AOC انتقاد بیل د Blasio برای ‘غیر قابل قبول’ نظرات پس از شهردار می گوید پلیس نشان داد ‘فوق العاده ای داری’ اعتراض

کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز (D—NY) ناودان نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio بیش از “غیر قابل قبول” اظهارات که در آن او در دفاع از این شهر اداره پلیس و گفت: آن را نشان داد “خویشتن داری” که در پاسخ به اعتراضات که فوران در طول تعطیلات آخر هفته.

مترقی دانشجوی سال اول دموکرات با صدور بیانیه ای نخوری شهردار نظرات پس از ویدئوها به صورت آنلاین پست شنبه نشان داد NYPD وسایل نقلیه رانندگی را از طریق یک جمعیت تظاهر کننده در سراسر کشور تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید. 46 ساله غیر مسلح سیاه مرد کشته شد و پس از اقامه دعوا هوا به عنوان یک افسر kneeled در گردن او برای بیش از هشت ساعت با توجه به شارژ اسناد و مدارک.

Mr د Blasio گفت: پلیس شهر نشان داد “فوق العاده ای داری به طور کلی” هر چند او اضافه کرد که او نگران بود در مورد گزارش NYPD خودرو رفتن را از طریق جمعیت کثیری از معترضین.

“من دیده ام که تصویری و من به وضوح شنیده در مورد تعدادی از موارد دیگر. آن را نامناسب برای معترضان به فراگیر یک وسیله نقلیه پلیس و تهدید افسران پلیس,” او گفت:. “است که اشتباه در آن صورت است که اتفاق افتاده است در تاریخ اعتراضات در این شهر است.”

شهردار همچنین در توصیف فیلم از این حادثه به عنوان “ناراحت کننده” اما ادعا تقابل “آغاز شده بود توسط گروهی از معترضان همگرا در یک خودروی پلیس حمله که وسیله نقلیه. این غیر قابل قبول است.”


بسیاری از افرادی که به تماشای شهردار کنفرانس مطبوعاتی به سرعت با اشاره به دیگر فیلم از تظاهرات در شهر نیویورک نشان داد که افسران درگیر شدن در بسیاری از مجادلات با تظاهرکنندگان و همچنین دستگیری به وضوح مشخص شده روزنامه نگاران پوشش تظاهرات.

Ms Ocasio-کورتز برچسب گذاشته شده توسط شهردار در بیانیه ای ارسال شده به توییتر نوشته: “نظرات خود را امشب بودند غیر قابل قبول است.”

او افزود: “به عنوان شهردار این اداره پلیس تحت رهبری خود را.”

“این لحظه مطالبات رهبری [و] از پاسخگویی هر یک از ما. دفاع و بهانه ای برای NYPD در حال اجرا Suv ها به جمعیت اشتباه بود” Ms Ocasio-کورتز ادامه داد. “در حال اجرا Suv ها در جمعیت افراد هرگز نباید نرمال بود. مهم نیست که آیا این مهم نیست که چرا.”

این کنگره صورت گرفته با ماموران درگیر در این حادثه به “عدالت را به” نوشتن: “آنها می تواند آنها را کشته و ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از آنها مجروح شدند.”

بسیاری از کسانی که در تظاهرات در طول حداقل 30 شهر ایالات متحده گفته اند که آنها در اعتراض به مرگ آقای فلوید و همچنین استفاده بیش از حد پلیس به زور علیه جوامع اقلیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>