آن بود که الکس Ovechkin زمان. با واشنگتن پایتخت انتهایی لس آنجلس کینگز توسط یکی در اواخر دوره سوم کاپیتان لرزاند کردن سه مستقیم گل چهارم خود را hat trick فصل حاضر تیم خود را به پیروزی 4-2 سه شنبه شب در پایتخت یکی از عرصه.

پس از تقریبا نامرئی بر روی یخ برای اولین 53 دقیقه Ovechkin در زمان کنترل کامل نهایی هفت. اولین هدف خود آمد و در اولین شات از شب در ساعت 13:50 به ثمر رساند او دو بار بیشتر بیش از پنج دقیقه — هدف نهایی در آینده به یک شبکه خالی قبل از کلاه بارید از دریای سرخ.

Ovechkin است 698 اهداف شغلی ترک او را دو دور از تبدیل شدن به هشتمین بازیکن تاریخ NHL به شکاف 700. او دارای 40 اهداف در این فصل رسیدن به علامت است که برای 11 بار در زندگی حرفه ای او و او اصلاح NHL گل منجر شود. او 16 گل در گذشته خود 10 بازی از جمله سه کلاه کلاهبرداری.

در آنچه که بیشتر از یک درهم و برهم, بدون زرق و برق بازی های پایتخت (36-13-5) بسیج دوباره.

پادشاهان (19-30-5) وارد شده با یک پیروزی در قبلی خود هفت مسابقات (1-5-1). پایتخت آینده شد خاموش عاطفی و فیزیکی 4-3 دست دادن به رقیب پیتسبورگ با بازی روز سه شنبه یک استثنا در یک کشش از شهری بخش matchups.

پادشاهان نیست به پایتخت بسیاری از فرصت ها با واشنگتن مدیریت تنها 12 عکس در هدف را از طریق اول 40 دقیقه به پایان رسید که در 1. پادشاهان به نظر می رسد به کنترل زمانی که جف کارتر به ثمر رساند گل دوم خود را از بازی با 8:37 چپ.

اما زمانی که Ovechkin در زمان بیش از. او بریده خود را 696th هدف در 13:50 قبل از به ثمر رساندن دومین شب خود را دوباره بجای اول برگشتن 1:10 بعد و در نهایت یک سوم در 18:14 به پایتخت یک پیروزی خیره کننده.

[پایتخت می گویند rookie دروازه بان ایلیا سامسونوف است که روز به روز پس از درد و رنج سر آسیب]

بازی تمام شد لس آنجلس تا جان کارلسون گره خورده است نمره 1 با 12:35 چپ در دوره دوم. او مخفیانه جن گذشته پادشاهان goaltender Jonathan سریع تحت مسدود کننده پس از عبور از Nicklas Backstrom که در جمع آوری یک شیرین پشت دست ضربه زدن عبور از کارل Hagelin از طرف مقابل یخ.

کارلسون که همچنین کمک در Ovechkin گذشته دو گل یکی از هدف دور از تطبیق کار خود را بهترین از 15 مجموعه در 2017-18. Hagelin است که در هفت بازی نقطه خط (سه گل و چهار پاس گل) — اولین کار خود را.

پایتخت goaltender برادن هولتبی ساخته شده 29 صرفه جویی و بهبود یافته برای 20-10-4. تنها هدف او اجازه داد در باز کردن 40 انفجار توسط کارتر از سمت چپ دایره است که ضرب و شتم او را در زیر دستکش و بیش پد با 4:57 چپ در دوره اول.

[Svrluga: ایلیا سامسونوف به شمار سوال سختی برای پایتخت: دو شروع goalies بهتر از یکی است؟]

هولتبی عملکرد تشویق شد برای پایتخت های که به یاد می آورد goaltender Vitek Vanecek از این تیم لیگ هاکی آمریکا در Hershey Pa. صبح روز سه شنبه.

Rookie پشتیبان ایلیا سامسونوف اعلام شد که روز به روز با بالا بدن آسیب پس از ضربه با یک شات از Ovechkin در روز سه شنبه صبح اسکیت. او رفت و از طریق برخی از آزمایشات در بعد از ظهر بود و پاک نمی شود به بازی. پایتخت در حال حاضر باید سه روز قبل از بازی بعدی خود را در بازی شنبه برابر فیلادلفیا.

با postseason نزدیک سه شنبه نیز افتخار بهینه سازی برای پایتخت’ خط آبی پس از مارتین Fehervary نامیده می شد تا از هرشی در روز سه شنبه. با تجارت مهلت نزدیک شدن به پایتخت می خواستم به یک نگاه 20 ساله و ببینید که چگونه خود را توسعه شکل گیری است.

Fehervary در اصل تیمی با Radko Gudas در واحد سوم اما به عنوان دفاعی جفت بودند حوصلگی در طول بازی او تمدید زمان بازی در سمت چپ از جفت دوم با دیمیتری اورلوف. Fehervary که جایگزین جوناس Siegenthaler در صف, به پایان رسید با 19:55 از زمان یخ و کمک در مجازات کشتن.

بیشتر در پایتخت: آخرین زمان: پایتخت سقوط به پنگوئن ها پس از باز گشت پیشنهاد می آید تا کوتاه بازدید آمدن نگه دارید: پایتخت’ جوناس Siegenthaler می خواهد بیشتر فیزیکی تاد Reirden در ادامه به پیدا کردن راه هایی برای فشار بازیکنان به رقابت رمپ تا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im