آنتونیو قهوه ای, Lamar, جکسون, کار کردن با هم ترک کلاغ طرفداران زیادی برای اندیشیدن

که در عکس جلب توجه برخی از شنبه, و نه فقط به این دلیل این سه نفر انجام شد فوق العاده ضعیف کار از تمرین های اجتماعی فاصله.

لیست تیم NFL است که در واقع ممکن است نیاز به قهوه ای و شاید از همه مهمتر امید به نگه داشتن او را در چیزی شبیه خود بهترین رفتار بسیار محدود است. در واقع سامسونگ ممکن است تنها تیم ملی که احتمالا متناسب با این لایحه پس از خلیج تمپا Buccaneers متمایل به خارج است.

قهوه ای روشن ساخته است که او می خواست دوباره با تام بردی زیر این جفت ارز در کوتاه تجربه به عنوان هم تیمی در سال گذشته با انگلستان جدید و سابق پرستان کارفرمایی داده است نشانه های او احساس مشابه اما Tampa Bay مربی بروس Arians قاطعانه له که سناریوی هفته گذشته است.

Arians که مربی قهوه ای در سال 2010 و 2011 در حالی که دستیار در پیتسبورگ به نام براون یک “سردستهزنان خواننده اپرا” در سال گذشته و احتمالا پرداخت نزدیک توجه به راه قهوه ای سوخته تعدادی از پل ها با استیلرز که در نهایت معامله شد او در سال 2019 به اظهارات. قهوه ای و حتی نمی توان آن را به فصل به طور منظم با اوکلند منتشر شد که او را در اوایل ماه سپتامبر در آن نقطه هفت بار نرم افزار کاسه honoree سرعت پیوست میهن پرستان یک آزمایش است که به طول انجامید فقط یک بازی است.

قهوه ای ماند بیکار بقیه فصل و مسائل بدتر برای او در ژانویه زمانی که او نشان داده شده در ویدئو سرزنش کردن مادر از فرزندان جوان خود و افسران پلیس در محل اقامت خود در هالیوود فلوریدا. بعد که ماه او صرف یک شب در Broward County زندان و دادگاه ظاهر در ارتباط با اتهام حمله به یک حرکت-راننده کامیون است.

اخیرا هر چند قهوه ای ارائه کرده است چندین عذر خواهی و ادعا کرد او خواهد بود “واقعا سپاسگزار” به “بازی در هر نقطه.” با فرض اینکه او احساس می کند chastened با تجارب خود در طول شش ماه گذشته یک تیم است که می شود او می تواند خرید کم در ستارگان استعداد که ممکن است کمتر تمایل به علت خاموش-زمینه سردرد.

آن را در حال حاضر آشکار است که قهوه ای دارای یک رابطه خوب با پسر عموی جوان خود را با او کار کرده است و پیوستن به کلاغ می توانید اجازه دهید قهوه ای نه تنها بازی با جکسون حاکم NFL MVP بلکه چهره استیلرز دو بار در سال.

بالتیمور در همین راستا تا به حال یک صندلی ردیف جلو برای “AB” نشان می دهد برای سال های بسیاری است. بیش از 17 بازی پوست قهوه ای بازی کرده است در برابر کلاغ او انباشته شده است 99 جلب برای 1,191 متری و پنج touchdowns.

علاوه بر این در حالی که سامسونگ led NFL در سال گذشته در نقاط به ثمر رساند و دوم در محوطه به دست آورد در مسیر به یک 14-2 ضبط آنها می تواند ایستادن به روز رسانی در گیرنده گسترده. گلابی قهوه ای نشان داد اما وعده نیز دچار صدمات ارسال 46 جلب برای 584 و هفت touchdowns دوم در این تیم در هر سه دسته به تنگ پایان Mark Andrews.

بالتیمور دیگر گیرنده های همراه فقط برای 69 جلب و 835 متری و گروه کل کل yardage در سال 2019 شد بالاترین برای یک NFL تیم گسترده ای از گیرنده های پس 2012 Kansas City Chiefs (هر the Baltimore Sun).

اضافه کردن Antonio Brown مسلما این لیگ بهترین گیرنده گسترده ای برای دهه های قبلی می تواند نشان دهنده یک افزایش عمده به تظاهرات حمله. ESPN آیا گزارش روز شنبه که کلاغ فکر هستند ترجیح می دهند به بهبود موقعیت از طریق آنچه به عنوان یک پیش نویس و نه از طریق آژانس.

از سوی دیگر قهوه ای است که به طور متوسط شما نمی free عامل به خصوص در یک نقطه در offseason زمانی که بسیاری از آرزو بازیکنان در دسترس در هر موقعیت امضا شده است.

اگر هیچ چیز دیگری از او ساخته شده یک تصور مثبت روز شنبه در یک گیرنده انتظار می رود در اوایل پیش نویس است. آلاباما جری Jeudy که او نیز در زمان تمرین در فلوریدا گزارش دور آمد و گفت که قهوه ای “به نظر می رسد خوب است.”

“او به نظر می رسد مانند او می تواند یکی دیگر از هشت نه نفر از 10 سال” Jeudy اضافه شده است.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im