آنتونیو گاندی-طلایی را دوست دارد به حل پازل. ردسکینز’ راهکار است تا بعد.

در داخل خانه گاندی-طلایی فعالیت مورد علاقه بود اره منبت کاری اره مویی پازل. او آنها را “مثل هر روز”. آنها آزمون هوش خود را که به دادگاه تجدید نظر به یک پسر که به ارث برده بود و او را رقابتی خط. گاندی-طلایی پرواز را از طریق پازل از Teletubbies و جورج کنجکاو و بعد بزرگتر و سخت تر از آنهایی که با مناظر و مردم است. او وسواس جمع شدن “صدها” جداسازی قطعات و سوار کردن مجدد همان آنهایی که بیش و بیش از این به چالش کشیدن خود را برای رفتن سریع تر و سریع تر است.

“من همیشه دوست داشتم برای تکمیل کارها و رقابت با خودم” گاندی-طلایی گفت. “من شروع به توجه به این بعد در زندگی من, اما من نوع سخت در خودم در آن جنبه تا آنجا که ضرب و شتم خودم و تکمیل این نوع از بهبود. من واقعا احساس می کنم که فقط من نگه داشته با [پازل].”

تنها سالها بعد بود که گاندی-طلایی چه قدر آن ساعت به شکل ذهن خود را. پازل ساخته شده است یک سنگ بستر از صبر و غلظت. آنها به تقویت ارزش های به رسمیت شناختن و تکرار. آنها همه چیز را توضیح داد که پس از آن — گیتار, نقاشی, مجسمه سازی, مکعب روبیک کامل بازی بولینگ به عنوان یک تازه کار و توسعه برخی از همان صفات مسئول ظهور خود را به آرامی از استخدام های کوچک-مدرسه گیرنده به Washington Redskins پیش نویس دور چهارم انتخاب کنید.

در حال حاضر گاندی-طلایی مغز تبدیل شده است مهم ترین بخش از offseason. 6-پا-4, 223-پوند گیرنده می داند مربیان ارزش خود را در طول و قدرت خود را, اما او هرگز نگران در مورد ویژگی های فیزیکی است. او honed آنها پس از شروع ژیمناستیک به عنوان یک کودک شکسته وزن-اتاق چمباتمه زدن رکورد در آزادی دانشگاه و توسعه توانایی غیر طبیعی به پیروزی 50-50 توپ.

عدم فیزیکی جلسات بسیار گاندی-طلایی که می گوید او اعمال یادگیرنده اما او می داند او باید به حل جرم مفاهیم به حداکثر رساندن تاثیر خود را هر زمان که آنها بازگشت به میدان است. او می خواهد برای تبدیل شدن به یک مکمل برای گیرنده تری McLaurin و یک سلاح برای کارفرمایی Dwayne هاسکینس.

“بخشی از من احساس من می توانم پیش رو” گاندی-طلایی گفت: از بودن در قرنطینه اضافه کرد: “من در واقع می تواند نشستن و مطالعه روز. من لازم نیست که هر چیز دیگری به انجام در حال حاضر است.”

در جلسات در طول مجازی minicamp این Redskins نیست, مشخص, نقش گاندی-طلایی. تمام گیرنده های در حال یادگیری تمام مفاهیم rookie گفت که او را دوست دارد. او نوع بازیکنی که فلفلی مربیان و سوالات در مورد چگونه, cornerbacks و safeties عمل در برخی دفاعی به نظر می رسد در حالی که در آزادی. او نیاز به یک پیچیده درک درستی از جرم چون به عنوان یک دانشجوی سال اول او بود و در عین حال به توسعه فیزیکی تهدید او را تبدیل به — که یکی از دلایل گاندی-طلایی فرود در فرودگاه آزادی در وهله اول. کالج پیشاهنگی صیقلی منطقه مترو آتلانتا جایی که گاندی-طلایی تا به حال نقل مکان کرد زمانی که او 7 بود اما تنها یک مدرسه دیگر Kennesaw State, تا به حال به او پیشنهاد کمک هزینه تحصیلی.

هنوز هم بیشتر زمان شعله های آتش مربی ران قهوه ای صرف با گاندی-طلایی بیشتر متقاعد شده او بچه ذهنیت او را موفق می شوند. قهوه ای هرگز احساس او را سرگرم گاندی-طلایی و یا تحت تاثیر قرار دادن او را با یک سخنرانی و در حالی که گاندی-طلایی شد “نوع در جهان خود را گاهی اوقات” براون گفت: مربی فقط دوست داشتم بچه ها رفتار. او در مقایسه با به طور منظم, استخدام رقابتی و قاتل به استرس به دام افتاده در ساعت شلوغی, d. C. ترافیک.

