“من نمی دانم آنچه که مردم به دنبال” او گفت:.

اما در حال حاضر کم نور چشم انداز کار بدتر شده در دو هفته گذشته یا او گفت: یادآوری تمام مواضع او اعمال می شود که باید به او گفت, “شما می توانید شروع به زمانی که ما بازگشایی در چند هفته.”

“در حال حاضر آن مکان احتمالا نمی خواهید برای بازگشایی, به طوری که آنها احتمالا پرتاب کردن برنامه های کاربردی” او گفت:.

اخبار دوشنبه که یکی دیگر از 1.48 میلیون نفر برای اعمال نرخ بیکاری برای اولین بار در هفته گذشته — 14 مستقیم که بیش از 1 میلیون نفر در زمینه بیکاری — بود و در عین حال یکی دیگر از یادآور قدر از بحران اقتصادی است. برای سه هفته متوالی به تعداد ماند حدود 1.5 میلیون با اشاره به پتانسیل معاندت از بازیابی.

بازار کار آشفتگی است که متصل به جریان نگرانی های بهداشتی. این هفته شاهد افزایش رمان جدید کروناویروس عفونت به خصوص در آریزونا و تگزاس فلوریدا و کالیفرنیا scuttling برخی از برنامه های برای reopenings — و rehirings — که بسیاری امیدوار بود کمک به پر کردن در سوراخ های مالی حوصله با این بیماری همه گیر.

که تأثیر زمان و آینده نگر کارگران به عنوان آنها سعی کنید به درک به سرعت در حال تغییر بازار کار است.

“این است که فقط عمیقا نگران کننده” هایدی Shierholz اقتصاددان ارشد در وزارت کار در دولت اوباما گفت: نرخ بیکاری. “من فکر می کنم که مردم در حال استخدام است اما ما در حال ادامه برای دیدن مطلق خونریزی از مشاغل است. فقط سطح رکورد از مردم است.”

شده اند وجود دارد بیش از 47.3 میلیون برنامه های کاربردی برای مزایای بیکاری از ماه مارس اخیر سرعت توانسته است.

Shierholz گفت که تعداد قابل ملاحظه ای از آن اخراج شد و احتمالا از کسب و کار است که نگه داشته بود به امید که آنها می تواند آب و رکود اقتصادی است. اما بدون یک قوی بازیابی در چشم آنها ممکن است در نهایت پذیرفته اجتناب ناپذیر و برش کارگران سست است.

وجود دارد به نظر می رسد بیشتر اخراج در افق.

در تگزاس خونتان موارد در منطقه هوستون باعث شده اپل به شاتر هفت فروشگاه وجود دارد. حداقل 40 رستوران ها بسته به طور موقت کارکنان پس از آزمایش مثبت با توجه به هوستون کرونیکل.

در منطقه ققنوس که دیده است بیش از 13000 موارد جدید در هفته گذشته ده ها تن از رستوران ها نیز توقیف و پس از کارکنان بیمار. این Gila River هتل ها و قمار بسته آن سه مکان دوباره هفته گذشته پس از یک گارد امنیتی در تنها Butte کازینو درگذشت covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

در نوادا نوستالژی میله خیابان یک میله داغ موزه در لاس وگاس گفت: آن بسته شد در روز پنج شنبه دوباره پس از citywide سنبله در موارد.

و بیشتر وجود دارد نشانه هایی که اخراج هستند خزنده به یقه سفید صنایع که تا به حال نشده است به عنوان آسیب دیده در ابتدا. میسی پنج شنبه اعلام کرد که آن را غیر روحانی کردن 3,900 شرکت کارکنان و مدیران به دلیل کاهش فروش.

بیکاری در شماره پنجشنبه منتشر شد بالاتر از پیش بینی های تحلیلگران.

Shierholz گفت: ادامه از شماره های بالا می تواند از کارگران که ادعا می کند قبل از آن ثبت شد در گیر هستند اما فقط در حال حاضر در حال پردازش. او همچنین گفت: برخی مدعی هستند که از کسب و کار است که سعی کرده بود به چسبیدن به کارگران هستند اما تحقق این روند بازگشایی و بازیابی ممکن است طولانی تر و دردناک تر از آنها تصور است. برخی به تازگی بیکار مشغول به کار در شرکت های که نمی کنند آنقدر اولیه فاصله مورد نیاز است اما در حال مبارزه در حال حاضر به عنوان مصرف کننده تقاضا کاهش می یابد.

“کسانی که فشارهای مختلف در حال ایجاد تن از اخراج” او گفت:.

یکی دیگر از 730,000 مردم اعمال می شود در هفته گذشته برای مکمل همه گیر بیکاری کمک برنامه ایجاد شده توسط کنگره برای خود اشتغالی و فرفره کارگران آوردن تعداد کل اولین بار ادعا می کند به 2.2 میلیون نفر است.

تعداد کل افراد ادعا بیکاری از جمله مزایای فرفره کارگران بود 30.5 میلیون از 6 ژوئن.

نشانه هایی وجود دارد که برخی از کشورها هنوز هم در برخورد با پروندههای انباشته شده است که گرفتار بیکاری سیستم در اوایل بحران — ساخت اعداد ناقص تصویر لحظهای از تصویر فعلی است.

Nunn مثلا طراح گرافیک از کانزاس سیتی گفت: “سعی کردم به درخواست بیمه بیکاری بین 20 و 30 بار در ماه آوریل قبل از دادن تا در عدم نتیجه رسید که زمان خود را بهتر بود صرف تقاضا برای شغل.

در ویسکانسین مقامات دولتی هشدار داده اند تعداد مدعیان بیکاری می تواند تا اکتبر. کنتاکی دولت سرمایه فرانکفورت گرفتگی شد با گذاشته شدن کارگران گفت که آنها تا به حال پرداخت شده است از زمان شروع این بیماری همه گیر. یک خط از کارگران بیکار در خارج یک اوکلاهما اشتغال کمیسیون امنیت, دفتر, رشد, زمان پس از مقامات تا به حال به نوبه خود بسیاری از آنها را دور با یک مقام گفتن کارگران آنها ممکن است شروع به پوشش تا به روز با 2 صبح

وندی رید 68 مالک و تنها کارگر در یک نخ و فروشگاه صنایع دستی در Burnsville, N. C. گفت که کسب و کار او تا به حال به آرامی شروع به تیک تیک کردن در ماه گذشته از حدود 10 درصد از آنچه به طور معمول به حدود 20 درصد است.

رید که انجام شده است او فروش در خارج گفت که او تا به حال بدست راحت با این ایده از باز کردن فروشگاه خود را به مشتریان چند پس از کوپر ساخته شده و ماسک الزامی است. اما تلاش های محلی به بی اعتنایی به دستورالعمل های ایمنی مجموعه خود را به عقب.

“در عرض پانزده دقیقه که قیمومیت این کشور کلانتر ارسال شده در کلانتر Facebook صفحه ای که او را نمی توان اجرای آن را,” او گفت:. کلانتر, Gary بانک ها حذف پست اما در دفاع از آن را در یک پست پیگیری است که گفت: به اعتقاد او فرماندار تجاوز اقتدار خود را.

“آنها در حال ترک این اجرای به صاحب کسب و کار” رید گفت. “من کمی بانوی پیر. من می خواهم یک شش پا-دو مرد ایستاده بر من گفت: “Blah blah blah’? من نمی خواهم که انرژی. من حتی نمی خواهم مردم به من من کننده و گله مند در فروشگاه من, بنابراین من فقط اجازه دادن به هر کسی در. آن را دشوار است.”

وجود دارد نگرانی در مورد بیشتر مسائل هنگامی که مکمل $600 بیکاری جایزه اجرا می شود در پایان ماه ژوئیه. در حالی که برخی از نمایندگان مجلس با ابراز نگرانی می کند که پرداخت های مطرح انگیزه ای برای برخی باقی می ماند بیکار مطالعه ای در داده ها از سال 2013 تا سال 2019 در این ماه منتشر شده توسط بانک فدرال رزرو شیکاگو نشان داد مخالف: که کسانی که به جمع آوری مزایای بیکاری جستجو برای شغل بیش از دو بار به شدت به عنوان کسانی که خسته منافع خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات