کوان شب شامل شش کمک می کند و مقدار زیادی از قوی تصمیم گیری است. او ایجاد امتیاز از موقعیت هایی که ممکن است به پایان رسید با گردش در اوایل در حرفه خود. Turgeon, گفت, این, ارشد, است, “به من کمک مربی این تیم” زمانی که این گروه نیاز به یک تکان خوردن. رو به یک رتبه تیم در یک رول کوان تا به حال شاید این کامل ترین بازی حرفه ای خود را.

“آنتونی کوان کردن نمودار کارآمد و سریع آفت” Turgeon گفت. “او را با داشتن سرگرم کننده است. او واقعا خوب است.”

پس از آن وجود دارد Jalen اسمیت دیگر کلید دندانه دار در شماره 15 مریلند امید برای معنی دار مسابقات اجرا شود. اسمیت را حفظ کرده است و تسلط او نشان داد که در هفته گذشته به ثمر رساند 18 امتیاز در نه عکس. وی افزود: 14 ریباند و مسیر چهارم خود را مستقیم و دو دو و تحت تاثیر عکس در اطراف لبه با پنج بلوک گره زدن حرفه ای بالا است.

برنده شد مریلند چهارم راست شروع زمانی که Terps (17-4, 7-3 ده بزرگ) تبدیل به اطراف یک 14-نقطه حاصل کار دو تیم کسری در شمال غربی on Jan. 21. مریلند ماند مناسب در خانه و جامعی آیووا پنج بازی برنده خط خط آغاز شد که با غالب عملکرد Jan. 10 برابر Terps که تا به حال بدترین نمایش فصل در کارور-Hawkeye عرصه است.

“این یک اعتماد به نفس, افزایش” اسمیت گفت: از Terps’ چهار بازی برنده خط خط. “بسیار به جهان اطلاع از چگونه ما می تواند بازی کند. ما می دانیم که ما می تواند بازی کند.”

Hawkeyes ستاره لوکا Garza سابق همه ملاقات از Maret به ثمر رساند 21 امتیاز اما هشت نفر از کسانی که در آمد نهایی 90 ثانیه. اسمیت نمی پایان با زرق و برق دار scorelines او در هفته گذشته — 25 امتیاز در شمال غرب و سپس 29 امتیاز در ایندیانا — اما او هنوز هم در یک آشنا در سطح بالا و کمک به نگه Garza در چک. این Terps کمک کرده بودند توسط Garza اولیه ناپاک مشکل است.

“Garza, آنچه که یک بازیکن بزرگ او این است که” Turgeon گفت. “تقریبا غیر ممکن است به گارد ویژه با تمام بورس و چگونه سریع آنها در حال حرکت است. باعث می شود آن را سخت به دو. اما استیکس واقعا بازی smart دفاع امشب. من فکر نمی کنم او به اندازه کافی اعتبار برای چقدر خوب او دفاعی.”

حواصیل بزرگ ده رهبر در نمره خود را برداشت دوم ناپاک کمتر از پنج دقیقه به بازی. او به سمت نیمکت در 15:15 علامت و آیووا بازی بدون او برای نزدیک به نه ساعت. اما Terps هنوز ازمایش کرده توسط یکی زمانی که او قادر به گرفتن مقدار استفاده از او نبود.

اما زمانی که Garza, 6-پا-11 junior خود را برداشت چهارم ناپاک پس از نیمه دوم را نقطه میانی مریلند بود کوتاه و پشت سر هم و Hawkeyes (15-6, 6-4) اجازه دهید بازی از باز کردن وجود دارد.

“ما یک تیم های مختلف با لوکا,” آیووا مربی Fran McCaffery گفت. “بیشتر او را در خارج وجود دارد, بهتر از ما هستند.”

دانشجوی سال دوم گارد هارون Wiggins به ثمر رساند 14 امتیاز 18 عکس و داریل Morsell 10 به ثمر رساند. این Terps نمی شلیک به خصوص خوب در ساخت فقط 45.6 درصد از میدان ولی هنوز در زمان چهار نقطه منجر به حاصل کار دو تیم. نه تیم رهبری بیش از شش در نیمه اول. حتی اگر Terps در نهایت امن قاطعانه با پیروزی در بازی های باقی مانده از طریق حدود 30 دقیقه.

“من فقط احساس می کنم مثل من جان سالم به در چیزی امشب” Turgeon گفت.

Turgeon, ملاقات با Morsell در اوایل این هفته یادآوری او را از چگونه او نیاز به در آغوش دفاعی خود را به هویت. جو Wieskamp یکی از Hawkeyes’ بهترین بورس به ثمر رساند و هشت امتیاز از طریق هشت دقیقه اما پس از آن مریلند برگزار دانشجوی سال دوم بدون هدف زمینه تا 9:45 علامت نیم فصل. زمانی که Terps بازدید آیووا Wieskamp رهبری تیم خود را با یک حرفه ای-بالا 26 امتیاز اما Morsell کمک کرده باشد او را به 17 امتیاز 5-of-14 تیر اندازی.

مریلند چراغ 52-49 قبل از رفتن بر روی یک 10-0 اجرا در اواسط نیمه دوم که بازی. جهش شامل غوطه دادن از اسمیت و سه اشاره گر از اریک آیالا و Wiggins.

این Terps به نظر می رسد گرفته اند گام های مثبت آنها به عنوان حرکت به قلب بزرگ ده برنامه. سه هفته پیش آنها دمیده شد در آیووا و به نظر می رسید به شناور. در حال حاضر آنها سر به مارس داشتن حرف اسکریپت.

“ما بازی ما بهترین بسکتبال ؟ احتمالا” Turgeon گفت. “اما من فقط فکر می کنم بیشتر وجود دارد در ایالات متحده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de