آنتونی کوان جونیور یکی از شانس بیشتری برای رهبری مریلند به مارس شکوه

این یک شرط بندی امن کوان دستاوردهای خطاب خواهد شد زمانی که او معرفی شده است در ارشد روز — 129 بازی ها 4,355 دقیقه 1,861 امتیاز 576 کمک و برنده 89 — اما مریلند طرفداران را به سختی شنیدن این اعداد بیش از تشویق. یک ستاره در سنت جان در منطقه کوان ماند نزدیک شده است و آغوش در طول تمام زندگی خود را در کالج پارک.

اما برای همه کوان انجام داده است و با مریلند بسکتبال, مهم ترین وظیفه و در عین حال خواهد آمد پس از pregame جشن — در کسانی که بعد 40 دقیقه که مریلند می تواند کسب عنوان ده بزرگ با یک پیروزی شماره 25 میشیگان و در هفته است که به دنبال.

این Terrapins برنده نشده یک کنفرانس عنوان هر نوع از سال 2010 دو فصل قبل مربی علامت Turgeon در زمان بیش از برنامه است. مریلند نشده برنده یک کنفرانس مسابقات از سال 2004. این تیم نشده به دست آورده بهتر از شماره 4 دانه در مسابقات NCAA از سال 2002 زمانی که Terps به دست آورده No. 1 دانه و موفق به کسب عنوان ملی. که آخرین بار مریلند پیشرفته گذشته شیرین 16.

کوان است کاملا آگاه از برنامه های اخیر را شکست.

“من می خواهم به پیروزی چیزی” کوان گفت: در ماه اکتبر. “من می خواهم یک حلقه. من می خواهم چیزی است که شده است انجام می شود در اینجا در یک زمان طولانی است.”

ارشد ساخته شده و برخی هم تیمی های خود شنیده ام او را می گویند که چون او می خواست آنها را به این باور. در این ماه به ارمغان می آورد این فرصت را به عقب بیانیه شروع یکشنبه در برابر Wolverines (19-11, 10-9) در Terps’ نهایی بازی اصلی.

شماره 9 مریلند (23-7, 13-6) به دنبال به دست آوردن جای پا خود پس از از دست دادن سه تن از آن گذشته چهار پس از نه بازی برنده خط خط که دیدم این افزایش به بالای ده بزرگ. این Terps’ تنها پیروزی در اخیر آن کشش بود در مینه سوتا یک تیم با از دست دادن کنفرانس رکورد. مریلند مورد نیاز داریل Morsell سه اشاره گر با 1.9 ثانیه های باقی مانده به امن است که برنده است.

“ما درک آنچه در خطر است, اما ما همچنین درک می کنیم که در پایان روز, ما در حال بازی بسکتبال” کوان گفت: پس از تیم خود را از دست داد به شوالیه اسکارلت. “ما باید به آن لذت ببرید با آن است.”

تمام فصل حتی در حالی که مریلند به خوبی بازی کوان بود سریع به دیگران یادآوری است که این تیم تا به حال انجام هر چیزی است. او بارها و بارها ابراز تغییرات که احساسات هنگام صحبت با رسانه ها. در حال حاضر به عنوان مریلند امید به دست آوردن مجدد فرم خود را از اوایل زمستان کوان نگاه خواهد شد به توسط تیمی به جرقه اعتماد به نفس و این گروه در مسیر بازگشت.

“آن را قطعا تا به من” کوان از وی خواست تا در مورد نقش او در قهرمانی این تیم پس از اخیر مشکلات است. “این قطعا چیزی است که من تا به انجام و من می خواهم به انجام. شما لازم نیست را انتخاب کنید به یک رهبر هنگامی که بار سخت. که بزرگترین بار به یک رهبر.”

مریلند در تلاش اند آینه کوان تیراندازی. از طریق گذشته چهار بازی کوان اتحاد شات 15 47 از زمینه ها از جمله 3 از 21 از سه نقطه محدوده. پس از مریلند از دست دادن هفته گذشته در برابر میشیگان دولت سوم خود را مستقیم بازی بدون ساخت یک سه ارشد اصرار داشت “من می خواهم به عقب بر گردیم به آن است.” در برابر راتگرز در این تیم تفرج بعدی او ساخته شده 3 از 9 عکس از عمیق است.

از طریق دشوار کشش کوان شده است “همان آنتونی” Morsell گفت. کوان با تمرکز بر تصویر بزرگ و به ندرت احساسات را نشان می دهد. حتی زمانی که او به ثمر رساند نهایی 11 امتیاز به رهبری مریلند باز گشت پیروزی در ایالت میشیگان در ماه گذشته او به سختی دیدم یک لبخند. پس از آن او دوباره تاکید کرد که تیم او تا به حال موفق به کسب یک عنوان نشده است.

Turgeon گفت: آن کار خود را به اطمینان حاصل شود کوان نیست اجازه دادن به انتظارات وزن بیش از حد به شدت در او. این تیم به اندازه کافی بازیکنان با استعداد است که این بار نیازی به سقوط او هر شب. کوان فقط نیاز به استراحت Turgeon گفت. او سپس با اشاره به برنده شدن بیش از مینه سوتا که در طی آن کوان تنها 10 امتیاز بلکه به پایان رسید با نه کمک.

“وجود دارد مقدار زیادی در بشقاب” Turgeon گفت. “اما او می تواند آن را اداره کند. او تا به حال یک معامله از یک سال است. اگر بچه های دیگر گام تا و بازی است که شما را کمی فشار آنتونی بیش از حد.”

به عنوان postseason یک سال پیش که بارها ذکر شد خط داستانی بود که از مریلند تا به حال برنده بازی در کنفرانس مسابقات و یا NCAA مسابقات قبلی دو فصل است. در Cowan ذهن بود که کیفرخواست خود postseason اجرای برنامه. “همه می دانند که او گفت:” روز قبل از مریلند بازی اول خود را NCAA tournament بازی فصل گذشته.

این Terps ضرب و شتم بلمونت در اولین بازی از مسابقات را کاهش برخی از فشار آمد که از خط سه متوالی postseason زیان پوشا دو فصل است. دو روز بعد مریلند فصل به پایان رسید با از دست دادن به LSU.

اما حتی با این که وزن برداشته کوان بازی ضعیف در این مسابقات و در زمان که به offseason. که زمان از سال زمانی که رهبران قرار بود در بهترین حالت خود و کوان می داند او نبود. قبل از این فصل کوان به یاد چگونه هم تیمی های خود را افزایش, اما گفته بود: “من که نبود کاملا وجود دارد.”

بنابراین در حال حاضر می آید کوان نهایی مارس در Terps ، او به این دلیل است که مربیان می خواهید به سالمندان; آنها را در درک آنچه این تمام معنی و ناامیدی می آید که با سقوط کوتاه است.

بیشتر از اغلب نمی کوان شده است تا بهترین نسخه از خودش را در لحظات بحرانی در این فصل ضربه به ویژه مهم عکس در ایالت میشیگان و ایلینوی. کوان ساخته شده است سه اشاره گر بیشتر از او از دست رفته در فینال سه دقیقه از بازی در این فصل.

“او همیشه کسی را به بازی با یک تراشه بر روی شانه خود و احساس او چیزی برای اثبات” Morsell گفت. “او قطعا ثابت کرد که او یکی از بهترین نگهبانان در کشور است.”

یک بار مریلند راهنمایی کردن در برابر میشیگان و 40 دقیقه مبارزات انتخاباتی برای کسب, کنفرانس, عنوان, آغاز, Cowan آغاز خواهد شد نهایی خود را کشش از بازی ها به عنوان یک Terrapin. از اینجا هر مسابقه انجام خواهد شد پیامدهای عمده. و هر یک را اجازه می دهد کوان این شانس را به نسخه خود را از مریلند به شدت نیاز دارد.

جزئیات بیشتر در کالج بسکتبال:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de