اپل و گوگل در حال ساخت یک ویروس-سیستم ردیابی است. مقامات بهداشتی می گویند آن را عملا بی فایده است.

محلی مقامات بهداشت عمومی در ایالات داکوتای شمالی و همچنین در کشورهایی مانند کانادا و انگلستان می گویند که آنها التماس کرد با شرکت به آنها کنترل بیشتری بر روی انواع اطلاعات برنامه های خود را می تواند جمع آوری. بدون شرکت کمک به برخی از نگرانی های خود را, تماس, ردیابی, سیستم باقی خواهد ماند خطرناکی تیره و تار.

اما اپل و گوگل را رد کرد و استدلال می کند که اجازه دادن به برنامه های جمع آوری داده های مکان و یا شل شدن گوشی های هوشمند دیگر قوانین را تضعیف می کند حفظ حریم خصوصی مردم. این شرکت ها همچنین نگران آن است که کاهش محدودیت در اطراف برنامه های بلوتوث استفاده خواهد تخلیه باتری تلفن های زندگی است که می تواند تحریک مشتریان. که خمش با مشکل روبرو موضع باعث شده است تا برخی از مقامات بهداشتی به رها امیدوار ساخت به طور کامل عملکرد تماس با ما-ردیابی نرم افزار.

مبارزه موثر دیجیتال تماس با ردیابی شکل دهی مجدد بحث بر تجارت آف بین حریم خصوصی و عمومی بهداشت وقتی زندگی بلافاصله در خطر است. مقامات دولتی می گویند که نیاز به درک چگونه این ویروس در حال گسترش است فوری اطلاع رسانی به تصمیم گیری در مورد اینکه آیا جوامع می تواند بازگشایی و تشخیص شیوع آینده.

اما تکنولوژی غول’ مقاومت به اجازه مقامات بهداشت عمومی دسترسی به اطلاعات افراد دارای سابقه طولانی نگه داشتن اطلاعات شخصی در خارج از دست دولت است. اپل و گوگل گفت: آنها به صدها نفر از مقامات بهداشت عمومی ورودی در نرم افزار قبل از آن اعلام شد.

هر چند این شرکت برای اولین بار عرضه این تلاش با تماس با آن یک “تماس با ردیابی” سیستم مدیران شرکت در حال حاضر می گویند آن است که طراحی شده برای انجام هیچ چیز. آنها گفتند: آنها قصد دارند به طور کامل آزاد سیستم در اواسط این ماه است.

مقامات شرکت گفت: مقامات بهداشت عمومی خواسته بود برای کمک به دلیل تماس با ردیابی نرم افزار که با اتکا بر بلوتوث را به چالش های فنی بدون کمک کنند. آنها گفت: تلاش های خود را ساخته شده بود و نه به رقمی کردن تماس ردیابی و یا به جای عنصر انسانی از سلامت عمومی است.

اما هلن Nissenbaum استاد علم اطلاعات و مدیر زندگی دیجیتال ابتکار در دانشگاه کرنل به نام اپل و گوگل استفاده از حریم خصوصی خود را به دفاع از عدم اجازه مقامات بهداشت عمومی و دسترسی به گوشی های هوشمند و فن آوری “زرق و برق دار سرپوش و پوششی.” او گفت: این جالب است که این دو شرکت تا به حال برای سال تحمل جرم مجموعه ای از مردم داده شد اما در حال حاضر جلوگیری از استفاده از آن برای یک هدف است که “بحرانی به سلامت عمومی است.”

“اگر آن را بین گوگل و اپل داشتن اطلاعات من را به مراتب ترجیح می دهند من پزشک و مقامات بهداشت عمومی به داده ها در مورد وضعیت بهداشت و درمان,” او گفت:. “حداقل آنها محدود قوانین.”

اپل-گوگل با استفاده از سیستم کوتاه برد بلوتوث آنتن در گوشی های هوشمند برای ورود به سیستم هنگامی که دو نفر به تماس برای یک دوره کوتاه از زمان, اما که در آن است که تماس گرفت. یک هشدار ارسال می شود اگر یکی از این افراد آزمایش مثبت برای یک عفونت کروناویروس اما که اطلاعات به اشتراک گذاشته شده است با مقامات بهداشت عمومی و یا تماس با ما-ردیابی تیم های.

که محدودیت باعث شده است که برخی مقامات بهداشتی را به تلاش برای ساخت برنامه های خود را در خارج از اپل-گوگل طراحی شده است. اما توسعه دهندگان در سراسر جهان تلاش کرده اند که برای ساخت سیستم های خود را به اجرا قابلیت مسائل. برای مثال اپل محدود تمام برنامه های ساخته شده توسط اپل از ردیابی بلوتوث در “پس زمینه” برای جلوگیری از تخلیه باتری و مسائل مربوط به حریم خصوصی.

که بدان معنی است که کاربر باید یکی از برنامه های ساخته شده توسط ادارات بهداشت باز برای آن به کار — چیزی که اکثر کاربران را در پیدا کردن فوق العاده ناخوشایند است. هر زمان به عنوان مثال یک کاربر در زمان تماس تلفنی, خواندن ایمیل و یا قرار دادن تلفن خود را در جیب خود برنامه را اجرا نمی شود.

تنش بیش ویروس-نرم افزار ردیابی منعکس کننده عمده عدم تعادل قدرت بین فناوری غول و دولت های محلی و مقامات بهداشتی که استدلال می کنند که اپل و گوگل ویژگی های تصمیم گیری را تضعیف پاسخ خود را به یک اورژانس بهداشت جهانی. آن را نیز برجسته tech giants’ توانایی اعمال نامحدود کنترل چگونه میلیاردها گوشی های هوشمند کار می کنند.

“آنها در حال اعمال قدرت مستقل. آن را فقط دیوانه گفت:” مت Stoller مدیر تحقیقات در آمریکا آزادی اقتصادی پروژه واشنگتن فکر می کنم تانک اختصاص داده شده به کاهش قدرت انحصارات. اپل و گوگل باید “تصمیم گرفت برای تمام جهان” او افزود: “که این تصمیم برای عموم را. … شما باید خصوصی دولت است که به انتخاب بیش از جامعه خود را به جای دولت های دموکراتیک قادر به آن را انتخاب کند.”

برخی از توسعه دهندگان که در حال اجرا به قابلیت شماره خود تماس-ردیابی برنامه های خواسته شده به شرکت ها برای کمک به. اما به آنها گفته شد که آنها تنها می تواند دریافت که در اطراف حکومت اگر آنها با استفاده از اپل-گوگل سیستم است که آنها را منع از محل ضبط داده ها و یا به اشتراک گذاری اطلاعات با تماس با ما-ردیابی تیم های.

در داکوتای شمالی توسعه دهندگان تا به حال ساخته شده است یک تماس با ما-ردیابی برنامه Care19 که وارد مردم از گوشی های هوشمند داده های مکان به عنوان یک حافظه ابزار: در صورتی که فرد آزمایش مثبت بهداشت عمومی کارگر می تواند درخواست خود را برای اجازه به نقد و بررسی که اطلاعات بیش از دو هفته گذشته به قطعه با هم به جایی که آنها رفته بود. آنها تا به حال شده است امیدوار است که اپل-گوگل سیستم خواهد پالایش بیشتر دقت آن.

اما اپل محدودیت در مقابل به اشتراک گذاری داده ها با مقامات بهداشتی مجبور به توسعه دهندگان وجود دارد برای شروع از ابتدا. آنها در حال حاضر ساختمان دو برنامه مجزا — یکی برای تماس با-ردیابی تیم های دیگر در اپل و گوگل سیستم — حتی اگر آنها ترس است که منجر به کاهش عمومی تصویب بیشتری سردرگمی و تاخیر طولانی برای نجات داده است.

“هر دقیقه کنه که شاید شخص دیگری آلوده شدن بنابراین ما می خواهید می شود قادر به استفاده از همه چیز را ما می توانیم” گفت: Vern Dosch تماس-ردیابی رابط برای داکوتای شمالی. “من آن را دریافت کنید. آنها یک نام تجاری برای محافظت از. من فقط آرزو می کنم که آنها را با خود فک.”

Coronavirus نشان دهنده یک چالش عظیم برای تماس با ردیابی در سراسر جهان و برخی از کارشناسان گفته اند که بهداشت عمومی تیم نیاز به کمک آنها می توانید دریافت کنید. محققان در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز بهداشت امنیتی تخمین زده اند که ایالات متحده نیاز به جذب و آموزش 100,000 تماس ردیاب برای کمک به شناسایی بیمار و قرنطینه قرار گرفته است.

تماس با ردیاب امروز با استفاده از تماس های تلفنی و مصاحبه به آهنگ جنبش مردم و تکیه تقریبا به طور کامل در حافظه مردم. دقیقه به دقیقه با محل سیاهههای مربوط ثبت شده توسط مردم همراه برخی از مقامات استدلال می کند که بار با ارائه دقیق تر و خودکار راه برای ردیابی شیوع بیماری های جدید.

“ما در حال مرتب کردن بر اساس در نقطه که در آن ما فقط نمی تواند انجام دهد سنتی تماس با ردیابی. وجود دارد نه تنها نیروی انسانی گفت:” تایلر, Shelby, دانشجوی کارشناسی ارشد در دانشگاه ییل پزشکی و بهداشت عمومی در مدارس که در حال کار بر روی تماس با ما-نرم افزار ردیابی.

اما تیم دولت که سعی کرده اند به استفاده از برنامه ها برای کمک به, تماس, ردیابی شده اند مانع توسط تکنولوژی غول’ قوانین. توسعه دهندگان در آلبرتا کانادا خود ساخته بود تماس-ردیابی نرم افزار است که تلاش می کند با قابلیت اطمینان در اپل با توجه به اپل بلوتوث محدودیت. کوین میلی آمپر, مدیر اجرایی, مدیریت اطلاعات در آلبرتا بهداشت گفت: او التماس کرد با اپل برای کمک به, اما این شرکت خودداری کرد. آلبرتا مقامات بهداشتی در حال حاضر در حال بحث که آیا به من بدهید تا در این برنامه و با اپل تماس-سیستم ردیابی, حتی اگر آن را تا حد زیادی می تواند کاهش توانایی خود را به مسیر عفونت.

“یک بخش از جامعه ما است گفت:” خوب گوگل و اپل انجام داده اند پس چرا شما بچه ها اتخاذ این؟'” Mah گفت. “‘چرا دولت فکر می کنم آنها می تواند چیزی بهتر از اپل و گوگل؟'”

شرکت ها استدلال کرده اند که محدود کردن داده های برنامه با استفاده از می تواند به تقویت خود تصویب رای دادن چرا که ممکن است مردم اعتماد ندارند و یا استفاده از یک برنامه است که سیاهههای مربوط, محل سکونت خود را برای استفاده های بعدی توسط مقامات بهداشت عمومی. واشنگتن پست-نظرسنجی دانشگاه مریلند در بر داشت ماه گذشته است که یک گروه بزرگتر از آمریکایی ها گفت: آنها اعتماد عمومی سازمان بهداشت و درمان بیش از اپل و گوگل برای حفظ اطلاعات خود را امن است.

برخی از طرفداران حفظ حریم خصوصی را تحسین این شرکت موضع در اطراف گمنامی و نگرانی های امنیتی. آموس Toh یک هوش مصنوعی و فناوری پژوهشگر دیده بان حقوق بشر گفت که او نگران است که دولت های اقتدارگرا ممکن است وادار به شرکت ها برای تغییر شرایط به طوری که داده ها را می توان زد و به سرکوب حقوق بشر است.

“از آن باز می شود تا یک خطرناک جدید جبهه” Toh گفت. “این فن آوری در حال اثبات نشده و ما باید سوالات خود را در مورد دقت و پیامدهای برای گروه های آسیب پذیر.”

اما برخی از بخش های ایالات متحده از جمله اپل و گوگل, صفحه اصلی, دولت می گویند این محدودیت ها باید با ارائه برنامه های موثر بی فایده است. در کالیفرنیا اپیدیولوژی مسئول تماس با ردیابی نادیده گرفتن اپل-گوگل رویکرد و تصمیم گرفته اند بهترین دوره برای تماس با ردیابی است که برای آموزش هزاران نفر از مردم را به انجام این کار.

“محدودیت از این نوع از برنامه های گسترده ای هستند” گفت: Mike Reid, دستیار پروفسور پزشکی در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو است که منجر به تلاش برای آموزش تماس با ردیاب در دولت است. “من فکر نمی کنم آنها نقش مهمی بازی برای بسیاری از مردم است.”

تماس با ردیاب, او گفت:, را با استفاده از نرم افزار ساخته شده توسط Salesforce و Accenture برای کمک به رسیدن به بيماران توسط گوشی و آموزش در مورد چگونه برای محافظت از حساس اطلاعات بیمار.

ما به درد به حداقل رساندن میزان اطلاعات ما را از مردم و ما درخواست رضایت از مردم ما در حال صحبت کردن در تلفن. ما به طول قابل توجهی برای اطمینان از قوی وجود دارد ویژگی های کنترل برای اطمینان از anonymization از سیستم عامل های ما,” او گفت:. “شما می توانید می گویند همان چیزی که در مورد این فناوری بزرگ شرکت ؟ من مطمئن هستم.”

برخی از محققان امنیتی نیز مورد سوال که آیا این شرکت محدودیت در مقامات بهداشت عمومی و ویژگی های روش مطرح چالش های خود را.

با اپل و گوگل رویکرد “ما overcompensated برای حفظ حریم خصوصی و هنوز هم ایجاد خطرات دیگر و مشکل حل نشده گفت:” اشکان سلطانی سابق کارشناس ارشد از کمیسیون تجارت فدرال. “من شخصا می خواهم راحت تر خواهد بود اگر آن را یک آژانس بهداشت که به من اعتماد و وجود حمایت های حقوقی در محل بیش از استفاده از داده ها و من می دانستم که عمل اختصاصی تیم امنیتی.”

کشورهایی مانند آلمان و ایتالیا و هلند گفته اند که آنها با استفاده از اپل-گوگل سیستم هر چند کشورهای دیگر از جمله نروژ و انگلیس در حال ساخت و تست بیشتر متمرکز برنامه های آنها امید به کار در اطراف این شرکت محدودیت. فرانسه دیجیتال وزیر Cédric O گفت: در یک مصاحبه تلویزیونی هفته گذشته بود که عمیقا تاسف چگونه اپل شکست خورده بود برای کمک به این کشور را تلاش در طول بحران و مقامات را به یاد داشته باشید اندکی.

اما برخی از کارشناسان بهداشت عمومی بر این باورند که فشار به سمت اثبات نشده ویروس-برنامه ردیابی است اتلاف زمان و از دست رفته است. تام فریدن سابق مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در حال حاضر مشغول به کار با سازمان بهداشت حیاتی استراتژی گفت: نزدیکی-سیستم ردیابی به عنوان پیشنهاد شده توسط اپل و گوگل “بوده است تا حد زیادی حواس پرتی.”

“وجود دارد بسیار جدی سوال در مورد امکان سنجی آن و توانایی خود را به انجام می شود کافی احترام به حریم خصوصی و آن را به گل آلود کردن آب برای آنچه که در واقع نیاز به اتفاق می افتد” فریدن گفت: در مصاحبه روز شنبه. “این یک رویکرد است که انجام شد و با مقدار درک و بسیاری از overpromising.”

گروه او در حال حاضر مشغول به کار با نیویورک مقامات دولتی برای ساخت سه گوشی های هوشمند برنامه های مقابله با بیشتر مشکلات اساسی: کمک به قرنطینه افراد مبتلا از راه دور بهداشت و درمان-مراقبت از بازديد و مواد غذایی تحویل و کمک به تماس با ردیاب خود را انجام شغل است. او گفت که توسعه دهندگان دست و پنجه نرم کردن با اپل-گوگل سیستم می توانست تاثیر بیشتری با تمرکز بر ساده تر مبارزات محلی و ادارات بهداشت به عنوان مخالف به دنبال “تفکر جادویی.”

نزدیکی-ردیابی سیستم های “روشن شی براق,” او گفت: “اما در حال حاضر آنها در حال انجام هیچ چیز برای جلوگیری از این بیماری همه گیر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>