اپل و گوگل راه اندازی قرار گرفتن در معرض ویروس نرم افزار

اپل و گوگل گفت: برخی از ایالات آمریکا و 22 کشور خواهد بود با استفاده از این نرم افزار اما این شرکت کاهش یافته است به ارائه یک لیست از تمام سازمان های دولتی با استفاده از آن.

اپل و گوگل ارائه تاییدیه از نرم افزار از مقامات در سه کشور ایالات متحده مانند داگ بورگوم جمهوریخواه فرماندار داکوتای شمالی. “داکوتای شمالی است هیجان زده به میان ایالات متحده برای اولین بار در کشور به استفاده از قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی فن آوری ساخته شده توسط اپل و گوگل برای کمک به نگه داشتن شهروندان ما امن” او نوشت: در یک بیانیه ارائه شده توسط این دو شرکت.

نرم افزار تحت انتقاد اخیرا به دلیل برخی از مقامات بهداشت عمومی می گویند آن را ارائه نمی شود اطلاعات لازم برای آنها را به بهبود خود را در تماس با ردیابی تلاش های که انجام شده توسط ارتش از مردم واقعی مصاحبه coronavirus بیماران.

هدف از تماس با ردیابی مصاحبه است برای کمک به مقامات بهداشت عمومی در مسیر گسترش ویروس به طوری که آنها می توانند اقدامات به سرعت آن است. برخی از مقامات بهداشت عمومی می خواهم به استفاده از این داده ها برای کمک به تنه زدن خاطرات مردم, چرا که آنها ممکن است به یاد داشته باشید در همه جا آنها شده اند یا آنها که ممکن است باید تماس گرفت.

در این تلاش برخی از سازمان های دولتی مشغول به کار بودند در برنامه های خود را حتی قبل از اینکه گوگل و اپل اعلام کرد که کار بر روی نرم افزار در آوریل 10. اما کسانی که برنامه کار نمی کند به درستی به دلیل محدودیت های شرکت های محل بر روی گوشی های هوشمند و به این دلیل که تلفن های در حال اجرا گوگل و اپل نرم افزار ارتباط نمی به اندازه کافی با یکدیگر است.

برخی از مقامات بهداشت عمومی خواسته بود اپل برای حذف برخی از کسانی که محدودیت اما اپل کاهش یافته است و با استناد به حریم خصوصی و باتری-مسائل زندگی.

به عنوان یک جایگزین اپل و گوگل ایجاد نرم افزار خود را که حذف برخی از موانع مقامات بهداشت عمومی تا به حال می خواستم به حذف قرار می گیرد اما محدودیت های جدید, محدود کردن چگونه مقامات بهداشت عمومی می تواند با استفاده از داده ها. برای مثال یک coronavirus بیمار در حال مصاحبه با مقامات بهداشت عمومی قادر به ارائه یک لیست از افرادی که آنها ممکن است تماس از طریق بلوتوث.

اپل مشتریان با گوشی های قدیمی تر از آیفون 6 منتشر شده در سپتامبر 2015 نمی تواند واجد شرایط برای استفاده از قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی نرم افزار به دلیل خارج از تاریخ های همراه می تواند دریافت آخرین به روز رسانی. که قطع حدود 16 درصد از کاربران آیفون به گفته شرکت تحقیقاتی سنسور برج.

کاربران آندروید در مقایسه با نرخ پایین پذیرش وقتی که می آید به روز رسانی در بخشی به دلیل وجود دارد بسیاری از نسخه های مختلف اندروید شناخته شده به عنوان “چنگال” آمده است که نصب شده بر روی گوشی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>