آنتونی کوان جونیور و علامت Turgeon, butted سر تمام راه را به یک ده بزرگ عنوان

همه که باقی مانده بود به صورت نهایی 20-چیزی ثانیه به تیک تیک کردن اما اینجا آمد آنتونی کوان جونیور به حاشیه آماده برای یک آغوش چهار سال در ساخت. این نبود همیشه آسان نیست کوان حرفه ای در مریلند نه رابطه اش با مربی که بکند و او را تحت فشار قرار دادند.

“به سوی پایان سال دوم” مربی علامت Turgeon گفت: پس از آن “او دوست من است و من او را دوست ندارم.”

اما وجود دارد Turgeon, در انتظار او, لبخند بر لب. کوان تا به حال برداشته Terrapins نه تنها به یک 83-70 پیروزی بر میشیگان در بعد از ظهر یکشنبه در آخر فصل به طور منظم در Xfinity, مرکز, اما به یک سهم از ده عنوان مریلند برای اولین بار در چه هنوز هم احساس می کند مانند آن کنفرانس جدید. کوان تثبیت Terps نه فقط در روز یکشنبه اما یک برنامه بیش از تمامیت خود را حرفه ای. بنابراین زمانی که کوان وارد Turgeon برافراشتند او کفش ورزشی خود را در آینده درست کردن کف.

“من نمی دانم اگر کسی تا کنون دیده Turg مانند این که” کوان گفت.

هنوز هم وجود دارد بیشتر پیش رو برای کوان برای Turgeon برای این Terps. قسمت تاسف است که ارزیابی این فصل کمتر خواهد بود در مورد بزرگ ده عنوان آنها به طور مشترک با ویسکانسین بیش از آن خواهد شد در مورد آنها تا چه حد پیشرفت در مسابقات NCAA. مناسب در آینده Big Ten tournament در ایندیاناپولیس و کوان میراث هنوز کامل نشده است.

اما باید وجود داشته باشد اتاق به درک آنچه Terrapins (24-7, 14-6 بزرگ ده) انجام شده در اینجا و چه کوان به معنای این تلاش است.

“آنتونی آمد را به نفع خود یک قهرمانی” Turgeon به حضار گفت: قبل از اینکه تیم او snipped شبکه پایین. “آنتونی شما آن را کردم برادر!”

[مریلند را بدست آورده و به اشتراک گذاری از ده عنوان با 83-70 برنده بیش از میشیگان]

او یکی از گونه های نادر در مدرن کالج بسکتبال یک بازیکن خوب به اندازه کافی برای چهار سال استارت و نقطه کانونی برای این برنامه که در واقع باقی می ماند تمام چهار سال است که توسعه بیش از آن زمان که برگ ماندنی در یک پایه فن بر هم تیمی های خود در یک برنامه. به روشنی در شش فوت قد کوان نبود قرعه کشی انتخاب کنید که تبدیل NBA یقین به بازگشت به کالج پارک.

اما او آمد برای توسعه رهبری را به نفع خود. در آن حس یکشنبه سهم بود معمولی: 20 امتیاز 7-برای-11 تیر اندازی هشت کمک چهار ریباند و شش راست پرتاب آزاد در دقیقه آخر که شور Wolverines دور.

کوان نمی شد کامل نیست — یکشنبه, زمانی که او مرتکب سه گردش و متعهد دانشجوی سال اول-مانند ناپاک در سه نقطه تیرانداز فقط قبل از حاصل کار دو و یا بیش از این دوره از زندگی حرفه ای او. عیوب معنی وجود دارد اتاق را برای رشد. که او فراهم می کند و عمق پیچیدگی و غنای خود را به لحظه با Turgeon.

حتی شنبه در تمرین قبل از کوان 130 راست شروع مریلند Turgeon, تا به حال یک لحظه با ارشد خود را. وزن پیشرو ده بزرگ آشکار به از دست دادن سه تا از گذشته خود چهار بود و در همه برجسته ترین مربی و گارد نقطه. کوان نمی خندید. او آویزان است.

“من مانند,” خوب, دوستان,'” Turgeon گفت. “‘ما خوراک شما. نگرش خود را تغییر دهید.’ و او انجام داد.”

این نسخه حدود 3000 تا از این گفتگو کمی مبادلات است که در طول زمان فراموش شده اما اضافه کردن به یک رابطه واقعی. بازگشت بیشتر به پایان Cowan سال دوم است که به این نتیجه رسیدند با Terps خارج از مسابقات و مضطرب جای پای داخلی. کوین Huerter جکسون و جاستین از هم جدا شدند اولیه برای پیش نویس است. با استعداد و مهم اول کلاس در راه Turgeon مورد نیاز کوان به یک سکان نه لنگر.

“او فقط نبود که گارد نقطه که من می خواستم او را به” Turgeon گفت. “ما تا به حال نشسته و ما در مورد آن صحبت کردیم. من او را دوست داشتم اما من می خواستم بیشتر از او. . . .

“سپس او فقط تغییر رویکرد خود را به بازی. او ساخته شده است این بازی آسان تر است.”

که البته به این معنا نیست آن آسان بود. یک صفت مشترک بین مربی و گارد نقطه: آنها قادر به کوچکترین کینه کوچک ترین خارجی شک و تبدیل آن به انگیزه. آن را به عنوان اگر آنها به دنبال slights فقط به طوری که آنها می تواند ارائه retorts.

“قبل از بازی من بود همه را در توییتر” کوان به جمعیت گفت. “من به خودم گفتم: این کار را نکنید.”

او نمی تواند از آن کمک کند. توییتر یک مکان خطرناک برای — به خوبی برای هر کسی. اما آن را به خصوص خطرناک برای برجسته بازیکن و مربی از یک برنامه که شبیه بزرگ ده برگزیده هفته پیش اما وارد در روز پایانی این فصل به طور منظم نفس نفس زدن برای هوا.

کوان در بر داشت توییتهایی که برای او به دنبال naysayers که گفت: Terps نمی تواند آن را انجام دهد. آن را فقط در مورد توصیه در مورد میشیگان. آن را در مورد خود کار تمام است.

“آینده من فکر نمی کنم مردم فکر آنتونی می تواند بازی در این سطح” دانشجوی سال دوم گارد اریک آیالا گفت. “من فکر نمی کنم مردم فکر می کردند که مریلند یک برنامه است که می تواند در جایی که ما در امروز — بزرگ ده قهرمانان. او تجسم همه که — پشتکار مبارزه شن تابآوری.”

در حال حاضر وجود دارد این است که تجربه مشترک ، زمانی که Turgeon خطاب به جمعیت پس از آن او از آنها خواست که قبل از تشکر و ادای احترامات “کسی هزار پوند گوریل بود که در پشت من است که در سمت چپ؟” این دقیقا همان چیزی کوان فکر می کنم بیش از حد.

“من و مربی شده اند در این با هم” کوان گفت. “شده است وجود دارد وحشتناک مسائل مورد گفت: ما تمام وقت.”

نه یکشنبه. در هفته ها و روزهای منتهی به میشیگان بازی زمانی که حداقل یک سهم از ده عنوان یک امکان واقعی — برای اولین بار با پیروزی بر ایالت میشیگان در صفحه اصلی و سپس با برنده شدن در جاده ها در برابر راتگرز هر دو آنها را زیان — Turgeon در بر داشت بیضوی خیال بافی. او اجازه می دهد خودش را به تصور کامل سناریو برای عقد بخشی از تاج. صفحه اصلی بازی منجر امن final دقیقه — و در اینجا می آید آنتونی کوان جونیور به حاشیه در Xfinity, مرکز یک زمان گذشته است.

“سپس شما شروع به پاره کردن یک کمی در حالی که شما در حال کار کردن” Turgeon گفت.

قرار دادن اشک در نگه دارید چرا که بیشتر بازی های پیش رو است. اما گنج یکشنبه و آنچه در آن ارائه شده در مورد آنتونی کوان جونیور چهار سال در کالج پارک — نوع travails که برنده ارزش آن خیلی بیشتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net