یکی دیگر از 1.48 میلیون نفر ثبت برای مزایای بیکاری در هفته گذشته

یکی دیگر از 730,000 مردم اعمال می شود برای مکمل همه گیر بیکاری کمک برنامه ایجاد شده توسط کنگره برای خود اشتغالی و فرفره کارگران برای اولین بار در هفته گذشته تعداد کل اولین بار ادعا می کند به 2.2 میلیون نفر است.

اعداد بالاتر از پیش بینی های تحلیلگران در اضافه کردن به یک قایق خبر بد این کشور در تلاش برای دوباره بجای اول برگشتن از اقتصادی و بهداشت عمومی از بحران coronavirus.

“این است که فقط عمیقا نگران کننده” گفت: هایدی Shierholz اقتصاددان ارشد در وزارت کار در دولت اوباما. “من فکر می کنم که مردم در حال استخدام است اما ما در حال ادامه برای دیدن مطلق خونریزی از مشاغل است. فقط سطح رکورد از مردم است.”

تعداد کل افراد ادعا بیکاری در هفته گذشته کاهش یافت و به 19.5 میلیون افت بیش از 750,000 از هفته قبل است. هنگامی که از جمله مزایای فرفره کارگران 30.5 میلیون نفر ادعا بیمه بیکاری از برخی از نوع هفته گذشته است.

نشانه هایی وجود دارد که برخی از کشورها هنوز هم در برخورد با پروندههای انباشته شده است که گرفتار بیکاری سیستم در اوایل بحران — ساخت اعداد ناقص تصویر لحظهای از تصویر فعلی است.

در ویسکانسین مقامات دولتی هشدار داده اند تعداد مدعیان بیکاری می تواند تا اکتبر. کنتاکی دولت سرمایه فرانکفورت گرفتگی شد با گذاشته شدن کارگران گفت که آنها تا به حال پرداخت شده است از زمان شروع این بیماری همه گیر.

اولیه بیکاری در هفته و ادعا می کند باید به طور پیوسته کاهش یافته و از یک هفتگی اوج 6.9 میلیون دلار در پایان ماه مارس که به برخی از اقتصاددانان امیدوارم که بدترین بیماری همه گیر تلفات در اقتصاد بود.

اما افزایش coronavirus موارد در بسیاری از نقاط کشور آغاز کرده اند به نگرانی ادامه داد: خاموش شدن ناگهانی.

و وجود دارد ادامه داد: نشانه هایی که اخراج هستند خزنده به یقه سفید صنایع که تا به حال نشده است که تحت تاثیر این بیماری همه گیر. میسی پنج شنبه اعلام کرد که آن را غیر روحانی کردن 3,900 شرکت کارکنان و مدیران به دلیل کاهش فروش.

Shierholz گفت که ادامه داد: تعداد ادعا می کند می تواند از کارگران که در زمینه قبلا در این بیماری همه گیر اما ادعای خود را فقط در حال پردازش در حال حاضر. او همچنین گفت: برخی مدعی هستند که از اخراج از کسب و کار است که سعی کرده بود به چسبیدن به کارگران به عنوان طولانی به عنوان آنها می تواند اما در حال تحقق روند بازگشایی و بازیابی ممکن است طولانی تر و دردناک تر از آنها تصور است. برخی به تازگی بیکار مشغول به کار در شرکت ها تحت تاثیر قرار نمی بسیار اولیه فاصله مورد نیاز, اما که در حال مبارزه در حال حاضر به عنوان مصرف کننده تقاضا کاهش می یابد.

“کسانی که فشارهای مختلف در حال ایجاد تن از اخراج” او گفت:.

وجود دارد نگرانی در مورد بیشتر مسائل هنگامی که مکمل $600 بیکاری جایزه اجرا می شود در پایان ماه ژوئیه. در حالی که برخی از نمایندگان مجلس با ابراز نگرانی می کند که پرداخت های مطرح انگیزه ای برای برخی باقی می ماند بیکار یک مطالعه منتشر شده به دنبال اطلاعات از سال 2013 تا سال 2019 در این ماه توسط بانک فدرال رزرو شیکاگو نشان داد مخالف: که کسانی که به جمع آوری مزایای بیکاری جستجو برای شغل بیش از دو بار به شدت به عنوان کسانی که خسته منافع خود را.

یوسف Brusuelas اقتصاددان ارشد در RSM, تشبیه این وضعیت به یک جنگ کلاسیک فیلم “Tora! Tora! Tora!” به تصویر می کشد که یک کاپیتان نیروی دریایی امتناع به عمل در دفاع از پرل هاربر تا زمانی که او موفق به دریافت تایید از یک حمله از آینده بود که کشتی منفجر شد و در اطراف او.

“من فکر می کنم که خیلی خوب تمثیل که در آن ما در حال حاضر,” او گفت:. “ما باید 30 میلیون نفر در بیمه بیکاری و در عین حال عمده تصمیم گیرندگان درخواست برای تایید بیشتر است که کمک های بیشتری لازم است. آن را نشسته در چشم ساده — آنها فقط نمی خواهید به آن نگاه کنید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات