آنتونی کوان جونیور نگه می دارد و اثبات او یکی از کالج بسکتبال بهترین, یک شات بزرگ در یک زمان

سریع پشت سر هم بیش از چند دقیقه آینده تمدید میشیگان دولت منجر به seven با حدود سه دقیقه به رفتن. که در آن نقطه مریلند بود به ثمر رساند تنها 14 امتیاز در نیمه دوم و Terps ساخته نشده بود سه اشاره گر. این برسلین مرکز جمعیت فوران و رو به جلو توماس Kithier سیلی طبقه به عنوان Terps شروع بحرانی در اختیار داشتن.

این Terps’ Jalen اسمیت آمار سه اشاره گر به آرام جمعیت و سپس برداشت ارتجاعی در انتهای دیگر — و آنتونی کوان جونیور در زمان بیش از وجود دارد. ارشد گارد نقطه تا به حال هوا مچاله سه نقطه تلاش قبلا در این نیمه و تا به حال ساخته شده است یک سبد از بازی افتتاحیه دقیقه است. اما با بحرانی جاده پیروزی هنوز هم ممکن است کوان سه مستقیم سه اشاره گر به مهر مریلند 67-60 پیروزی.

“مورچه یک قاتل” اسمیت گفت. “او می تواند ضربه هر شات. من باور دارم اگر او heaves آن را از نیمه دادگاه او به آن رسید.”

کوان بود همه چیز مریلند مورد نیاز در این فصل تعریف لحظه. و او دقیقا چیزی بود که تیم خود را مورد نیاز پس از آن زمانی که او خود را متقاعد و هم تیمی های خود که حتی برنده این قدر به معنی کمی در تصویر بزرگ.

با وجود در حال ظهور به عنوان پیشتاز به نفع خود بزرگ ده فصل به طور منظم عنوان شماره 7 مریلند (21-4, 11-3) هنوز شش بازی به بازی ابتدا در روز سه شنبه 8 p. m. مسابقه در برابر شمال غربی (6-18, 1-13) در Xfinity مرکز. این برنامه ویژگی های سه جاده matchups — مقابل شماره 25 اوهایو ایالت مینه سوتا و راتگرز است که می تواند دشوار است. بنابراین پس از بازی مقابل میشیگان دولت کوان عنوان اهمیت و اشاره کرد تیم او نیست چیزی را به دست آورد و در عین حال.

“شما صحبت کردن در مورد یک پسر که نمی شود بیش از حد بالا نیست و خیلی کم” مربی علامت Turgeon گفت. “گاهی اوقات شما تعجب می کنم اگر او یک ضربان قلب. او خیلی آرام وجود دارد و آرامش در همه زمان ها. من فکر می کنم آنتونی بیشتر به کار با [instilling که ذهنیت سراسر team] از هر کسی است.”

قبل از ارشد خود را در فصل کوان تصریح کرد که او امیدوار است برای رهبری این تیم به یک دستاورد ملموس. او نمیخواهد دیگر خوب-اما نه بزرگ به پایان برسد. کوان که آغاز شده است و تمام 124 بازی پس از او وارد دانشگاه تبدیل شده است تثبیت شده بر اساس ترک کالج پارک با بیش از فردی تمجید.

هنگامی که در مورد خواسته دیرین مریلند پخش جانی هالیدی در اوایل این فصل کوان آغاز شده جواب او گفت: “او یک حلقه. هر بار که من او را نگاه می کنم در حلقه اول است.”

این که چگونه عمیقا ریشه دوانده کوان میل است. البته پس از او بخواهد مریلند به پیروزی شنبه او اشاره شده است که او نمی باید یک حلقه است. اما در آن نهایی چند دقیقه در برابر اسپارتها, Cowan تحت فشار قرار دادند و تیم خود را بیشتر در طول مسیر است که منجر به یک عنوان حتی اگر او مایل نیست و به دنبال آن دور نشده است.

در سه اشاره گر “این بود که هم تیمی های من واقعا تنظیم من و من باز به نظر می رسد” کوان گفت. “تمام من مجبور به انجام آن دست کشیدن پایین.”

Michigan State تا به حال برخی از نادر دفاعی ساقط. موشک وات محافظت کوان خوبی برای خیلی از بازی, اما اول سمت چپ کوان در گوشه ای به کمک در خط. داریل Morsell یافت کوان که ضربه اول خود را در اواخر سه اشاره گر به آن را 60-59.

در آینده در اختیار داشتن وات دوباره رها کوان پس از هارون Wiggins گرفت و چند قدم به سمت لبه و Wiggins گذشت به کوان برای رفتن به آینده سطل. سپس با 23 ثانیه برای رفتن کوان آمار سوم خود را مستقیم و سه اشاره گر آب بندی نفع خود.

کوان در بر داشت خود را در حالات مطلوب اما او هنوز هم تا به حال به عکس. آن لحظات زمانی که او به نظر می رسد در بهترین حالت خود.

او در دسامبر ضربه زدن به تساوی سه-اشاره گر با 19 ثانیه به رفتن در خانه در برابر ایلینوی سپس بعد از اضافه شدن برنده پرتاب آزاد. کوان ضربه اواخر سه در ایندیانا در ماه گذشته به عنوان Terps رفت و برگشت به نفع خود. در آخر سه دقیقه از بازی در این فصل کوان در حال تیر اندازی 10 برای 16 (62.5 درصد) از سه نقطه محدوده. تا آن نقطه او در حال تیر اندازی 31.5 درصد از فراتر از arc.

Michigan State تا به حال به ناپاک پس از وینستون از دست رفته یک اشاره گر با 11 ثانیه برای رفتن و مریلند پیشرو 65-60. اسپارتها ارسال کوان به خط ناپاک. به عنوان ایالتی میشیگان طرفداران رهبری برای خروجی کوان بعدا گفت که او فکر کرد که: “در ذهن من وجود دارد هنوز هم برخی از راه که آنها در حال رفتن به عقب می آیند و سعی کنید برای برنده شدن در این بازی است.” بنابراین او حاضر برای لذت بردن از لحظه ای خیلی زود است.

کوان پا به خط پرتاب آزاد و ساخته شده و هر دو تلاش است. او threes یاد می شود اما کسانی که رایگان می اندازد ممکن است به همان اندازه گفتن. در برابر نبراسکا چهار روز قبل از آن او از دست رفته بود دیر رایگان, پرتاب, دادن Cornhuskers شانس به نمره برنده شدن سبد قبل از اسمیت بلوک نجات Terps. در شرق و لانسینگ, کوان ساخته شده نه همه از خود پرتاب آزاد تلاش است.

“او واقعا دیوانه خود را برای از دست رفته است که پرتاب آزاد دیگر شب” Turgeon گفت. “و او قفل شده است و پس از آن بازی به پایان رسید.”

در طول Terps’ هشت بازی برنده خط خط کوان است به طور متوسط 17.5 امتیاز و 5.5 کمک می کند در حالی که کنگره تا مریلند تمام وقت لیست. با 1,790 حرفه ای امتیاز او گذشته کیت غرفه برای نهم در مریلند را به ثمر رساند لیست. در اواخر خود را پشت سر هم شد چهارم مریلند بازیکن را به 200 سه اشاره گر.

به عنوان یک ارشد و حتی keeled گارد تبدیل شده است بیشتر آوازی رهبر. وقتی مریلند led اواخر در خانه در برابر آیووا در Jan. 30, Turgeon, به یاد چگونه کوان بود “پارس در مورد چیزهایی که من می خواستم او را فریاد آنها را در مورد” در طول یک فاصله قبل از مربیان پیوست huddle. پیش از آن در زندگی حرفه ای خود کوان “نمی انجام داده اند که نمی توانست احساس راحت انجام می دهند که” Turgeon گفت. “و او نمی توانست مطمئن شوید که او می گفت همه چیز درست است. در حال حاضر او اعتماد به نفس او گفت همه چیز درست است.”

و او باعث می شود عکس, بیش از حد — آنهایی که مهم ترین است. در شرق و لانسینگ, Turgeon گفت داستان او به اشتراک گذاشته شده قبل از او توضیح داد: به تیم خود را چگونه, در مدرسه, در سنت جان کوان مشاهده شد توسط برخی به عنوان یک اطلس 10 کنفرانس-کالیبر بازیکن نه کسی که می تواند منجر به یک ده بزرگ تیم به موفقیت است.

“او نمی آمد در اینجا به عنوان این مرد که قرار بود برخی از همه نوع آمریکایی, بازیکن, و او ساخته شده خود را فقط با شن و عزم” Turgeon گفت. “من می خواهم به بچه ها بدانند که.”

بنابراین Turgeon بازیکنان خود گفت که داستان دوباره ذکر است که برخی از منتقدان فکر او ساخته شده است یک اشتباه زمانی که او به ارمغان آورد کوان به کالج پارک. سپس Turgeon پرسید: “چه کسی حق مورچه?”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>