“در ماه های آینده ما خواهد شد با تمرکز در دراز مدت طراحی مجدد تجربه به طور خاص کار به دوباره اختراع هسته گیم پلی حلقه با اهداف روشن, ایجاد انگیزه, چالش ها و پیشرفت با معنی پاداش — در حالی که حفظ سرگرم کننده پرواز و مبارزه در گسترده علم-تنظیم فانتزی” نوشت: Casey Hudson, Bioware مدیر کل و مدیر سابق استودیو منادی Mass Effect trilogy. “و برای انجام این کار به درستی انجام می شود چیزی است که ما می خواهم به انجام داده اند و بیشتر اولین بار در اطراف — دادن تمرکز تیم هم به آزمون و تکرار تمرکز بر گیم پلی برای اولین بار.”

این است که بر خلاف آنچه که شرکت Square Enix را با Final Fantasy 14 تلاش در بازی World of Warcraft در سطح گسترده-آنلاین نقش بازی کردن بازی نیز شکست خورده در فرم های دیدنی و جذاب. این بازی rereleased به طور جداگانه و کامل سه سال بعد به عنوان Final Fantasy 14: A Realm Reborn که در حال حاضر دارای یک پر رونق مبارک جامعه از حدود 18 میلیون بازیکن از دسامبر.

تحت محاصره بازی راه اندازی به برخی از هیجان است که به سرعت پس از درگذشت بازیکنان کشف شده وجود دارد که بسیار نیست در این بازی انجام دهید. بدتر هنوز, داستان تکان دهنده, بدون زرق و برق از یک استودیو شناخته شده برای خود داستان سرایی. بزرگ دیگری شکایت فقدان لوت در بازی به عنوان یک صورتحساب غارت تیرانداز.

هادسون گفت: “نسخه فعلی” از سرود خواهد ماند و آن را تنها حوادث و فروشگاه تازه است. هادسون مشخص نیست که آیا نسخه جدید سرود خواهد بود جداگانه انتشار مانند Final Fantasy 14: A Realm Reborn.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات