یکی دیگر از بزرگ بانک ایالات متحده آمریکا است که متهم از افتتاح حساب جعلی

مشتریان زین با غیر مجاز حساب نیز به اتهام ناعادلانه هزینه با توجه به CFPB. “در پنجم سوم متمرکز خود را در آن منافع مالی به ضرر مصرف کنندگان” با توجه به شکایت.

پنجم سوم این است که یک بانک بزرگ منطقه ای مستقر در اوهایو با بیش از 1000 شعبه در سراسر کشور و بیش از 150 میلیارد دلار دارایی دارند.

این بانک در حال مبارزه با CFPB طرح دعوی در دادگاه با این استدلال آن را شناسایی مشکل سال پیش و در حال حاضر خطاب آن است. در بیانیه این بانک گفت: CFPB طرح دعوی در دادگاه است “غیر ضروری و بی دلیل است.”

در حالی که ولز فارگو, کارکنان, افتتاح بیش از 3 میلیون حساب های جعلی وضعیت پنجم سوم به نظر می رسد به مراتب کوچکتر است.

پنجم سوم کارکنان افتتاح شد حدود 1100 غیر مجاز حساب یک بخش کوچک از 10 میلیون حساب بانک توانسته است وجود دارد حدود 30 ، 000 $در “نادرست مشتری اتهام” شده اند که بازپرداخت این بانک گفت.

بین سال های 2010 و سال 2016 96 کارکنان بانک از کار اخراج شدند و یا استعفا در ارتباط با رفتار پنجم سوم گفت. بانک گفت: همچنین در مورد دریافت 424 شکایت از مشتریان.

“در حالی که حتی یک واحد غیر مجاز از حساب یکی بیش از حد بسیاری از ما در زمان مناسب و اقدام قاطع برای مقابله با هر وضعیت” Zaunbrecher گفت.

ولز فارگو بسیار بزرگتر بانکی با نزدیک به 2 تریلیون دلار دارایی, پرداخت میلیاردها دلار جریمه پس از تصدیق کرد که تهاجمی آن شیوه های فروش منجر شده بود کارکنان به باز کردن حساب های جعلی. چارلز Scharf جدید خود را, مدیر اجرایی, شهادت, قبل از خانه کمیته پنج شنبه که بانک بوده و نامناسب است و در حال حاضر در حال تبدیل به اطراف.

در حالی که نه به طور مستقیم نامگذاری ولز فارگو پنجم سوم به دنبال فاصله خود را از این رسوایی است که خالی از سکنه ولز فارگو به مدت سه سال اشاره کرد وجود دارد به مراتب چند حساب های درگیر و این بانک در حال حاضر خطاب به سوء.

پنجم سوم شناسایی سوء خود را در آن و پرداخت مصرف کنندگان قبل از CFPB تحقیقات خود را آغاز کرد در سال 2016 با توجه به یک فرد آشنا با بانک تفکر بود که مجاز به صحبت های عمومی. بانک تبدیل شده و بیش از هزاران نفر از اسناد به عنوان بخشی از تحقیقات اما CFPB نیست شناسایی هر گونه حساب های جعلی است که این بانک تا به حال در حال حاضر خطاب به کسی گفت.

مصرف کننده انجمن بانکداران بزرگ لابی گروه نیز شروع به پریدن کرد سوم تا پنجم را دفاع کرد و گفت این موضوع باید حل و فصل شده است با رگولاتور بخش خصوصی وجود دارد و شواهد سیستمیک در آوریم. “پنجم سوم عمل به پادمان در محل قرار داده برای جلوگیری از این نوع رفتار” ریچارد شکار این گروه رئیس جمهور در بیانیه ای گفت.

اما با توجه به CFPB شکایت بانک می دانستم که حداقل سال 2008 که کارکنان باز شد غیر مجاز حساب اما نمی گام برای اطمینان از انجام متوقف شده است. پنجم سوم “مجموعه ای از اهداف است که هزاران نفر از کارکنان خود را می تواند رسیدن به; تهدید کارکنان با فسخ یا دیگر اقدام انضباطی اگر آنها موفق به دیدار با اهداف خود; تاسیس یک سیستم که تحت آن مدیران تحت فشار تابع کارکنان برای فروش” با توجه به شکایت.

پنجم سوم گفت: آن را نمی باید تهاجمی فروش سهمیه و “چیتی بازگشت” مشوق اگر یک حساب کاربری باز شد اما استفاده نمی شود. “ما نمی پاداش کارکنان برای باز کردن غیر مجاز حساب ما با استفاده از بحث غرامت شیوه هایی که به کار گرفته شده توسط دیگر موسسات مالی” بانک در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>