یکی دیگر از SBA برنامه است که به شدت backlogged در حال اجرا پایین در بودجه

دولت فدرال به طور معمول doles از EIDL وام به کسب و کارهای کوچک صدمه دیده توسط گردباد و آتش سوزی. در مارس 12, SBA گسترش برنامه کمک به کارآفرینان و صدمه coronavirus ارائه وام های کم بهره تا 2 میلیون دلار است.

این EIDL برنامه جدید دریافت منابع از کنگره 2 تریلیون دلار coronavirus بسته نجات در پایان ماه مارس از جمله 10 میلیارد دلار برای ارائه کمک های مالی تا $10,000 برای کسب و کارهای کوچک در ظرف سه روز از درخواست برای وام. کمک های مالی در نظر گرفته شده برای خدمت به عنوان یک پل برای کسب و کارهای کوچک به پوشش اجاره و هزینه های دیگر در حالی که آنها صبر کنید برای وام های بزرگتر به تایید شود.

تقاضا برای EIDL وام و کمک های مالی به سرعت ضعف سیستم خروج بسیاری از متقاضیان بدون بودجه هفته بعد قانونگذاران دموکرات و گروه های صنعت می گویند. SBA ― است که می پذیرد فاجعه درخواست وام خود را به جای برون سپاری است که کار برای بانک ― دریافت کرده است و بیش از سه میلیون و برنامه های دموکراتیک مجلس و SBA رسمی گفت. و کمبود منابع مالی را تهدید می کند برای محدود کردن اندازه از کمک های مالی و وام های کسب و کارهای کوچک دریافت خواهید کرد.

“متاسفانه می گویند ما در حال گرفتن پایین در بودجه” SBA وام متخصص به نام رودریک جانسون گفت: در یک شنبه وبینار به صورت سی-منطقه Realtors. وبینار بود به میزبانی آمریکا در کمیته های کوچک, کسب و کار و کارآفرینی شده و علنا در Facebook.

در نامه منتشر شده جمعه, 15 قانونگذاران از هر دو طرف گفت: SBA است “موفق به موضوع نهایی راهنمایی و جایزه کمک های مالی به شیوه ای سازگار با کنگره قصد.”

“این قانون نیاز به SBA به موضوع پیشرفت در ظرف سه روز پس از دریافت برنامه و در عین حال صاحبان کسب و کار کوچک می گویند آنها هنوز در انتظار هفته پس از استفاده از” نمایندگان مجلس نوشت: پنج شنبه.

ایالت و سناتور ” بن کاردین از مریلند, رتبه بندی دموکرات در سنا کسب و کار کوچک کمیته گفت که او فکر می کند SBA است و نه مطابق با قانون است. فاجعه برنامه وام تنها $7.3 میلیارد دلار اختصاص داده شده برای مقابله با $372 میلیارد دلار در برنامه های کاربردی کاردین گفت.

“SBA است و نه مطابق با پردازش [فاجعه وام] به شیوه ای مناسب چرا که آنها لازم نیست که منابع به اندازه کافی به آنها را ،” کاردین گفت. کاردین اضافه شده که SBA است “آهسته گرانت برنامه چرا که آنها پول کافی ندارید و نمی دانید که چه باید بکنید.”

کاردین و دیگر حزب دموکرات در هفته گذشته پیشنهاد اضافه کردن 50 میلیارد دلار به EIDL همراه با 15 میلیارد دلار در حوادث جدید اعطای پول برای این برنامه است. کسانی که در میان تعدادی از تغییرات دموکرات ها را خواستار شده است در ازای موافقت با افزایش هزینه های دنبال شده توسط دولت برای چک حفاظت از برنامه.

آن نامشخص است که چگونه کسانی که خواستار حل خواهد شد به عنوان کنگره وزن آن گام های بعدی در پاسخ به تلفات اقتصادی از coronavirus اما توافق رسیده باشد می تواند به عنوان اوایل این هفته که به طور بالقوه می تواند افزایش هزینه برای EIDL و همچنین برای چک حفاظت از برنامه.

امور عمومی نمایندگان از SBA و وزارت خزانه داری نیست و نظر این مقاله است.

Coronavirus ارائه یک چالش است که بی سابقه است در SBA را 67 سال سابقه. آژانس وام اضطراری است و عادت به پاسخگویی به لحاظ جغرافیایی شامل بلایای طبیعی مانند طوفان یا دیگر بلایای طبیعی. اما coronavirus زده تمام 50 ایالت در یک بار قرار دادن کل ایالات متحده در بخش خدمات در نامحدود دولت از مستند.

آژانس تقلا برای تنظیم عملیات خود را برای رسیدگی به کار اداری از پردازش برنامه های کاربردی. با کمتر از 1 میلیارد دلار بودجه سالانه این SBA کوچکترین عمده سازمان های فدرال ذکر شده در رئیس جمهور بودجه سالانه درخواست. آن را به طور خاص برای 11 درصد قطع کمک های مالی در سال اخیر بودجه پیشنهادی.

مواجه با کمبود بودجه سازمان محدود کسب و کار درخواست برای کمک های مالی به 1000 $در هر کارمند به جای یک استاندارد 10000 $در هر متقاضی است و در نظر گرفته شده تغییر فرمول مورد استفاده برای محاسبه مقدار وام با توجه به SBA مقامات.

SBA نوادا منطقه مدیر جو اماتو گفت: در مارس 6 وبینار که آژانس بود در آوردن خصوصی شخص ثالث سازمان به کمک فرایند وام.

“آنها muddling از طریق آن. … اگر آن را تا به من من می خواهم به شما نوشتن یک بررسی فردا” اماتو گفت: صاحبان کسب و کار کوچک. “اما آن را در حال آمدن است … صبور باشید.”

معلوم نیست چه مقدار از وام اضطراری پول ساخته شده است آن را به دست از جان گذشته صاحبان کسب و کار کوچک.

برت بری سابق مسکن است که در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان یک mentalist در ققنوس گفت: اعمال او برای یک وام اضطراری در اواخر ماه مارس و دریافت 1000 دلار کمک مالی در حساب بانکی خود را روز سه شنبه. او موفق به دریافت $5,000 از طریق چک برنامه حفاظت از همان صبح, او گفت:.

متعدد دیگر کسب و کارهای کوچک گفت: واشنگتن پست آنها هنوز هم در حال انتظار برای یک وام اضطراری چند هفته پس از استفاده.

جری Akers, اجرا می شود که زنجیره ای از سالن مو در آیووا و نبراسکا برای اعمال یک EIDL وام بیش از سه هفته پیش است اما هیچ پاسخی دریافت نمی, و یا بودجه, او گفت:. همان درست است برای دانا لیبرمن صاحب خوابیده فروشگاه دوچرخه در لس آنجلس. او قادر به پرداخت اجاره مارس در نمای اما در حال مذاکره با صاحبخانه خود در مورد آینده پرداخت.

کریستوفر Thrasher خود اشتغالی خلبان در لس آنجلس برای اعمال یک EIDL وام و اورژانس اعطای مارس 29. از روز شنبه بیش از دو هفته پس از درخواست خود را از او دریافت کرده است بدون پاسخ و بدون پول است.

“بدون چک اعتباری بدون سپرده, هیچ چیز,” او در مصاحبه ای گفت:. “فقط به سمت چپ حلق آویز برای دو هفته نمی دانند چه خبر است … آن را ناامید کننده است,” او گفت:.

ماشین غله پاک کنی که پرواز جت خصوصی برای مشتریان مختلف گفت: کسب و کار خود سقوط کرده است پس از اقامت در خانه سفارشات اثر صورت گرفت. در حال حاضر او به تعویق افتاد قبلی خود قصد استخدام سه خلبانان برای پیوستن به کسب و کار خود را.

پس از شنیدن چیزی در مورد درخواست وام برای روز Thrasher خواستار آغاز شده SBA خدمات به مشتریان شماره تلفن. “پس از انتظار در انتظار نگه داشته و برای بیش از 2 ساعت [I] قطع بود,” او می گوید. بین آوریل 1 و 10 او خواستار محاکمه خط هشت بار و در نهایت آن را از طریق صدای انسان.

“من توصیه شد که هیچ پول از EIDL اعطای پیشرفت فرستاده شد تا وام تایید شده است و که من درخواست وام هنوز قابل مشاهده در ‘سیستم’ چرا که تنها وام در فینال ‘تصویب فاز’ قابل مشاهده هستند” خرمن کوب نوشت: در نامه ای به اعضای کنگره خلاصه ناکامی خود را. “نماینده حتی نمی تواند تایید کند که برنامه من شده است در واقع دریافت کرده است. “من به فرض آن دریافت شده است’ شد کلمات دقیق او.”

دوایت هانسن یک عینک ساز که با استخدام شش نفر در Rigby آیداهو برای اعمال یک EIDL وام و کمک مالی در پایان ماه مارس است و هیچ پاسخی دریافت نکرده. او موفق به دریافت یک شماره تایید پس از ارسال درخواست خود را “اما وجود دارد هیچ راهی برای بررسی که در آن شما در صف هستند و یا هر چیزی که خسته کننده است,” او گفت:.

هانسن نیز برای اعمال یک PPP وام از طریق ولز فارگو, اما دریافت کرده است و نه تایید و یا هر بودجه وجود دارد یا نه. او در حال حاضر شاهد تعداد محدودی از بیماران مبتلا به اسکلت خدمه. هانسن موفق به ایجاد اخیر خود حقوق و دستمزد در مارس 7, اما گفت, کارمندان و اگر او نمی تواند حقوق و دستمزد در آوریل 21, آنها را مجبور به رفتن در بیکاری است.

کسب و کار کوچک, انجمن ها و گروه های لابی گری را تحسین کسب و کار کوچک و مقررات در محرک قانون شناخته شده به عنوان مراقبت عمل می کنند اما باید ابراز نا امیدی در چگونه برنامه های اجرا شده است.

“متاسفانه فاجعه وام برنامه کامل فاجعه” هالی وید مدیر تحقیقات و تجزیه و تحلیل سیاست در NFIB صنعت گروه برای کسب و کار کوچک گفت: از EIDL برنامه.

“ما شنیده نمی شود از هر صاحب کسب و کار کوچک است که با دریافت این وام. ما شنیده ام فقط از یک تعداد انگشت شماری — من می خواهم به می گویند کمتر از پنج نفر — که دریافت کرده اند emergency گرانت” وید گفت. “هیچ ارتباط و یا بسیار کمی در بیشتر بین SBA و متقاضیان در وضعیت وام. این فقط سکوت است.”

آیا شما در انتظار یک محرک چک, وام و یا کمک های بیکاری از مراقبت عمل می کنند ؟ بگویید این پست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات