این مطالعه توسط VA و محققان دانشگاهی تجزیه و تحلیل نتایج از 368 نر بیماران در سراسر کشور با 97 دریافت هیدروکسی کلروکین و 113 دریافت هیدروکسی کلروکین در ترکیب با آنتی بیوتیک آزیترومایسین و 158 دریافت نمی کند هر هیدروکسی کلروکین.

نرخ مرگ و مير در گروه تحت درمان با داروهای شد و بدتر از کسانی که دریافت مواد مخدر از این مطالعه نشان داد. نرخ بيماران در هواکش بودند تقریبا برابر با سود نشان داده به مواد مخدر.

بیش از 27 درصد از بیماران تحت درمان با هیدروکسی کلروکین درگذشت و 22 درصد از کسانی که تحت درمان با درمان ترکیبی درگذشت در مقایسه با 11.4 درصد مرگ و میر در کسانی که تحت درمان با داروهای مطالعه گفت. نتایج حاصل از یک مطالعه مشاهدهای از نتایج و نمی شد بخشی از یک مطالعه تصادفی کنترل شده با پلاسبو کارآزمایی بالینی است که استاندارد طلا برای تست مواد مخدر.

مطالعه منتشر شده در سایت medrxiv.org که تهاتری برای مطالعات علمی در coronavirus که نشده است کارشناسی شده یا چاپ شده در مجلات علمی.

“یک انجمن به طور کلی افزایش مرگ و میر شناسایی شد در بيماران تحت درمان با هیدروکسی کلروکین به تنهایی” نوشته نویسندگان که وابسته به دانشگاه ویرجینیا دانشگاه کارولینای جنوبی و VA سیستم در کلمبیا S. C. “این یافته ها اهمیت انتظار نتایج مداوم آینده نگر تصادفی کنترل شده با مطالعات قبل از گسترده تصویب این مواد مخدر.”

Coronavirus همه گیر است پیشی جهان سریع تر از علم پاسخ می دهد. هیچ واکسن یا درمان های تایید شده برای مبارزه با گسترش آن و یا کاهش شدید علائم تنفسی که ادعا کرده اند بیش از 175,000 زندگی در سراسر جهان است.

در برخی موارد, امید اتحاد ساختگی شواهد در سراسر جهان با عجله برای پیدا کردن اقدامات متقابل. بیمارستان ها و پزشکان در سراسر جهان شده اند تجویز کلروکين و هیدروکسی کلروکین اغلب در ترکیب با آزیترومایسین, بر اساس اعتقاد به آن کمک می کند, با وجود عدم صدا شواهدی وجود دارد که این داروها را به بیماران بهتر است یا از بین بردن ویروس از بدن است.

علاقه به مواد مخدر به اوج خود رسید و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن آغاز کرد و بارها و بارها افزایش استفاده از آنها در کاخ سفید, اخبار کنفرانس ها. او در توییتی اشاره به یک مطالعه در ماه مارس است که از آنجا آمده و تحت بررسی برای آن نحیف محاکمه اندازه و مشکوک. در یک تصمیم گیری است که آیا استناد به هر گونه شواهد به نفع غذا و دارو صادر اضطراری با استفاده از مجوز اجازه می دهد این دارو به تجویز در بیمارستان.

اما خطرات ناشی از این داروها برای درمان برخی از coronavirus بیماران در حال تبدیل شدن ظاهری به خصوص زمانی که هیدروکسی کلروکین استفاده می شود در ترکیب با آزیترومایسین. کوچک خطر مرگ قلبی برای بیماران این داروها ناشی از شناخته شده عوارض: آنها گسترش تقسیم دوم زمان مورد نیاز برای قلب برای شارژ بین بیت, یک بیماری به نام QT طولانی شدن.

با استناد به این پدیده یک پانل از بیماری های عفونی در جامعه آمریکا با استناد به این خطرات به شدت توصیه می شود آن پزشک, اعضای, که ترکیبی از مواد مخدر باید تنها در یک کارآزمایی بالینی است. آن اشاره کرد عدم وجود شواهد روشن از هر گونه بهره مند شوند. درمان آن دستورالعمل اظهار داشت: “به طور کلی قطعیت شواهد بسیار پایین بود.”

ملی فرانسه آژانس مسئول ایمنی مواد مخدر گزارش شده است که 43 نفر مصرف هیدروکسی کلروکین و یا ترکیبی از این مواد مخدر و آزیترومایسین رنج می برد قلبی مربوط به عوارض و بین یک تا چهار مرگ و میر. آژانس گفت: مواد مخدر داده می شود باید تنها به بیمارانی که در بیمارستان بستری هستند و با covid-19 بیماری coronavirus باعث می شود. محققان در برزیل به پایان رسید بخشی از یک کارآزمایی بالینی آزمایش دوزهای بالا از کلروکين در covid-19 بيمار پس از آنها توسعه یافته مشکلات قلبی رنج می برد و بالاتر مرگ و میر.

یک تیم از محققان دانشگاه نیویورک Langone Medical Center یافت که از 84 بیماران تحت درمان با ترکیبی از هیدروکسی کلروکین و آزیترومایسین 11 درصد بود QT طولانی شدن فراتر از 500 میلی ثانیه — ثابت منطقه خطر برای مرگ ناگهانی قلبی. سی درصد از بیماران به طور کلی تا به حال قابل توجهی افزایش می دهد و در قلب خود’ فواصل QT.

Lior Jankelson یک محقق در Langone مطالعه گفت: خطر باعث می شود آن را بسیار مضر برای افراد به مواد مخدر به عنوان یک پیشگیری و یا بدون مثبت coronavirus آزمون است که گزارش شده است اتفاق می افتد در سراسر جهان است.

“اگر بیمار است نه اثبات شده به بیمار می شود, پس از آن من فکر می کنم هیچ سوال وجود دارد که خطر در ارتباط با این درمان مناسب نیست,” او در مصاحبه ای گفت:.

“این واقعا یک وضعیت شدید … که در آن شما باید صدها نفر از هزاران نفر اگر نه بیشتر از مردم گرفتن یک ترکیب شناخته شده است که افزایش فاصله QT در به طور کلی وضعیت پرخطر,” او گفت:.

در بیمارستان, راه برای مدیریت خطر مهلک عوارض جانبی است با نوار نظارت با توجه به متخصصان است. اما حتی پیشرفته ECG غربالگری ممکن است خطر را کاهش دهد.

NYU Langone مطالعه نشان داد که موجود QT طولانی شدن نیست پیش بینی های بعدی QT افزایش از استفاده از مواد مخدر. نارسایی کلیوی شد, بیشتر از عوامل خطر — نشان می دهد که بیماران بدحال هستند در بیشترین خطر ابتلا به عوارض جانبی خطرناک از مواد مخدر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقالات