آنتونی cake eater مردم را به ماندن در خانه پس از پدر می میرد و از coronavirus

انهدام آنتونی cake eater اعلام کرده است که پدرش در گذشت, پس از عقد قرارداد coronavirus.

28 ساله گفت: پدر او سالم و مبتلا به هیچ زمینه مسائل مربوط به سلامت و خواست مردم به ماندن در خانه و جلوگیری از نادیده گرفتن مستند اقدامات است.

“من بسیار خصوصی فرد و TBH من هنوز در شوک اما شاید این می تواند کمک به مردم به ماندن صفحه اصلی” cake eater نوشت: در Instagram.

“پدر من گذشت از این ویروس دیروز و او متناسب با مسائل مربوط به سلامت. مردم بیشتر بیرون رفتن و معاشرت دیگر این انزوا گذشته و بیشتر از آن را.

“من پزشک نیستم اما من نمی دانم اگر شما در خانه بمانند شما کمتر احتمال دارد به آن را گرفتن و یا از آن عبور کند. آن را به طور جدی به ارزش خطر است.”

یک بیانیه منتشر شده توسط cake eater را پروموتر فرانک وارن بخوانید: “فرانک وارن و هر کس در Queensberry تبلیغات می خواهم به بیان مخلص آنتونی cake eater و خانواده اش پس از گذشت نابهنگام پدر خود است.

“کروناویروس یک موضوع است تحت تاثیر قرار همه ما اما این باعث نمی شود که فرد تلفات را کمتر غم انگیز است.

“ما امیدواریم که طرفداران خود را گوش دادن به آنتونی درخواست قلبی برای مردم به دولت مشاوره به طور جدی بنابراین ما می توانید سعی کنید و به حداقل رساندن درد و رنج دیگران است.”

Cake eater که موفق به کسب 19 از 20 حرفه ای دعوا برنامه ریزی شده بود به مبارزه برای کشورهای مشترک المنافع نور عنوان سنگین وزن در O2 Arena در مارس قبل از این رویداد به تعویق افتاد با توجه به همه گیر.

بیشتر از 260 مرگ تایید شد در انگلستان در روز شنبه در نظر گرفتن مرگ و میر به 1,019 با بیش از 17000 موارد گزارش شده در کل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>