Antonio Brown می گوید NFL است و نگه داشتن او در خارج از زمین با کشیدن از تحقیق

قهوه ای نوشت و نظرات خود را در کنار تصویری از NFL کمیسر راجر Goodell گفتن خبرنگاران قبل از سوپر باول که در لیگ می خواهد به قهوه ای “در مسیر درست” و “در منطقه که در آن او می تواند در زندگی موفق.”

یک NFL گفت: صبح روز پنج شنبه در لیگ خواهد بود و نه اظهار نظر در قهوه ای خواسته است.

قهوه ای, 32, شد, شش-زمان Pro کاسه برای استیلرز قبل از او معامله به اظهارات پیش از 2019 فصل است. اما اوکلند قطع او درست قبل از فصل به طور منظم آغاز شد و پس از او را به رویارویی با مدیر کل مایک Mayock در طول تمرین. امضا شده توسط میهن پرستان به عنوان یک عامل رایگان قهوه ای, بازی های برگزار شده تنها در یک بازی در سال 2019 قبل از او منتشر شد و پس از ورزش نشان داده شده گزارش شده است که او فرستاده بود تهدید پیام های متنی به یک زن بود که او را متهم کرد از تجاوز جنسی. او را امضا نکرده با یک تیم پس از آن.

دو زن را متهم به قهوه ای تجاوز جنسی و ملاقات او با NFL مقامات در ماه نوامبر به بحث در مورد این اتهامات است. براون همچنین التماس هیچ مسابقه به جنایت باتری و سرقت اتهامات در فلوریدا پس از او و همدست حمله یک حرکت-راننده کامیون در فلوریدا در ماه ژانویه دریافت دو سال مشروط.

در اصل قهوه ای باقی مانده در برزخ تا NFL پس از اتمام تحقیقات خود را به عنوان تیم خواهد بود تمایلی به امضای او را با تهدید لیگ تعلیق حلق آویز بیش از سر خود را.

“من باید انطباق با هر درخواست از تحقیقات خود را در طول 11 ماه گذشته” او نوشت: در Instagram. “شما تا به حال دسترسی به همه من گوشی شما می دانید آنچه در این معامله این است که در هر وضعیت است که رسانه ها تحریف شده است. من شده اند با دیدن درمانگر شما از من خواست به من مشغول به کار در تمام جنبه های زندگی من در سال گذشته و تبدیل به یک مرد بهتر است به دلیل آن است. این واقعیت است که شما حاضر به ارائه مهلت و دلیل این واقعیت است که شما نمی خواهد خود را حل و فصل تحقیقات به طور کامل غیر قابل قبول است.”

روز دوشنبه قهوه ای در توییتر نوشت که “در این مرحله خطر بزرگتر از پاداش” و “زندگی می رود.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de