آنتونی کوان جونیور فوران اواخر به عنوان شماره 9 مریلند شاخه های گذشته در ایالت میشیگان

شرق و لانسینگ, میشیگان. — مریلند 15-نقطه منجر به اثبات رسانده شکننده و زودگذر. حتی استفاده از آن اندازه ارائه شده کمی امنیت در اواخر نیمه اول — در برابر ایالت میشیگان نه در اینجا در برسلین مرکز.

اما پس از ایالت میشیگان صعود تمام راه برگشت حتی با در نظر گرفتن هفت نقطه برتری 3:24 چپ مریلند ارشد آنتونی کوان جونیور ساخته شده سه عکس متوالی از سه نقطه محدوده اجازه می دهد که شماره 9 Terrapins به امن 67-60 برنده شوید.

این Terps که به ثمر رساند نهایی 14 امتیاز موفق به کسب هشت مستقیم بازی و تنهایی بالای ده بزرگ. و در حال حاضر آنها را یک فصل-تعریف برنده شوید. مریلند تا به حال برنده در شرق و لانسینگ, پس از دو وقت اضافه پیروزی در دسامبر 2014 این برنامه برای اولین بار است ده مسابقه.

پس از مریلند استفاده ballooned به 15 مورد سه دقیقه قبل از بئب, نوجوانی اسپارتها متد برگشتم outperforming این Terps در همه زمینه ها. Cassius وینستون آمار سه اشاره گر که در نهایت به اسپارتها رهبری 54-51 با 7:28 بروید.

اما پس از ایالت میشیگان کشیده آن منجر به هفت Terps ساخته شده و چهار دوره متوالی سه-اشاره گر — اولین Jalen اسمیت و پس از آن سه از کوان. مریلند نداده شات خوبی در نیمه دوم آن بود 0 برای 10 در سه نقطه تلاش می کند به غیر از آن چهار نفر دیر می کند و آن را به حال فقط 28 امتیاز در 20 دقیقه — اما با بازی در خط Terps’ بهترین بازیکنان آرام برسلین مرکز.

[ESPN اسکات Van Pelt هیچ وقت برای بدبین مریلند طرفداران بسکتبال]

مریلند (21-4, 11-3) گرفته بود کنترل این کنفرانس نقطه بالا به هفته قبل اما در روز شنبه Terps ثابت آنها مستحق بودن در نظر گرفته شده در این کنفرانس را بهترین. کوان به ثمر رساند بازی-بالا 24 امتیاز و 5 از 9 سه نقطه تلاش است. اسمیت تا به حال 17 امتیاز و افزود: 10 پرتاب ریباند خود را برای هشتمین دوره متوالی دو دو. آنها با هم به رهبری تیم خود را به گشت که در ابتدا به نظر نمی رسد به عنوان اگر آن مورد نیاز خواهد بود.

کوان تولید که گاهی اوقات کج نسبت به نیمه دوم بود تمام هشت نفر از مریلند امتیاز در این بازی برای اولین بار در پنج دقیقه. پس از آن پشت سر هم او کند برای امتداد طولانی. اما وقتی مریلند مورد نیاز او را در انجام بهترین خود را.

مریلند led 39-24 در اواخر نیمه اول اما اسپارتها کاهش کسری بودجه خود را به هشت امتیاز با یک 7-0 اجرا قبل از شکستن. این Terps’ نهایی پنج اموال قبل از حاصل کار دو تیم ویژه چهار نتواند و گردش مالی.

این Terps’ دفاع با کمک از برخی از بدشانسی رول برگزار شد اسپارتها به 1-برای-8 تیراندازی از سه نقطه محدوده قبل از حاصل کار دو تیم. اما پس از شکستن اسپارتها’ افزایش خود ادامه داد.

Michigan State (17-9, 9-6) با تکیه به شدت در وینستون (14 امتیاز) و خاویر Tillman (18) آن تنها بازیکنان برای رسیدن به ارقام دو برابر. مریلند تا به حال چند راه حل که آن را حاوی Tillman, به خصوص هنگامی که اسمیت صرف شش دقیقه روی نیمکت در نیمه اول.

اسپارتها تلاش کرده اند در این فصل و آنها را از دست داده سه مستقیم بازی های این ماه است. ثابت به عنوان پیش فصل ملی عنوان رقیب اسپارتها افتاد از بالای 25 این هفته است. اما اسپارتها لذت بردم بسیار مورد نیاز شب خوش بینی زمانی که آنها برنده سه شنبه در شماره 22 ایلینوی اثبات چگونه آنها هنوز هم استعداد به ایجاد یک اجرا هم در این کنفرانس و در مسابقات NCAA.

ایالت میشیگان از دست داده بود و تنها دو بازی در خانه در این فصل به شماره 7 دوک و شماره 13 پن استیت. کوان تضمین اسپارتها نمی خواهد زنده ماندن این یکی هم.

بیشتر بخوانید از پست ورزشی: Shorthanded Georgetown, بازی بدون برترین گلزنان عبادی پلاک 19 ساقی DC مدافعان شکست نخورده باقی می ماند با بستن نیویورک نگهبان 27-0 پل Arriola رنج می برد به طور بالقوه جدی آسیب زانو در, d. C., United پیش فصل بازی اگر MLB نمی خواهد مجازات Astros بازیکنان مخالف کوزه آماده به دل کردن عدالت خود به خود Boswell: به یاد داشته باشید زمانی که اتباع برنده سری جهانی? آنها که مطمئن انجام دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>