Ann Taylor شرکت مادر برای ورشکستگی فایل

Ascena بسته است همه Catherines فروشگاه و فروش به علاوه اندازه لباس با نام تجاری و وب سایت خود را به یک شرکت استرالیایی, شهرستان, شیک جمعی. آن را نیز تعطیل “قابل توجهی” تعدادی از فروشگاه ها از خود عدالت نام تجاری برای دختران و preteens به عنوان به خوبی به عنوان برخی از Ann Taylor, انبار, Lane Bryant و لو و خاکستری مغازه ها.

خرده فروش است که در مهوه, N. J., نیز در حال انجام دور با تمام نقاط در کانادا و پورتوریکو و مکزیک به عنوان آن تلاش می کند به عدد کاهش حدود 1 میلیارد دلار در بدهی.

برنامه ریزی شده تعطیلی نمایندگی یکی دیگر از ضربه به کشور و مراکز خرید که در حال حاضر در تلاش بودند برای جذب خریداران و مستاجران طولانی قبل از همه گیر طلیعه در موج جدیدی از ورشکستگی و تعطیلی.

فصل 11 تشکیل پرونده می آید چند هفته پس از این شرکت گفت: این امر به مدیران بالا به اندازه 5.5 میلیون دلار در حفظ پرداخت و پاداش عملکرد.

این آخرین خرده فروشی تلفات این بیماری همه گیر زیر برادران بروکس, J. C. Penney, J. Crew و Neiman Marcus و چند تن دیگر به دادگاه ورشکستگی. Ascena به طور موقت توقیف تمام فروشگاه های خود را و furloughed بیش از 90 درصد از کارکنان خود را در اواسط ماه مارس به عنوان stay-at-home سفارشات اثر صورت گرفت. برای شناور ماندن آن قرض $230 میلیون لغو سفارشات کالا و متوقف به پرداخت اجاره.

در آن پرونده ورشکستگی این شرکت گفت: این را مدیون بین $10 میلیارد و 50 میلیارد دلار به بیش از 100 ، 000 طلبکاران. بزرگترین بدهی ها مربوط به اجاره: Ascena مدیون $31.7 میلیون دلار به مرکز اپراتور Simon Property Group, $16.6 میلیون به بروکفیلد خواص $8.8 میلیون به بوستون خواص و 7.2 میلیون دلار به Tanger خواص.

این شرکت شروع به تدریج بازگشایی فروشگاه در ممکن است اما می گوید مشتریان آهسته بوده است به بازگشت. درآمد سه ماهه بین آوریل و مارس کاهش یافت و 45 درصد از سال قبل است.

“COVID-19 به طور قابل توجهی مختل کسب و کار ما” کری Teffner, Ascena موقت اجرایی صندلی گفت: ممکن است. “با وجود اقدامات تهاجمی برای حفظ نقدینگی این بیماری همه گیر است به طور قابل توجهی کاهش می یابد ما سود و جریان نقدی و در نتیجه افزایش سطح بدهی معوق بدهی.”

این شرکت تا به حال 5.5 میلیارد دلار فروش در سال مالی 2019 در مقابل نزدیک به 7 میلیارد دلار در سال 2016.

Ascena به طور دائم بسته تمام 650 Dressbarn فروشگاه در ماه دسامبر.

سهام Ascena سهام کاهش یافت و 24 درصد در premarket تجارت پس اخبار و پایین نزدیک به 90 درصد تا کنون این سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de