و بررسی iPad جدید سحر و جادو صفحه کلید. اپل کارکنان از او پرسید که چرا او وجود دارد ساخته شده و سپس مطمئن شوید که او تا به حال یک ماسک و استفاده از ضد عفونی کننده دست قبل از او شروع به خرید کرد.

یک سیب عضو هیات ماند با او تمام زمان او shopped به کمک — و شاید مطمئن شوید که او در آنجا ماند حداقل شش فوت از دیگران آبادی گفت. تجربه تا به حال احساس های مختلف از آنچه که او مورد استفاده قرار گرفت.

“قبل از اینکه من همیشه رفت به فروشگاه اپل به [فهرست مقالات] فقط به خاطر اینکه من از آن لذت ببرید,” او گفت: در پیام. “اما در حال حاضر من فکر می کنم من نمی رفتن وجود دارد اگر من بدون هیچ دلیل خاصی.”

اپل شروع به بازگشایی فروشگاه های مشابه اجتماعی فاصله اقدامات در چین و مناطق اطراف آن در اواسط ماه مارس اما منتظر نزدیک به دو ماه به شروع حرکت باز کردن درب از فروشگاه های ایالات متحده به عنوان بزرگ ترین کشور همچنان تحت stay-at-home سفارشات.

در پایان هفته اپل قصد دارد تا حدود 30 باز کردن فروشگاه ها در کشور ساخت تا تنها حدود 9 درصد از آن 271 آمریکا مکان. فروشگاه بازگشایی در 25 مکان در کالیفرنیا و واشنگتن و فلوریدا, کلرادو, هاوایی, آرکانزاس و اوکلاهما در این هفته.

این شرکت گفته است که با پیروی از مقررات محلی در هر شهرستان و دولت است. در کالیفرنیا و واشنگتن که در آن شرکت بازگشایی مجموع 13 فروشگاه تنها منظقه وانت اجازه خواهد داشت.

“این تصمیم ما را به عجله و یک فروشگاه باز هیچ وجه به این معنی است که ما نمی پیشگیرانه مرحله از بسته شدن دوباره آن را باید با شرایط محلی حکم” اوبراین نوشت.

اپل احتیاط و محدودیت در آن فروشگاه های خرده فروشی اکو چه بسیاری دیگر از مکان های فیزیکی در حال حاضر در محل قرار داده — چیزی است که هر کسی که منتظر یک ساعت به یک فروشگاه مواد غذایی در این سال را تشخیص دهد. آینده خرده فروشی برای آینده قابل پیش بینی خواهد شد و مسلما شامل ماسک برای تمام خطوط طولانی و گسترده اسکله بین مشتریان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>