“استخدام AGG” براون گفت: “آن را مانند شما در حال رانندگی در نزدیکی اقیانوس اطلس در 2 صبح شما آزاد هستید.”

بعد در گیرنده جلسات در آزادی قهوه ای گاهی اوقات تعجب می کنم که اگر گاندی-طلایی پیچش یا حلقه زنی مو خود را با یک مداد بود گوش دادن. اما آنچه تحت تاثیر بقیه مربیان بود تمایل خود را اگر او را درک نمی کنند یک مفهوم به سوال بپرسید تا او. ترنر Gill, سرمربی سابق کشید یک خط مستقیم از گاندی-طلایی مطالعه عادات به توانایی های خود را برای کمک به یک دانشجوی سال اول با وجود محدود ،

افسانه “AGG” را به عنوان او شناخته شد شروع سال دوم. در فصل بازکن در برابر بیلور, AGG تا به حال 13 پذیرایی برای 192 متری و دو touchdowns به عنوان 34-نقطه فلک زده شعله های آتش کشیده شدن یکی از این دهه بزرگترین بزند. سال بعد هنگامی که آزادی نقل مکان کرد و به لشکر من-FBS, گاندی-طلایی را به دست آورد کشش به عنوان یک NFL چشم انداز و مردم شروع به توجه به هنر خود و پازل و توانایی انجام backflips.

“شما می خواهم به طور مداوم به شنیدن در مورد موفقیت و نه فقط با, فوتبال, گفت:” آزادی مدیر ورزشی ایان McCaw. “او بزرگتر-از-زندگی در اینجا در محوطه دانشگاه.”

در این زمینه حتی به عنوان بدن خود را رشد گاندی-طلایی هنوز هم به اعتقاد او جدا شده خود را با فراست. گیل سابق شعله های آتش مربی متوجه چگونه او همیشه خواسته این تیم بهترین cornerback به پوشش او در عمل است. بوفالو مربی لنس Leipold در حالی که تیم خود را در تلاش برای پوشش گاندی-طلایی چگونه متوجه گیرنده همیشه به نظر می رسید به بازی کردن و فاصله. اما گاندی-طلایی را proudest لحظه آمد در فصل گذشته در برابر سیراکیوز.

نارنجی و سپس رتبه 22 در سراسر کشور آغاز شده و در پوشش خبری. گاندی-طلایی تا به حال مورد مطالعه قرار cornerback کریستوفر فردریک بنابراین زمانی که او شروع به متراکم گاندی-طلایی در خط داد و بیداد, تلاش برای جلوگیری از او را از خارج شدن گیرنده آماده بود. گاندی-طلایی متقاعد مربیان به تماس با یک بازی است که معمولا مورد نیاز او را برای شروع مسیر خود خارج faking عمودی “به” الگوی قبل از برش به سمت وسط میدان. در این زمان هر چند او تنها در زمان یک گام به خارج برای دریافت تهاجمی فردریک تعادل و سپس شروع به پریدن کرد و برگشت داخل. فردریک تصادفا گاندی-طلایی, گیر افتاد, عبور باز و تبدیل آن به یک 56-حیاط به دست آورید. این بازی نمونه ای از نرم-صحبت گیرنده.

“اقدامات خود را صحبت می کنند تا با صدای بلند به شما نخواهد بود قادر به شنیدن آنچه که او گفت:,” گفت: سابق آزادی توهین آمیز هماهنگ کننده هارون Stamn.

که همان نوع حل مسئله توانایی می تواند دیده می شود در گاندی-طلایی مدرسه کار می کنند. او یک گرافیک-طراحی عمده که اغلب منزوی خود را در استودیوی هنری nitpicking کار خود را در آنجا به طور کامل به عنوان او در زمین فوتبال است. مربیان گاهی اوقات نگران گاندی-طلایی شد بیش از حد سخت را بر خود است که آن را تحت تاثیر خود بازی اما ارشد کاردانی ورزشی مدیر امور علمی Kristie Beitz — بهتر شناخته شده به عنوان “خانم ب” — را دیدم او بزرگترین چالش داخلی به عنوان انتگرال به موفقیت خود را.

“برای یک خارجی شما می شود گفت:” وای که فوق العاده,’,” او گفت:. “او همیشه می گفت:” من می تواند انجام داده ام کمی بیشتر.'”

در حال حاضر در Lynchburg, Va., جایی که گاندی-طلایی است که هزینه های بسیاری از قرنطینه او در بر داشت خود را در یک آشنا موقعیت. او نشسته با تیم خود را صادر آی پد و نوت بوک نوشتن و بازنویسی آن مفاهیم با هم رفتن. راهکار این است که خود, جدیدترین, سخت ترین پازل و یک بار دیگر او این است که رقابت با خود — جداسازی قطعات و سوار کردن مجدد آن تلاش برای رفتن سریع تر و سریع تر است.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>