Anthony Mackie انتقاد طیف عدم تنوع در پشت صحنه

آنتونی مکی است به نام مارول برای عدم استخدام بیشتر سیاه و خدمه در هر فیلم دیگر از پلنگ سیاه.

این بازیگر که با بازی شاهین پس از Captain America: The Winter Soliderگفت که تنها “[استخدام] از مردم سیاه و سفید برای سیاه و سفید فیلم” می تواند نشان می دهد که “آنها به اندازه کافی خوب نیست که شما بیشتر سفید بازیگران”.

“ما تا به حال یک تولید کننده; نام او Nate مور” مکی گفت daveed را از دست Diggs در انواع مختلف’s, بازیگران, بازیگران در سری مصاحبه.

“او تولید پلنگ سیاه. اما پس از آن زمانی که شما فراموش سیاه Panther, شما باید یک مدیر, سیاه, تهیه کننده, یک طراح صحنه و لباس سیاه و سفید شیرین کاری طراح رقص. و من دوست دارم که بیشتر نژادپرست از هر چیز دیگری.”

مکی خواست مارول به “استخدام بهترین فرد برای این کار”.

“حتی اگر این معنی است که ما در حال رفتن به دریافت بهترین زنان ما در حال رفتن به دریافت بهترین دو مردان – خوب من سرد با تعداد کسانی که برای 10 سال آینده” او گفت:. “از آنجا که آن را شروع به ساخت نسل جدیدی از مردم که می تواند چیزی را در رزومه خود را به آنها را از دیگر مشاغل است.”

او گفت که به عنوان یک پیشرو در او سعی خواهد کرد به فشار برای این که او را “قدرت و توانایی پرسیدن این سوالات”.

“این واقعا برایم ناراحت کننده است که من انجام داده ام هفت مارول فیلم که در آن هر تولید کننده هر مدیر در هر شیرین کاری فرد هر طراح صحنه و لباس هر PA هر فرد بوده و سفید,” او گفت:.

مدیر Ryan Coogler مونتاژ خود را در پشت صحنه خدمه برای پلنگ سیاهکه شامل هانا Beachler.

Beachler شد اولین آفریقایی-آمریکایی به برنده بهترین طراحی تولید در مراسم اسکار در سال 2019.

مستقل است تماس دیزنی و مارول برای نظر.

مکی آینده دیده می شود در اولین دیزنی+’s Marvel تلویزیون را نشان می دهد شاهین و سرباز زمستان در کنار سباستین استن. پیدا کردن همه چیز ما در مورد این مجموعه اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات